Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hiszpania Valencja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wojtekfeduni
    Senior
    • 09-2010
    • 133

    Hiszpania Valencja

    Wybieram się niedługo do Valencii
    Jakieś Knajpy godne polecenia bądź sklepy z piwem?
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9735

    #2
    Trochę pokąpinuj, amigo

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      #3
      Jeżeli jakość (wybór knajp, ich ocena, aktualność) jest na poziomie opisu Warszawy to raczej należy sobie darować korzystanie z tego źródła.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        #4
        Mapa piwna Hiszpanii > http://goo.gl/maps/d4wD0

        W okolicy jest kilka maluchów, może uda ci się coś kupić, albo i wypić z beczki - jeden z nich ma jakąś knajpę w centrum, której nie ma na podanej tu liście z ratebeer.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • wojtekfeduni
          Senior
          • 09-2010
          • 133

          #5
          dzięki za pomoc może się uda

          Comment

          • Krotoszyniak
            Senior
            • 08-2002
            • 516

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
            Jeżeli jakość (wybór knajp, ich ocena, aktualność) jest na poziomie opisu Warszawy to raczej należy sobie darować korzystanie z tego źródła.
            Zrodlo jest natyle dobre na to jak uzytkownicy pozwola. Jesli kazdy bedzie tylko nazekal to nigdy nic nie bedzie. Od dawna zapraszlem do pomocy i zaproszenie jest nadal aktualne. Kazdy moze dodac miejsce i ocene by innym pomoc. Jesli jakies miejsce jest nieaktualne to prosze daj mi znac i z checia poprawie.

            Pozdrawiam

            Radek
            Last edited by Krotoszyniak; 27-11-2012, 22:58.
            Admin z Ratebeera
            Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
            Poromotor piwnej Polski na swiat :)

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              #7
              Wszystko jest na browar bizie i osoby prowadzące portal ratebeer powinny po prostu brać info stąd i aktualizować swoje miejsce.
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • Krotoszyniak
                Senior
                • 08-2002
                • 516

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                Wszystko jest na browar bizie i osoby prowadzące portal ratebeer powinny po prostu brać info stąd i aktualizować swoje miejsce.
                OK to jest jedno wyjscie. Nie bardzo chialem to robic w koncu to Arta strona i troche nie po mojemu brac .... W Polsce nie mieszkam od prawie 20 lat wiec ciezko mi byc na bierzaco w temacie, troche liczylem na pomoc.
                Tak czy siak naprawilem mapy Warszawy i Wroclawia wyglada to troche lepiej. W wolnym czasie wezme sie za Trojmiasto i Krakow.

                pozdrawiam
                Admin z Ratebeera
                Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
                Poromotor piwnej Polski na swiat :)

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23807

                  #9
                  Ja tam nie mam obiekcji w tym przypadku, napisz tylko skąd są czerpane dane i tyle.
                  Last edited by ART; 28-11-2012, 04:43.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Krotoszyniak
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 516

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ja tam nie mam obiekcji w tym przypadku, napisz tylko skąd są czerpane dane i tyle.
                    Dzieki , tak zrobie.
                    Admin z Ratebeera
                    Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
                    Poromotor piwnej Polski na swiat :)

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎