Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czernihiwskie Łódź pomocy!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ender140
    Senior
    • 11-2010
    • 107

    Czernihiwskie Łódź pomocy!

    Witam wszystkich smakoszy piwa!

    Mam problem jak w temacie, jakoś na przełomie 2009/2010 roku zniknęło z Łodzi Czernihiwskie Biłe (innych, w tym Biłej Niczy nie uświadczyłem wcale).
    Nie ma i nie było w ŻADNYM ze znanych mi sklepów z piwami regionalnymi (2 na Lutomierskiej, Piwoteka, Euro-alko przy Żeromskiego i tam, gdzie swego czasu kupowałem najczęściej, czyli naprzeciwko nowego WPiA - Pomorska).

    Na pytanie o dostępność, sprzedawcy odpowiadają, że nie ma w hurtowni, jak będzie, to na pewno sprowadzimy. I zonk.

    Bardzo proszę lokalnych krajan o pomoc w zlokalizowaniu sklepów, które zaopatrują się gdzieś indziej, niż w tylko tej dziwnej jedynej (?) hurtowni, która nigdy Biłego nie ma.

    Z góry dzięki!
  • darekd
    Senior
    • 02-2003
    • 12233

    #2
    Ta hurtownia to:

    UDH - razem z nami poznaj świat piw premium i napojów. Importujemy dla państwa produkty z całego świata od ponad 20 lat.


    może ich popytaj

    Comment

    • kibi
      Senior
      • 07-2004
      • 1875

      #3
      W Warszawie też od dawna Czernihiwskiego Biłego nie widziałem. Kiedyś regularnie było np.na Rudnickiego. A Biłą Nicz to widziałem tylko we Lwowii , w Polsce nigdy.

      Comment

      • Piwoteka
        Senior
        • 04-2008
        • 1209

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ender140 Wyświetlenie odpowiedzi
        Witam wszystkich smakoszy piwa!

        Mam problem jak w temacie, jakoś na przełomie 2009/2010 roku zniknęło z Łodzi Czernihiwskie Biłe (innych, w tym Biłej Niczy nie uświadczyłem wcale).
        Nie ma i nie było w ŻADNYM ze znanych mi sklepów z piwami regionalnymi (2 na Lutomierskiej, Piwoteka, Euro-alko przy Żeromskiego i tam, gdzie swego czasu kupowałem najczęściej, czyli naprzeciwko nowego WPiA - Pomorska).

        Na pytanie o dostępność, sprzedawcy odpowiadają, że nie ma w hurtowni, jak będzie, to na pewno sprowadzimy. I zonk.

        Bardzo proszę lokalnych krajan o pomoc w zlokalizowaniu sklepów, które zaopatrują się gdzieś indziej, niż w tylko tej dziwnej jedynej (?) hurtowni, która nigdy Biłego nie ma.

        Z góry dzięki!
        Jest w Piwotece w Aleksandrowie Łódzkim, jeszcze...
        Piwoteka
        Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
        www.piwoteka.pl
        Sklep Piwoteki na Facebooku
        Piwoteka Narodowa na Facebooku
        Piwoteka Narodowa na G+
        Дед Мороз (Dziadek Mróz)
        Browar Piwoteka

        Comment

        • beaviso
          Senior
          • 02-2010
          • 215

          #5
          W Trójmieście Czernihowskije Biłe dostępne jest w delikatesach sieci BOMI. Widziałem w wielu, na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. Jak masz w Łodzi BOMI to spróbuj tam poszukać, zakładam że asortyment jest zbliżony w całej sieci.

          Ale prywatnie wolę konkurencję - Obołoń Biłe. Nawet ostatnio w zeszłym tygodniu próbowałem obu i Obołoń zdecydowanie potwierdził pozycję lidera w moim prywatnym odczuciu.

          M.

          Comment

          • ender140
            Senior
            • 11-2010
            • 107

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beaviso Wyświetlenie odpowiedzi
            W Trójmieście Czernihowskije Biłe dostępne jest w delikatesach sieci BOMI. Widziałem w wielu, na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. Jak masz w Łodzi BOMI to spróbuj tam poszukać, zakładam że asortyment jest zbliżony w całej sieci.

            Ale prywatnie wolę konkurencję - Obołoń Biłe. Nawet ostatnio w zeszłym tygodniu próbowałem obu i Obołoń zdecydowanie potwierdził pozycję lidera w moim prywatnym odczuciu.

            M.
            Nie mamy BOMI, jest obok w Konstantynowie, wiec może się wybiorę. Ile kosztuje?

            Ale UWAGA! Znalazłem Biłe w nowej szacie graficznej na Rzgowskiej koło Leczniczej!! 4,20 za butelkę, więc raczej żadna okazja, ale jest Musiało przyjechać na dniach, jakiś miesiąc temu nie było. Rozejrzę się wobec tego w innych miejscach

            I prosiłbym o cynk, jakby było gdzieś taniej

            Jeżeli chodzi o smak, biłe jest intensywniejsze od obołonia, pewnie z racji tego, że jest niefiltrowane. Do tego jest bardziej kwaskowe, no i oczywiście więcej kolendry

            Comment

            • beaviso
              Senior
              • 02-2010
              • 215

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ender140 Wyświetlenie odpowiedzi
              Nie mamy BOMI, jest obok w Konstantynowie, wiec może się wybiorę. Ile kosztuje?
              U nas w zależności od sklepu kosztuje od nieco ponad 4 do pełnych 5 złotych za 0.5l.
              Ale UWAGA! Znalazłem Biłe w nowej szacie graficznej na Rzgowskiej koło Leczniczej!! 4,20 za butelkę, więc raczej żadna okazja, ale jest
              W tych co widziałem w BOMI szata graficzna od dłuższego czasu niezmienna, ale to z kolei Obołoń zmienił szatę Biłego przed jakimiś 2 miesiącami
              Jeżeli chodzi o smak, biłe jest intensywniejsze od obołonia, pewnie z racji tego, że jest niefiltrowane. Do tego jest bardziej kwaskowe, no i oczywiście więcej kolendry
              A ja mam dokładnie odwrotne odczucia - to obołońskie Biłe jest bardziej wyraziste. No i na pewno jest niefiltrowane.

              M.
              Last edited by beaviso; 15-11-2010, 15:29.

              Comment

              • ender140
                Senior
                • 11-2010
                • 107

                #8
                Ok, chyba nastąpił powrót Biłego do Łodzi. Pomorska/Matejki 3,60 za butelkę!
                Ale to tani sklep, za Perły Export i Chmielową 2,20.

                Biłe ostatnim razem widziałem rok temu, więc nie byłem na czasie a Obołoń fakt, zmienił szatę, bardziej niebieski

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎