Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie przyjmują butelki po Ciechanie?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zulu
    Senior
    • 04-2004
    • 299

    Gdzie przyjmują butelki po Ciechanie?

    Nazbierało mi się około 80 butelek po Ciechanie. W Piotrze i Pawle już tego piwka nie ma w ofercie więc nie mam jak zwrócić. Tesco też nie przyjmuje. Ktoś wie gdzie mogę opchnąć te butelki w Pile lub w okolicach?
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    #2
    Skoro marudzą na etykiety, to je odklej i wtedy w każdym sklepie. Przecież to butelki żywieckie i okocimskie. Etykiety z Ciechana schodzą błyskawicznie.
    Last edited by Pendragon; 19-07-2012, 11:14.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      Przecież to butelki żywieckie i okocimskie.
      No nie wszystkie. Są jeszcze amberowskie.
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        #4
        A to tych nie przyjmują?

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • ZKB
          Senior
          • 12-2009
          • 172

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          A to tych nie przyjmują?
          taa, chyba do kosza.
          Butelki z Ambera są bezzwrotne. Też mam podobny problem,gdy chcę kupić na wymianę to sprzedawczynie patrzą na butelki po Ciechanie czy z Kormorana jakbym przyniósł butlę po rozpuszczalniku.
          Beer is for life not just for christmas !

          Comment

          • Rycho_128
            Senior
            • 03-2007
            • 1039

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZKB Wyświetlenie odpowiedzi
            taa, chyba do kosza.
            Butelki z Ambera są bezzwrotne.
            Butelki z Ambera po tańszych, a lepszych piwach (Remus, Red Mocny, Harde, Naturalne) są jak najbardziej zwrotne, natomiast po droższych, a niekoniecznie lepszych (Żywe, Koźlak, ZL, Johannes) są bezzwrotne.
            Gdański Browar WaRy
            Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
            Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              #7
              Wszystko zależy od hurtowni, z której piwo bierze sklep. Są takie, które nie przyjmą butelki po piwie, którego nie mają w ofercie. I nie ma znaczenia, że to taka sama butelka.
              Widocznie mamy lepiej, bo na Pomorzu taka butelka zawsze zostanie przyjęta bez szemrania.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • delvish
                Senior
                • 11-2004
                • 3508

                #8
                Ja nie pisałem o wszystkich butelkach "z Ambera", tylko butelce amberowskiej, czyli konkretnym wzorze (kształcie) butelki używanej przez większość maluchów. Oczywiście występuje ona w wersji bezzwrotnej i zwrotnej. Miałem na myśli tą drugą, bo przecież pytanie dotyczyło zwrotów butelek.
                "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                (Frank Zappa)

                "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                Comment

                • marekj
                  Senior
                  • 03-2010
                  • 508

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zulu Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nazbierało mi się około 80 butelek po Ciechanie. W Piotrze i Pawle już tego piwka nie ma w ofercie więc nie mam jak zwrócić. Tesco też nie przyjmuje. Ktoś wie gdzie mogę opchnąć te butelki w Pile lub w okolicach?
                  proszę na PW podać adres sklepu PiP który nie chce przyjąć butelek.

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    #10
                    Po co pisać o wersji bezzwrotnej, skoro Ciechan z takich nie korzysta? No chyba, że korzysta w wersji dla marketów? Ktoś niedawno pisał, że się spotkał z cienkościenną w Tesco, czy gdzieś, ale nie pamiętam którego browaru to dotyczyło.
                    A tak przy okazji czy taką cienkościenną można nazywać amberowską, skoro ten browar nigdy jej nie stosował?
                    Last edited by Pendragon; 19-07-2012, 12:45.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • arzy
                      Senior
                      • 06-2002
                      • 2814

                      #11
                      Od dzisiaj w Realu Ciechan Pszeniczny i Miodowy po 3,89 zajebista cena
                      Do tego butelka bezzwrotna, którą można oddać w pobliskim sklepie za 50 gr.
                      Tak się robi interesy.
                      Czy to jest w porządku
                      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      Bractwo Piwne
                      Skład Piwa
                      Piszę poprawnie po polsku!

                      Comment

                      • ZKB
                        Senior
                        • 12-2009
                        • 172

                        #12
                        Cyrk z butelkami jest coraz większy a markety wyczyniają co im się podoba. Podobnie robiły z małymi butelkami, sprzedając Gniewosze lub Noteckie w cenach 1,99 zł w tym butelka, więc piwo wychodziło 1,49 zł.
                        Jako sprzedawcę rozumiem, że Cię to wk..ia nieziemsko
                        Beer is for life not just for christmas !

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Skoro marudzą na etykiety, to je odklej i wtedy w każdym sklepie. Przecież to butelki żywieckie i okocimskie. Etykiety z Ciechana schodzą błyskawicznie.
                          Dokładnie. Jeśli laska w sklepie przy oddawaniu butelek strzela mi focha to odpowiadam że oddaje butelki a nie etykiety. Etykiety są gratis
                          Jeśli to nie dociera to tak jak napisał Pendragon odklejam nieprzyjmowane etykiety i naklejam jakieś najbardziej chamskie koncerniaki (np aktualnie Warkę) a te przyjmują mi wszędzie, zarówno w osiedlowym sklepiku jak i w hipermarkecie (wtedy jednak załączam ich paragon kupna jakiegokolwiek piwa w zwrotnych butelkach).
                          Działa skutecznie od 2-3 lat.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎