Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konstancin w Warszawie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jwojtynski
    Member
    • 12-2005
    • 88

    #16
    Płowiecka, róg Traktu Lubelskiego - Mazowieckie w 2 wersjach woltażowych

    Comment

    • kibi
      Senior
      • 07-2004
      • 1875

      #17
      Konstancin do nabycia w sklepie Fizz i na Rudnickiego.
      Tam też otrzymałem wiadomość o rychłym wprowadzeniu do sprzedaży niepasteryzowanego piwa z Konstancina, tym razem już w oficjalnej wersji.

      Comment

      • kopernik
        Senior
        • 11-2002
        • 204

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
        Czy ktoś mi może wskazać sklep w stolicy gdzie nabędę drogą kupna Konstancina? Dla ułatwienia napiszę, że nie interesuje mnie sklep "U Joli" i piwo "Mocny Warszawiak".
        konstancin jest w stałej ofercie na Targówku, w pawilonie przy Węgrowskiej

        Comment

        • Semper_Fidelis
          Member
          • 10-2007
          • 78

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopernik Wyświetlenie odpowiedzi
          konstancin jest w stałej ofercie na Targówku, w pawilonie przy Węgrowskiej
          A tak dokładnie to na Piotra Skargi, sklep Kanwa (jest wątek w "Piwo gdzie?"). Niedaleko na Malborskiej obok Wincentego w małych sklepikach jest także Mazowieckie (w tym także Ekologiczne, podobno go już nie produkują pod tą nazwą więc jest ostatnia szansa). Przy okazji - Witam sąsiada z Taggówka (przez 30 lat mieszkałem na Smoleńskiej)
          "Ergo bibamus!"

          Comment

          • j2m3
            Junior
            • 02-2008
            • 1

            #20
            piwo konstancin

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jarek191 Wyświetlenie odpowiedzi
            A gdzie w Wa-wie można nabyć produkty browaru z Konstancina ?
            Stryjeńskich 19 na Natolinie.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎