Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Turystyczna 1, E. Leclerc

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Manieklbl
    Senior
    • 10-2007
    • 100

    Lublin, Turystyczna 1, E. Leclerc

    Witam
    Chciałbym przedstawić asortyment tego marketu. Dopatrzyłem się tam takich oto piwek:
    Z tych popularnych chyba wszystko:
    Lech, Lech free, Perła, Perła Mocna, Goolman, Żubr, Żywiec, Żywiec Porter, Heineken (lic.), Calsberg (lic.), Pilsner Urquell (lic.),Dog in the fog, Harnaś, Gingers, Gingers lime, Redds, Redds red, karmi, Okocim, Okocim mocne, Okocim przeniczne, Okocim palone, Dębowe mocne, Tyskie książęce i gronie, wszystkie Wojaki, Tatra, Tatra Mocna, Warka, Warka Strong
    Z mniej spotykanych:
    Barley Strong, Barley Gold, Palm, Zwierzyniec, Kaper, Faxe, Carter, Brok, Volt, Otteinger (kilka rodzai), Grolsch, Miller, Amsterdam, Koźlak, Becks, Carter, Lemon, Król Artur, Frater Przeniczny, Frater Podwójny, Budweiser, Zlatopramen i jeszcze z 5-10 zagranicznych powyżej 6zł. Ogólnie jak na Lublin ciekawy asortyment w niezłych cenach, podobną a nawet większą ilość widziałem tylko w Carrefourze i 2 sklepach piwnych. Proszę lublinian o zamieszczanie tematów z asortymentem innych sklepów bądź marketów z Lublina.Pozdrawiam
    Last edited by Manieklbl; 06-01-2008, 02:47. Powód: poprawki
  • Gopher
    Senior
    • 10-2007
    • 450

    #2
    Biorąc pod uwagę hiper i supermarkety to zdecydowanie najlepszy asortyment jest w Stokrotce Premium w Plazie i w Carefurze na Witosa (wątek dotyczący tego sklepu jest już na forum), a reszta jest daleko w tyle, choć Tesco też postawiłbym wyżej od Leclerców. O Realu nic nie powiem bo nie byłem tam od "wieków".
    Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

    Comment

    • Manieklbl
      Senior
      • 10-2007
      • 100

      #3
      Real posiada słabiutki asortyment, byłem tam w tym tygodniu, zagraczne- to co leclerc, a nawet mniej, polskie tylko masówka + Pilsener i Pilsener Strong z Van Pura. Nic więcej. Ciekawy asortyment widziałem w Carrefourze na skrzyżowaniu kaliny z trasą w strone reala (to chyba właśnie aleja Witosa ale nie jestem pewien).

      Comment

      • rafi_
        Member
        • 05-2005
        • 58

        #4
        Moim zdaniem najbidniej jest w tesco, zadsze marki mozna by wymienic na palcach jednej reki, w plazie natomiast strasznie drogo a w leclerku faktycznie mozna cos ciekawgo trafic ;-)

        Comment

        • Gopher
          Senior
          • 10-2007
          • 450

          #5
          Pojawiła się Kama Sutra za 2,75 , nadal jest Frater Pszeniczny 3,49. Jest także Goolman Gold, a i 5 litrowe beczki Obolonia chyba za 55 złoty.
          Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            #6
            Niedługo będę w Lublinie więc pytam: Czy nadal jest tu dostępny Brok Porter?
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • Gopher
              Senior
              • 10-2007
              • 450

              #7
              Niestety niema
              Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

              Comment

              • Manieklbl
                Senior
                • 10-2007
                • 100

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gopher Wyświetlenie odpowiedzi
                Niestety niema
                Ja widziałem jakiś miesiąc temu, a teraz to nie wiem

                Comment

                • Manieklbl
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 100

                  #9
                  Dziś w tym markecie zauważyłem ciekawy asortyment z browaru Jagiełło z pod Chełma (Jagiełło Mocny, Oringo oraz coś jeszcze w niskich butelkach 0,33). Są także nowe piwka Ukraińskie i Litewskie, a także wiele innych zagranicznych w cenie 4-8zł. Pojawił się także rzadko dostępny w Lublinie Okocim O.K. Poza tym to co zwykle.

                  Comment

                  • Manieklbl
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 100

                    #10
                    W ów temacie ostatnio pisałem pół roku temu. Wiele się nie zmieniło- ale jednak. Ostatnimi czasy pojawiły się i nadal są dostępne (stan na dzień dzisiejszy):
                    6 piw z Wielkiej Brytanii, których nazw niestety nie pamiętam, Bitburger Premium Pils, Faxe 10% (Dania), Van Pur 10%, 1795 Orginal Czech Lager, wszystkie Brewery, Koźlak z browaru Belgia, Staropramen, Zlatoprameny, kilka nieznanych mi z nazwy niemieckich weisenów, Okocim pszeniczny, Corona Extra (Meksyk), Svyturys Baltas Wheat (Litwa), Bohemian (CZE), Kirgin Beer

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎