Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Pieszyce, Ogrodowa 28, Świat Alkoholi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    Pieszyce, Ogrodowa 28, Świat Alkoholi

    ... a dokładniej to Świat Alkoholi & Delikatesy Mięsne, czyli połączenie dość fantazyjne, no ale kimże jestem, żeby mówić innym jak mają prowadzić biznes

    Niedaleko Bielawy, po drodze do Świdnicy, znajduje się oto taki przybytek, oferujący naprawdę sporą ilość piw kraftowych i regionalnych (w tym komplet z Bielawy) oraz wina, wódki, i inne mocniejsze alkohole, w tym dużo zestawów prezentowych. Ceny dobre.

    Sklep otwarty od 8 do 22.
    Cena domeny: 250 PLN. Możliwość kupna na raty od 15.63 PLN miesięcznie. Oferta sprzedaży znajduje się w serwisie AfterMarket.pl, największej giełdzie domen internetowych w Polsce.

  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12201

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
    ... a dokładniej to Świat Alkoholi & Delikatesy Mięsne, czyli połączenie dość fantazyjne, no ale kimże jestem, żeby mówić innym jak mają prowadzić biznes
    W bawarskiej Frankonii dodatkowo do tego typu biznesu dodali piwo z własnego browarku. Miejmy nadzieję, że i u nas kiedyś to nie będzie dziwić



    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎