Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwa z krajów uczestniczących w mundialu w Katarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pitr96
    Junior
    • 10-2022
    • 2

    Piwa z krajów uczestniczących w mundialu w Katarze

    Cześć,

    Mam nadzieję, że piszę w odpowiednim miejscu forum - jeśli nie, proszę o korektę. A przybyłem tutaj, poszukując pomocy. Znalazłem w necie kiedyś ciekawy challenge, mianowicie gość kupił piwo z każdego państwa, które grało w piłkarskich mistrzostwach świata i pił jedno za każdym razem, gdy dana reprezentacja odpadała z turnieju. Był to człowiek z zagranicy, więc łatwiej mu było o nabycie piwek niż w PL, ale stwierdziłem, że spróbuję to zrobić. No i idzie mi jak po grudzie, chociaż coś tam kupuję...

    W każdym razie moje pytanie brzmi - gdzie/jak można nabyć w Polsce piwa lub napoje piwopodobne (co tyczy się głównie antyalkoholowych krajów muzułmańskich) z różnych egzotycznych państw? Korea Południowa, Urugwaj, Ghana, Kamerun, Arabia Saudyjska, Katar... Dopuszczam oczywiście pewne naciągnięcia, byleby było cokolwiek z danego państwa, ale nawet o "cokolwiek" trudno. Czy orientujecie się, jak można nabyć jak największą liczbę takich piw? Próbowałem zamawiać z katarskich i arabskich sklepów, ale... nie dostarczają do Europy.

    Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.
  • Buhu
    Senior
    • 10-2012
    • 165

    #2
    Polecam ci ten wątek https://www.browar.biz/forum/piwo/ko...icznych/page62
    Użytkownik sibarh - jeśli chodzi o piwa świata - jest na tym forum jednym z najbardziej obytych użytkowników.

    Sprawa nie będzie łatwa - zostają ci raczej sklepy internetowe ( te niemieckie powinny być najlepiej zaopatrzone i koszty transportu stosunkowo nieduże ). Kilka linków na początek
    Koreanische Biere - koreanische Biersorten online kaufen - Der Bierlinie Shop » Bierempfehlungen vom Sommelier✓ kostenloser Versand ab 60€ in DE✓ » Hotline unter 030 44318220.


    https://www.brasil-latino.de/en/beer

    Last edited by Buhu; 24-10-2022, 16:00.

    Comment

    • Buhu
      Senior
      • 10-2012
      • 165

      #3
      A przy okazji - jakim polskim piwem uczcisz naszą reprezentacje ?

      Comment

      • Pitr96
        Junior
        • 10-2022
        • 2

        #4
        Dzięki wielkie, to duża pomoc A co do polskiego piwa... No dobre pytanie. Jestem z Górnego Śląska, więc pewnie uderzę w jakąś lokalną propozycję.

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          #5
          Tyskie
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎