Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Gajowa/Wesoła, Graf Alkohole

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Grafalkohole
    PiwBiz
    • 08-2012
    • 196

    Bezczelnie kłamiesz pisząc że „Klient MUSI znać aktualną ofertę sklepu, bo inaczej nie przyjmie butelek na wymianę.” Przyniosłeś butelki , po piwach których nigdy w sklepie nie mieliśmy, a nie butelek po piwie, którego nie mamy już w ofercie. A to robi ogromną różnicę. Pardala w ofercie już nie mamy, a zwróciłeś je normalnie.

    Jeżeli ktoś przynosi butelki z niewiadomego pochodzenia, a pracownica nie jest pewna tego czy kiedykolwiek mieliśmy je w sprzedaży sprawdza je w systemie. Z zapisu monitoringu wynika, że w grzeczny i kulturalny sposób sprawdziła twoje butelki i wyjaśniła dla czego nie może ich przyjąć a Ty piszesz kłamiąc przy tym bezczelnie zresztą po raz drugi, że nasza pracownica udzieliła Ci informacji że „ takowego piwa nie ma teraz w sprzedaży.” Po prostu nigdy ich nie mieliśmy.

    Nie przyjmujemy takich butelek, a to z tego powodu, że ludzie nagminnie przynoszą nam niezwrotne butelki, czego oczywiście też nie robią po złości, tylko z czystej niewiedzy. Pracownicy muszą je jakoś rozróżnić, a że butelek na rynku jest tak dużo, to dla pewności przyjmujemy te, które są lub były w naszym sklepie w sprzedaży i są zwrotne. Minimalizuje to ryzyko naszej straty.

    Piszesz też że „Tracicie klienta. A raczej kilku, gdyż dobrego słowa o Was wśród znajomych ode mnie nie otrzymacie.” I drugi cytat „Dla mnie na ten przykład nie liczy się cena, a bezkonfliktowa, fachowa, miła obsługa.”
    Odpowiem Ci tak. Klientem nigdy nie byłeś, zamknęli Ci Beer O Clooka i przyjechałeś do nas. Jeżeli będziesz chciał kupować to Twoja sprawa, jeżeli nie też Twoja sprawa. Naprawdę mi to lotto, ani się na Tobie nie dorobię, ani nie splajtuję przez Ciebie. Judzić kolegów też nie musisz, i tak wszyscy już wiedzą że kręcisz aferę koperkową bo kobieta za ladą nie chciała Ci przyjąć 3 butelek wartości 1.5 zł , na których się zresztą nie znała. Piszesz też że cena się nie liczy a kupiłeś 5 piw po 1,99 zł i to całe twoje zakupy. Na profilu Beer O Clocka też ciągle polujesz i wypytujesz za ceną jak hiena. Człowieku weź się ogarnij stań z boku i zobacz co ty robisz. Ja spalił bym się ze wstydu, gdybym tak miał się ciągle o tanie piwo wypytywać, albo pisać że cena się nie liczy i brać najtańszego czecha. Twoja hipokryzja sięga dna. A może ja zacznę mówić wszystkim znajomym co mają sklepy żeby Cię nie obsługiwali bo awanturujesz się za 1,5 zł i kupujesz to co najtańsze co? Może pójdziemy w drugą stronę ? że obrażasz ludzi za ladą i zachowując się jak boss wszystkich bossów każesz pracowników zwalniać. Kup sobie sklep, wyposaż go, pozatrudniaj ludzi, a potem będziesz mógł ich sobie zwalniać.

    Zarówno klient, który kupuje u nas piwo po 1,59 jaki i klient który kupuje piwo za 159zł ma więcej w sobie klasy jak Ty. I tych właśnie klientów chciałbym przeprosić , że musiałem zejść na niższy poziom I że musieliście czytać takie wypociny. Hejterkom i pieniaczom nie będę odpowiadał bo to jest walka z wiatrakami. Jeżeli ktoś będzie chciał coś w przyszłości załatwić proszę o kontakt na priv. Na forum będę dawał tylko ofertę Graf Alkohole.

    Teraz możesz pisać co chcesz. Ja ten temat uważam za zamknięty.
    Zapraszamy na róg Wesołej / Gajowej
    Pon.-Sob. 6-23
    Ndz. 10-23
    Graf Alkohole na facebook`u

    Comment

    • breslauer85
      Junior
      • 02-2011
      • 23

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grafalkohole Wyświetlenie odpowiedzi
      Bezczelnie kłamiesz pisząc że „Klient MUSI znać aktualną ofertę sklepu, bo inaczej nie przyjmie butelek na wymianę.” Przyniosłeś butelki , po piwach których nigdy w sklepie nie mieliśmy, a nie butelek po piwie, którego nie mamy już w ofercie. A to robi ogromną różnicę. Pardala w ofercie już nie mamy, a zwróciłeś je normalnie.
      Ok, czyli nie muszę znać aktualnej oferty, a całą historię, jakie piwa przewinęły się przez sklep na przestrzeni lat. Spoko.

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grafalkohole Wyświetlenie odpowiedzi
      Jeżeli ktoś przynosi butelki z niewiadomego pochodzenia, a pracownica nie jest pewna tego czy kiedykolwiek mieliśmy je w sprzedaży sprawdza je w systemie. Z zapisu monitoringu wynika, że w grzeczny i kulturalny sposób sprawdziła twoje butelki i wyjaśniła dla czego nie może ich przyjąć a Ty piszesz kłamiąc przy tym bezczelnie zresztą po raz drugi, że nasza pracownica udzieliła Ci informacji że „ takowego piwa nie ma teraz w sprzedaży.” Po prostu nigdy ich nie mieliśmy.
      Tak powiedziała odnośnie Pardala. Rzeczywiście butelka piwa Konrad jest niewiadomego pochodzenia. Takie same szkło w jakie pakują chocby Cerna Hora.


      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grafalkohole Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie przyjmujemy takich butelek, a to z tego powodu, że ludzie nagminnie przynoszą nam niezwrotne butelki, czego oczywiście też nie robią po złości, tylko z czystej niewiedzy. Pracownicy muszą je jakoś rozróżnić, a że butelek na rynku jest tak dużo, to dla pewności przyjmujemy te, które są lub były w naszym sklepie w sprzedaży i są zwrotne. Minimalizuje to ryzyko naszej straty.
      Zálohovaný / vratný obal - na etykiecie -> po czesku: opakowanie zwrotne. Wystarczy dokształcić się. Takie napisy miały przyniesione przeze mnie butle po piwie.

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grafalkohole Wyświetlenie odpowiedzi
      Piszesz też że „Tracicie klienta. A raczej kilku, gdyż dobrego słowa o Was wśród znajomych ode mnie nie otrzymacie.” I drugi cytat „Dla mnie na ten przykład nie liczy się cena, a bezkonfliktowa, fachowa, miła obsługa.”
      Odpowiem Ci tak. Klientem nigdy nie byłeś, zamknęli Ci Beer O Clooka i przyjechałeś do nas. Jeżeli będziesz chciał kupować to Twoja sprawa, jeżeli nie też Twoja sprawa. Naprawdę mi to lotto, ani się na Tobie nie dorobię, ani nie splajtuję przez Ciebie. Judzić kolegów też nie musisz, i tak wszyscy już wiedzą że kręcisz aferę koperkową bo kobieta za ladą nie chciała Ci przyjąć 3 butelek wartości 1.5 zł , na których się zresztą nie znała. Piszesz też że cena się nie liczy a kupiłeś 5 piw po 1,99 zł i to całe twoje zakupy. Na profilu Beer O Clocka też ciągle polujesz i wypytujesz za ceną jak hiena. Człowieku weź się ogarnij stań z boku i zobacz co ty robisz. Ja spalił bym się ze wstydu, gdybym tak miał się ciągle o tanie piwo wypytywać, albo pisać że cena się nie liczy i brać najtańszego czecha. Twoja hipokryzja sięga dna. A może ja zacznę mówić wszystkim znajomym co mają sklepy żeby Cię nie obsługiwali bo awanturujesz się za 1,5 zł i kupujesz to co najtańsze co? Może pójdziemy w drugą stronę ? że obrażasz ludzi za ladą i zachowując się jak boss wszystkich bossów każesz pracowników zwalniać. Kup sobie sklep, wyposaż go, pozatrudniaj ludzi, a potem będziesz mógł ich sobie zwalniać.

      Zarówno klient, który kupuje u nas piwo po 1,59 jaki i klient który kupuje piwo za 159zł ma więcej w sobie klasy jak Ty. I tych właśnie klientów chciałbym przeprosić , że musiałem zejść na niższy poziom I że musieliście czytać takie wypociny. Hejterkom i pieniaczom nie będę odpowiadał bo to jest walka z wiatrakami. Jeżeli ktoś będzie chciał coś w przyszłości załatwić proszę o kontakt na priv. Na forum będę dawał tylko ofertę Graf Alkohole.

      Teraz możesz pisać co chcesz. Ja ten temat uważam za zamknięty.
      Nie kupiłem tylko 5 piw po 1,99 - tj. Kovář z Pardubic. Ale kłamać można byle na swoje wyszło
      Nigdy nie widziałem tego piwka. Myślałem, że trzyma poziom Pernštejnów. Myliłem się okrutnie.

      Na profilu Beer O'Clocka od 14-09-2010 (data powstania profilu) dwa razy zaczepiłem i zapytałem się czy są promocje. Dwa razy w ciągu 4,5 roku. Rzeczywiście jak hiena. Cmentarna w dodatku, haha.

      Nie awanturuję się o półtora złotego. To raczej Pan za wszelką cenę chce się wybielić by nie ponieść straty kolosalnej w postaci tejże kwoty.
      Proszę nie insynuować, iż obraziłem Pańską ekspedientkę.
      Straszenie, że poleci Pan na skargę po innych sklepach by nie sprzedawali mi piwa jest infantylno-debilne. Lepiej pobiec do drukarni i porozklejać flyery z moją podobizną, wtedy nawet u rzeźnika mięsa nie kupię. Hahaha

      Zapomniał Pan, że "klient ma zawsze rację."
      Powodzenia w biznesie :-*
      Last edited by breslauer85; 02-02-2015, 10:28.

      Comment

      • kasia90
        Junior
        • 10-2014
        • 6

        duzy wybor piw, szkoda ze nie mozna pochodzic i na spokojnie wybrac, ceny wyzsze niz np a drink hala

        Comment

        • Grafalkohole
          PiwBiz
          • 08-2012
          • 196

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kasia90 Wyświetlenie odpowiedzi
          duzy wybor piw, szkoda ze nie mozna pochodzic i na spokojnie wybrac, ceny wyzsze niz np a drink hala
          przepraszam a jakie ceny mamy droższe ??
          Zapraszamy na róg Wesołej / Gajowej
          Pon.-Sob. 6-23
          Ndz. 10-23
          Graf Alkohole na facebook`u

          Comment

          • grew
            Senior
            • 05-2009
            • 766

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grafalkohole Wyświetlenie odpowiedzi
            przepraszam a jakie ceny mamy droższe ??
            Wyższe, nie droższe.

            Np. Alebrowar, Nomad (jak był).

            Comment

            • Grafalkohole
              PiwBiz
              • 08-2012
              • 196

              Po pierwsze Grew pytanie nie było skierowane do Ciebie. To bardzo nie kulturalne wtrącać się komuś w rozmowę. Zacznij swój wątek, a wtedy jeżeli uznam że pytanie było na temat to Ci chętnie na nie odpowiem, proszę Cię żebyś nie zaśmiecał forum jak ostatnim razem to zrobiłeś. Wracając do tematu to jeżeli komuś coś zarzucasz to podaj konkrety. Bo ja też mogę napiszać że masz IQ niższe od kolegi. Zapytasz od jakiego to Ci odpowiem od tego wysokiego i taka będzie między nami rozmowa. Piszesz że mamy ceny wyższe AleBrowaru. Cenę piw z AleBrowaru wrzuciliśmy po 12 na FB. Posta kasia wysmarowała po 16 więc cen nie mogliśmy zmienić. Jeżeli nie przeczytałeś to Ci wkleję :
              - Amber Boy (c. 6.10)
              - King of Hop (c. 6.65)
              - Golden Monk (c.8,65 )
              - Ortodox Stout (c. 7,49 )
              ponadto:
              - Black Hope (c. 6.99 )
              - Crazy Mike (c. 8.00 )
              - Sweet Cow (c. 7,50 )
              - Hop Sasa (c. 7,80 )
              - Deep love (c. 8,99 )

              Jeżeli mi coś zarzucasz to podaj konkretne ceny AleBrowaru konkurencji. Jeżeli tego nie zrobisz to będzie dowodem no to że musisz zawsze wsadzić swoje trzy grosze tam gdzie nie trzeba. Jak typowy hejterek.
              Co do Nomada to ostatni raz mieliśmi go z rok temu, chyba musiałś sporo przepłacić, że przez rok nie mogłeś sobie wybaczyć. Pod warunkiem, że rzeczywiście mieliśmy go drożej. Robisz syf i psujesz dobre imię browar bizu, a my w tym nie bedziemy uczestniczyć. Pzdrawiamy cię bardzo serdecznie Grew i życzymy Ci miłego wieczoru.
              Zapraszamy na róg Wesołej / Gajowej
              Pon.-Sob. 6-23
              Ndz. 10-23
              Graf Alkohole na facebook`u

              Comment

              • kasia90
                Junior
                • 10-2014
                • 6

                doctor brew np

                Comment

                • kasia90
                  Junior
                  • 10-2014
                  • 6

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grafalkohole Wyświetlenie odpowiedzi
                  Po pierwsze Grew pytanie nie było skierowane do Ciebie. To bardzo nie kulturalne wtrącać się komuś w rozmowę. Zacznij swój wątek, a wtedy jeżeli uznam że pytanie było na temat to Ci chętnie na nie odpowiem, proszę Cię żebyś nie zaśmiecał forum jak ostatnim razem to zrobiłeś. Wracając do tematu to jeżeli komuś coś zarzucasz to podaj konkrety. Bo ja też mogę napiszać że masz IQ niższe od kolegi. Zapytasz od jakiego to Ci odpowiem od tego wysokiego i taka będzie między nami rozmowa. Piszesz że mamy ceny wyższe AleBrowaru. Cenę piw z AleBrowaru wrzuciliśmy po 12 na FB. Posta kasia wysmarowała po 16 więc cen nie mogliśmy zmienić. Jeżeli nie przeczytałeś to Ci wkleję :
                  - Amber Boy (c. 6.10)
                  - King of Hop (c. 6.65)
                  - Golden Monk (c.8,65 )
                  - Ortodox Stout (c. 7,49 )
                  ponadto:
                  - Black Hope (c. 6.99 )
                  - Crazy Mike (c. 8.00 )
                  - Sweet Cow (c. 7,50 )
                  - Hop Sasa (c. 7,80 )
                  - Deep love (c. 8,99 )

                  Jeżeli mi coś zarzucasz to podaj konkretne ceny AleBrowaru konkurencji. Jeżeli tego nie zrobisz to będzie dowodem no to że musisz zawsze wsadzić swoje trzy grosze tam gdzie nie trzeba. Jak typowy hejterek.
                  Co do Nomada to ostatni raz mieliśmi go z rok temu, chyba musiałś sporo przepłacić, że przez rok nie mogłeś sobie wybaczyć. Pod warunkiem, że rzeczywiście mieliśmy go drożej. Robisz syf i psujesz dobre imię browar bizu, a my w tym nie bedziemy uczestniczyć. Pzdrawiamy cię bardzo serdecznie Grew i życzymy Ci miłego wieczoru.
                  jestes strasznie niemily, tracisz klientow bedac takim... kazdy ma prawo sie wypowiedziec, od tego jest forum
                  tak jak powiedzialam, doktorki sa drozsze aha i nawt nie wiedzialam ze jakies ceny byly podane na fb ;D
                  Last edited by kasia90; 21-02-2015, 22:27.

                  Comment

                  • Grafalkohole
                    PiwBiz
                    • 08-2012
                    • 196

                    Kasia, ale konkretnie. Interesują mnie ceny. Napisałaś, że "ceny wyższe niż np a drink hala"
                    Rozumiem ceny w pojęciu ogólnym, chodzi tu o cały asortyment. W porządku, może i mamy wyższe, nie przeczę, pytam grzecznie konkretnie jakie mają ceny, bo nie śledzę konkurencji. Jeżeli nas o coś oskarżasz to musisz mieć przecież dowody, tak jak zwykle jest to w sadzie. Napisz ceny wszystkich piw i będziemy porównywali, kto ma niższe a kto wyższe.

                    Drugim Swoim postem, już zawężasz asortyment do jednego browaru Doctor Brew, no OK. Tylko nie mam jak się do tego odnieść, bo przecież dalej oskarżasz a nie dajesz dowodów w postaci cen. Tak jakbyś rzucała słowa na wiatr, nie dając żadnych konkretów. Podaj ceny z piw z browaru Doctora Brew. Jeżeli koszyk zakupowy będzie u nas wyższy to przyznamy Ci rację, że akurat ten asortyment mamy droższy, ale co nie zmieni faktu, że mamy cytuję "ceny wyższe niż np a drink hala" ponieważ inny asortyment możemy mieć o wiele tańszy. Po prostu trzeba porównać. Jeżeli okazało by się, że asortyment mamy tańszy powinnaś przeprosić, tak nakazałyby kultura osobista. Czekamy na konkrety.

                    Piszesz, że jestem strasznie nie miły i tracę klientów. Widzisz problem jest w tym, że ja nie obsługuję klientów, więc siłą rzeczy nie mogę ich stracić. Jeżeli jestem nie miły, to na pewno nie w stosunku do Ciebie, zarzuciłaś że w sklepie jest drożej zapytałem tylko co jest drożej ?. Przecież jak każdy człowiek mam prawo do obrony. Więcej pytań, ani oskarżeń do Ciebie nie miałem, no chyba, że Ty i Grew to jedna osoba, no i może jeszcze Breslauer . Nie wiem nie wnikam, zaczyna się tu kręcić jakaś telenowela. Zamiast poświęcić czas na piwne wieści, muszę stosować uniki przed ciosami.

                    Co do klienta, to tak się składa, że na forum browar biz to ja jestem klientem, bo za wątki płacę. 2 może ze 4 posty temu, bardzo mądry człowiek napisał, że klient ma zawsze rację. Wziąłem sobie do do serca i chyba wychodzi na to, że mam rację, bo jestem klientem. Żartuję oczywiście.


                    Piszesz też, że każdy ma prawo się wypowiedzieć, uważam że ja tez mam takie prawo i z niego korzystam.

                    A co do cen na FB nie były skierowane do Ciebie. Po prostu w bardzo nie kulturalny sposób Grew wtrącił się w rozmowę, wypominając ceny AleBrowaru i Nomada. Dla tego je wkleiłem, poprosiłem także i jego o podanie cen konkurencji. No ale chłopak milczy.

                    No cóż nie zostaje mi nic innego jak tłumaczyć się z rzeczy nie potwierdzonych, będąc przyparty do muru z przyszytą łatką drogiego sklepu. Przykre, ale prawdziwe.
                    Zapraszamy na róg Wesołej / Gajowej
                    Pon.-Sob. 6-23
                    Ndz. 10-23
                    Graf Alkohole na facebook`u

                    Comment

                    • grew
                      Senior
                      • 05-2009
                      • 766

                      Tak, jestem hejterem - w końcu to browar.biz!

                      Wtrącanie się - a czy to była prywatna rozmowa? Myślałem, że wątek na forum... Polecam PW - dają większą prywatność. Ten wątek, mimo, że opłacany przez Was, jest również miejscem wymiany opinii forumowiczów - czy tego chcecie, czy nie.

                      W dobrych sklepach we Wrocławiu AleBrowar, KH zakupiłem w cenie 6,10. Niby niewiele, ale przy zakupie 11 piw, jedno gratis! Jak chcecie się dowiedzieć o cenach konkurencji to w konkretnych wątkach są często podawane ceny. Serio, jesteście w czołówce cenowej, więc nie dziwi komentarz kasia90.

                      A wracając do starych postów - byłem wówczas potraktowany niekulturalnie (tak, to wyrażenie pisze się razem) przez sprzedawcę, który zasłaniał się właścicielem. Krótko przypominając powiedział mi, żebym przyszedł jutro, bo "partia piwa na ten dzień się wyczerpała, a szefowie chcą, żeby w weekend były te piwa również dostępne".

                      Wskazówka gratis ode mnie: droższe sklepy próbują przyciągać klientów ładnym wystrojem, sympatyczną obsługą, prezentami za większe zakupy.

                      P.S. Nie czytam non-stop forum, więc nie widziałem, że coś do mnie macie...

                      Comment

                      • Grafalkohole
                        PiwBiz
                        • 08-2012
                        • 196

                        Grew wiedziałem, że z nic konkretnego nie napiszesz. Twój post wygląda tak jakbyś tydzień po sklepach latał i w końcu znalazłeś u kogoś KH po 6,10, ale jeszcze nie wiem gdzie. Przypomina to mi Twój stary dowcip cytuję:

                        "- Elwis żyje!
                        - Jak to?
                        - Widzieli go w sklepie..."
                        Tylko w którym?

                        kasia90 pisze "ceny wyższe niż np a drink hala" pytam jakie to odpowiadasz AleBrowar i Nomad.
                        Chcę się dowiedzieć konkretnie jakie ceny to Ty mi forum każesz przeszukiwać. No czy ty człowieku poważny jesteś ?.
                        Jeżeli mam drożej to podaj ceny. Czy to takie trudne udowodnić swoją rację ?. Jeżeli serio jesteśmy w czołówce cenowej to serio powinieneś znać ceny. Nie podasz cen to tak na serio bijesz tylko pianę i nic więcej z tego nie wyniknie.

                        Nie mogę się odnieść do cen, ustosunkować, skorektować, sprawdzić marżę, cenę hurtowni, cenę browaru, bo nic mądrego nie piszesz. Czekam na niższe ceny AleBrowaru i Nomada. A, i na dowody że jesteśmy w czołówce cenowej.
                        Zapraszamy na róg Wesołej / Gajowej
                        Pon.-Sob. 6-23
                        Ndz. 10-23
                        Graf Alkohole na facebook`u

                        Comment

                        • ADAMUS99
                          Junior
                          • 03-2015
                          • 2

                          Hej wszystkim,

                          możecie polecić jakiś sklep na Gajowej - oczywiście nie chodzi mi o Żabkę itp. z browarami typu Tyskie.
                          BE A HERO

                          Comment

                          • Jowita
                            Member
                            • 04-2014
                            • 50

                            Na Gajowej masz Grafa z bogatą ofertą i kawałek dalej Pod Semaforem, gdzie jest w miare przyzwoity wybór. Przy okazji i ja dorzucę swoje 5 groszy do dyskusji o cenach. Często robię zakupy w Drink Hali bo tam mam najbliżej. W Grafie dużo rzadziej, przez co baczniej sprawdzam co i za ile mają. Moje zdanie jest takie, że polskie piwa w tych sklepach są w zbliżonych cenach. Zagraniczne to już duża przewaga Grafa.

                            Comment

                            • darekd
                              PremiumUżytkownik
                              • 02-2003
                              • 12171

                              Pojawiło piwko z browaru Cześć Brat z Jelcza (Jedno i do domu). Poza tym odwiedzony sklep po latach wygląda dobrze, jest kilka ciekawostek z zagranicy (m.in. jeszcze coś z belgijskiego Alvinne).

                              Comment

                              • concerto
                                Senior
                                • 09-2003
                                • 859

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                                sklep po latach wygląda dobrze, jest kilka ciekawostek z zagranicy (m.in. jeszcze coś z belgijskiego Alvinne).
                                To może się trochę poprawiło. Ja byłem kilka tygodni temu i sklep wydawał się zmierzać w złym kierunku. Zauważalnie mniejszy asortyment ( powiedziałbym, że jakieś 40-50 % mniejszy niż w czasach świetności ) i łatanie dziur na pólkach koncerniakami.
                                "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎