Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Białowieska 13A, Delikatesy Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12171

    Wrocław, Białowieska 13A, Delikatesy Premium

    Większy samoobsługowy sklep na Popowicach z dość przyzwoitym wyborem polskich kraftów, trochę piw czeskich.
    Na uwagę zasługuje natomiast bardzo duży asortyment Browaru Zamkowego w Cieszynie (od Lekkiego Żytniego po trzy rodzaje ich barley wine).
    Last edited by darekd; 06-11-2021, 13:38.
  • borsukwroc
    Member
    • 02-2013
    • 71

    #2
    No proszę byłeś u mnie na osiedlu. Ja bardzo często bywam w tym sklepie, na codziennych zakupach i rzeczywiście maja dobry wybór piw jak na takie osiedlowe delikatesy. Odezwij się wcześniej jak jeszcze będziesz na Popkach to się spotkamy w realu i pogadamy o Koźlakach

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12171

      #3
      O koźlakach chętnie pogadam i nie tylko

      Jednak raczej nie przy okazji w tym skąd inąd przyjemnym sklepie.
      Wybór wydaje mi się obecnie mniejszy, ceny czeskich piw wyższe niż w innych sklepach, z Browaru Zamkowego resztki (ale są jeszcze dwa rodzaje ich barley wine).

      Z ciekawostek zestaw 4 komesów (porter, potrójne, poczwórne, Imperialna IPA i szkło do belgów) za 25 zł.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎