Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Nowodworska 53, ABC

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12171

    Wrocław, Nowodworska 53, ABC

    Nazwa pochodzi od banera zawieszonego na sklepie(na paragonie widnieje nazwa Big-Man), znajdującego się w budce po drugiej stronie Domu Kultury Zachód przy Chociebuskiej na Nowym Dworze. Ostatnio zwiększył się wybór polskich piw. Widziałem m.in. piwa z Setki, Redena, Brodacza, Solipiwko, Pinty, jest jeszcze sporo innych piw.
    Last edited by darekd; 29-12-2015, 22:41.
  • przekornick
    Junior
    • 07-2012
    • 13

    #2
    Odwiedziłem dzisiaj, jest co nieco piw od naszych południowych sąsiadów, m.in. Opat, Primator, Litovel. Z polskich niezły wybór piw ze Lwówka Śląskiego i w mniejszym stopniu z innych browarów Pana Jakubiaka. Z rzemieślniczych całkiem dobry wybór Pinty, ponadto jest m.in. Wąsosz, Czarny Kot, Olimp i inne.

    Nie jest to klasyczny sklep z piwem rzemieślniczym, lecz nieduży sklepik monopolowy z poszerzonym asortymentem. I jak na takowy, asortyment "kraftów" mają naprawdę przyzwoity.

    Pozdrawiam

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12171

      #3
      Obecnie nad wejściem widnieje neon sieci ABC. Baner "Piwa czeskie, słowackie i regionalne" nadal wisi.
      Wybór jak na osiedlowy sklepik nadal spory, był nawet wędzony barley wine z Artezana. Z niewymienionych wyżej są m.in. Waszczukowe i Szałpiw oraz Birbanty.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎