Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fajne miejsce na Podlasiu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bayern71
    Senior
    • 06-2006
    • 1004

    Fajne miejsce na Podlasiu

    Będę niedługo organizował wyjazd integracyjny. W tym roku pomyślałem o Podlasiu. Pewną bazę miejsc już mam ale gdyby ktoś znał miejsce godne polecenia byłbym zobowiązany. Interesuje mnie hotel w dobrym standardzie dla około 50 osób.
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #2
    Mogę się jedynie wypowiadać za południowe Podlasie do linii Międzyrzec Podlaski-Biała Podlaska-Terespol. Zatem ten dobry standard to ile gwiazdek? Tu większość to **.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Białowieża jest urokliwa i baza noclegowa dobra w każdej kategorii
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • dryx
        † 1966-2017 Piwosz w Raju
        • 04-2002
        • 1735

        #4
        Przed Białowieżą jest Hajnówka, też dobra baza noclegowa. A puszcza tuż, tuż.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dryx Wyświetlenie odpowiedzi
          Przed Białowieżą jest Hajnówka, też dobra baza noclegowa. A puszcza tuż, tuż.
          A w Hajnówce legendarny bar u Wołodzi
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • bayern71
            Senior
            • 06-2006
            • 1004

            #6
            O Hajnówce myślałem. Jestem trochę ograniczony mobilnością pracowników, którzy nie chcą jeździć (wracać szczególnie) dłużej niż 150 km.
            Standard musi być na poziomie bo będzie też RN i takie tam. Dwie gwiazdki nie wchodzą w grę.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Na pewno jeszcze Bartlowizna w Goniądzu i Kiermusy k/Tykocina. W Tykocinie zamek juz otworzył podwoje dla gości (hotel) ale nie na taką liczbę osób.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Piecia
                Senior
                • 02-2002
                • 3307

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                Na pewno jeszcze Bartlowizna w Goniądzu i Kiermusy k/Tykocina. W Tykocinie zamek juz otworzył podwoje dla gości (hotel) ale nie na taką liczbę osób.
                z tym, że tam tych "gwiazdek" raczej bym się nie spodziewał, chociaż standard jest wysoki.
                A na zamku w Tykocinie pojawia się lane piwo z Litwy.
                Koniec i bomba,
                Kto nie pije ten trąba !!!
                __________________________
                piję bo lubię!

                Comment

                • bayern71
                  Senior
                  • 06-2006
                  • 1004

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Na pewno jeszcze Bartlowizna w Goniądzu i Kiermusy k/Tykocina. W Tykocinie zamek juz otworzył podwoje dla gości (hotel) ale nie na taką liczbę osób.
                  Byłbym zapomniał. Dzięki za poradę. Będzie dworek w Kiermusach

                  Comment

                  • wpadzio
                    Senior
                    • 06-2011
                    • 2645

                    #10
                    Pięknie! A do tego całkiem niedaleko Litwa, Łotwa, Kutwa i Dratwa...
                    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                    Serviatus status brevis est
                    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎