Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Dworcowa 4, Piwoszek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    #61
    Dostępne z Ambera Koźlak i Żywe, po 3,20 złotego/ butelka.
    Ogólnie z wyborem wśród piw coraz gorzej.

    Comment

    • dareksz1
      Junior
      • 06-2005
      • 10

      #62
      Drugi sklep w czasie mojej eskapady do stolicy Dolnego Śląska. Bardzo fajny sklep, tylko za mała jego część jest przeznaczona dla klientów. Półki są tak daleko, że dla kogoś kto słabo rozróżnia (szczególnie zagraniczne) marki, nie do ogarnięcia jest wybór jaki mamy. Trzeba powiedzieć, że jest on duży. Największy z trzech sklepów w jakich byłem. Również jeżeli chodzi o ceny nie ma się czego wstydzić. Tutaj mimo zapewnień na ul. Gwarnej, że Żywego czy Koźlaka nie dostane we Wrocławiu, kupiłem je bez problemu. Kożlak 3,20 zł i Żywe 3,35 zł.

      Comment

      • misiuh
        Junior
        • 05-2005
        • 27

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dareksz1
        Drugi sklep w czasie mojej eskapady do stolicy Dolnego Śląska. Bardzo fajny sklep, tylko za mała jego część jest przeznaczona dla klientów. Półki są tak daleko, że dla kogoś kto słabo rozróżnia (szczególnie zagraniczne) marki, nie do ogarnięcia jest wybór jaki mamy. Trzeba powiedzieć, że jest on duży. Największy z trzech sklepów w jakich byłem. Również jeżeli chodzi o ceny nie ma się czego wstydzić. Tutaj mimo zapewnień na ul. Gwarnej, że Żywego czy Koźlaka nie dostane we Wrocławiu, kupiłem je bez problemu. Kożlak 3,20 zł i Żywe 3,35 zł.

        Można wieidzec kiedy dokladnie tam zagladales. Jak bylem wczoraj to Kozlaka i Żywego juz nie bylo A moze podprowadziles caly asortyment podczas tej wizyty Mam nadzieje ze te piwa to nie epizod bo podczas nastepnej wizyty zamierzam tam zajrzec i je kupic. A moze maja tez Diament z Zabrza Prosilbym ekipe z Wrocławia o jakies mozliwe informacje gdzie i kiedy mozna dostac piwa z Zabrza, najchetniej Diament choć inne też. Co do sklepu i tak jestem zadowolony, bo w ten felerny dzien dostalem tam jedynego portera. Oczywiscie za ich zdrowie

        Comment

        • dareksz1
          Junior
          • 06-2005
          • 10

          #64
          Byłem w poprzedni piątek. Żywe, które dostałem miało już tylko 5 dni przydatności do spożycia. Widziałem je też na Żeromskiego .

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            #65
            W sklepie niestety nie znalazłem piwa które mogłoby mnie zainteresować. Ogólnie bardzo słaby wybór od dłuższego już czasu
            MM961
            4:-)

            Comment

            • jerzy
              piwoholik
              • 10-2001
              • 4705

              #66
              No właśnie - wczoraj tam byłem i nic nie kupiłem.
              browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

              Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                #67
                Wczoraj znalazłem w tym sklepie Koźlaka z Ambera (chyba 3,30zł) oraz sześciopak Goolman Gold za 12zł.
                MM961
                4:-)

                Comment

                • cyborg_marcel
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 3467

                  #68
                  Łomża eksportowa z końcową datą ważności - puszki po 2 zł, butelki po 2,20 zł.
                  + Jakaś megapromocja na wszystkie Namysłowy od 1,50 zł bodajże...
                  Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                  Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    #69
                    Praktycznie można zapomnieć o tym sklepie, żadnego ciekawego piwa tam nie znalazłem .

                    Comment

                    • wedge7
                      Senior
                      • 01-2007
                      • 217

                      #70
                      Byłem dziś i rzeczywiście raczej nic ciekawego się tu nie znajdzie. Mnie jednak cieszy fakt że jest to kolejny sklep gdzie spokojnie można kupić piwa z Lwówka.
                      Z piw które pierwszy raz widziałem na oczy był Król Artur.
                      Last edited by wedge7; 22-02-2007, 22:02.

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        #71
                        Dziś zupełnie przypadkiem odwiedzony (bo obok jest sklep z instrumentami ).

                        Zakupiłem

                        Frater podwójny i pszeniczny po 4,20zł/0,5dm3
                        Łomża eksport w butelce
                        Staropolskie Porter.
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        • Catz
                          Junior
                          • 01-2009
                          • 24

                          #72
                          Jakoś wątek o tym sklepie odszedł w zapomnienie, a można tam dostać parę niezłych piw.

                          Między innymi:
                          Ciechan - Wyborne, Pszeniczne, Miodowe (innych nie jestem pewien)
                          Primator - chyba wszystkie dostępne w Polsce
                          Czarnków

                          Poza tym są inne piwa importowane z Niemiec i Czech, a także więcej polskich.
                          Postaram się zapamiętać więcej, kiedy pójdę tam następnym razem.

                          Comment

                          • gubik
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 06-2010
                            • 111

                            #73
                            Tak jest, sklep ma teraz troszke bardziej rozszerzona oferte w porownaniu z tym co dalo sie odczuc wczesniej. Obecnie szeroki wybor czeskich Primatorow, Ciechanow, piwek z Ambera, zawsze dostepne Lwowek Ksiazece. Duzy wybor piw czeskich i niemieckich. Ostatnio nawet, dostepne piwa z Zawiercia, o ile sie nie myle bylo to Miodowe. Oczywiscie asortyment polskich piw duzo wiekszy, z tym ze nie jestem nawet w stanie przypomniec sobie co wiecej. Jak juz wczesniej inni wspominali - problemem jest strasznie mala powierzchnia przeznaczona dla klientow. Przy wiekszej liczbie kupujacych w kolejce trzeba stac na zewnatrz

                            Comment

                            • gubik
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 06-2010
                              • 111

                              #74
                              Pisze aby potwierdzić:
                              Miodowe z Zawiercia dostępne za 4,70 zł (innych piw z Zawiercia nie ma),
                              ponadto Twierdzowe z Raciborza za 3,20,
                              Lwówek Książęcy za 3,00 zł

                              z Raciborza dostępne jeszcze Raciborskie

                              Comment

                              • Spratus
                                Junior
                                • 12-2014
                                • 2

                                #75
                                Wydaje mi się, że czas odświezyć ten temat. Piwoszek nie jest już typowym sklepem monopolowym, a jego oferta jest na prawdę bogata. Znajdziemy cały przekrój Pinty, większość Ale Browaru, Browar na Jurze, Wąsosz, Doktor Brew czy innych polskich kraftów. Oczywiście są też browary regionalne.
                                Mogłbym nawet pokusić się o stwierdzenie, że wybór jest większy niż w PiwoCzas na ul. Św. Antoniego.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎