Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Bydgoszcz, Gdańska 19, Monopolowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ArkaSath
    Junior
    • 08-2015
    • 6

    Bydgoszcz, Gdańska 19, Monopolowy

    Dzisiaj zupełnie przez przypadek natknąłem się na ciekawy sklep. Sklepowa witryna zachęcała do wejścia piwami regionalnymi, więc udałem się do środka.
    To co ujrzałem w środku nieco przerosło moje oczekiwania.

    Na bardzo ładnych (ciemnych!) regałach ustawiona duża ilość piwek. Jest Pinta, jest Alebrowar, widziałem trochę Olimpu i Redenu.
    Zapytałem miłej pani, czy mają jakieś sweet stouty .
    Miła pani odrzekła, że aktualnie wszystkie wyszły, ale na pewno będą wraz z nową dostawą. Po krótkiej pogawędce dowiedziałem się, że planują otworzyć także górę sklepu, aby wybór piwa był większy :O

    Poprosiłem o Smokey Joe, zapłaciłem, a pani zapytała mnie, czy mam u nich "rachunek imienny". Po chwili dała mi do wypisania karteczkę (Imie, nazwisko, email, nr tel).
    Za każdym razem kiedy kupujemy w tym sklepie możemy poprosić o rachunek imienny i nasze zakupy zapisują się w bazie, dzięki czemu mogą polecić piwa podobne do tych, które nabyliśmy. Na maila przychodzą informacje o nowych dostawach, a smsem o promocjach na piwa, których data ważności zbliża się do końca.

    Moim zdaniem świetna sprawa, oby sklep nie upadł zbyt szybko.
  • ArkaSath
    Junior
    • 08-2015
    • 6

    #2
    Błąd w temacie, jest to Gdańska 19 a nie 13 + znalazłem ich strone na facebooku:

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎