Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Toruń, Legionów, Piotr i Paweł

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pirackamuza
    Senior
    • 12-2004
    • 1903

    Toruń, Legionów, Piotr i Paweł

    Jak na razie dwie placówki: Legionów przy zajezdni MZK i Skarpa, naprzeciwko pogotowia. Większy wybór przy Legionów.
    Wczoraj kolejny raz zaopatrzyłem się w Kujawskie niepasteryzowane (1,89), przedtem regularnie kupowałem Kasztelana takowego, ale ostatnio nie widzę.
    Obecnie w ofercie m.in. Gab: Stout i Kamasutra; Krajan: Nakielskie Ciemne, Zielone i Specjal; bogata zagranica, łącznie z egzotykami (Turcja, Izrael, Maroko itp.).
    Pszeniczka z litewskiego Utenosa za 2,99 Pychotka, zwłaszcza na wczorajszy upał...
    Toruń przeprasza za Radio Maryja
    www.bobofruty.pl
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Proszę o opisywanie sklepów w oddzielnych tematach. Wiem, że Poznań ma temat łączony, ale po przebudowie Piwo Gdzie zostanie on podzielony, względnie, jeśli za dużo będzie z tym roboty, powstaną odrębne wątki.
    Last edited by Maggyk; 13-05-2008, 07:12.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • pirackamuza
      Senior
      • 12-2004
      • 1903

      #3
      Maggyku, a jest sens rozdzielać przy sklepach sieciowych? Przecież one zaopatrywane są i tak z centralnego rozdzielnika. Nie sądzę, żeby różne Żabki czy Biedronki w jednym mieście znacząco różniły się asortymentem.
      Tu napisałem, że w jednym z dwójki jest większy wybór. Ale to zapewne kwestia dnia. A ja po prostu nie znalazłem kilku marek, które zapamiętałem z tamtego drugiego.

      No ale oczywiście zastosuję się do jedynych słusznych dyrektyw miłościwie nam Panującej i będę na przyszłość oddzielnotematował sklepy.
      Toruń przeprasza za Radio Maryja
      www.bobofruty.pl

      Comment

      • Simon
        † 1964-2008 Piwosz w Raju
        • 02-2001
        • 993

        #4
        Jeśli chodzi o zaopatrzenie w piwo to:
        sklepy P&P nie są zaopatrywane centralnie i nie we wszystkich jest ten sam asortyment.
        Simon

        Comment

        • pirackamuza
          Senior
          • 12-2004
          • 1903

          #5
          Godzinkę temu nabyłem drogą kupna Grand Imperial Portera. Poza tym, jak zwykle zielony Kasztelan, GAB Stout i parę innych od lagerów po pszeniczki. EURO trza zacząć
          Toruń przeprasza za Radio Maryja
          www.bobofruty.pl

          Comment

          • snorre
            Senior
            • 02-2006
            • 655

            #6
            Rzeczywiście, w Poznaniu PiP różnią się znacznie asortymentem a także cenami (przykład, Gulden Draak, 0,75l przy rondzie Starołęka 45zł(!), w Starym Browarze 30,99zł ).
            Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

            Comment

            • Grudek10
              Member
              • 08-2003
              • 59

              #7
              Z polskich niekoncernowych: Czarnków Noteckie 2.29, Fortuna - Czarne 2.99, Srebrny i Czerwony Smok 2.29, Krajan Koźlak 3.79, Amber Harde 1.99. Obecny też Kasztelan niepasteryzowany.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎