Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Lipowa 13, Delima (Lublin Plaza) (była Stokrotka Premium)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gopher
    Senior
    • 10-2007
    • 450

    #46
    Nadal ogromny wybór czeskich, belgijskich i słowackich piw. Dziś wypatrzyłem z nowości Bile Czernichowskie oraz Basztowe Mocne z Namysłowa.
    p.s. do Dopawcia kiedy można się spodziewać Ciechanów ? (i mam nadzieje że ceny nie będą wzięte z kosmosu jak w przypadku Jabłonowa czy Namysłowa).
    Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

    Comment

    • Gopher
      Senior
      • 10-2007
      • 450

      #47
      Z nowości: Kachelmann ze Steigera, Corgoń, po dłuższej przerwie Origo z Jagiełły, Lubelskie mocne (bączek) z Perły. Oraz jeśli kogoś zainteresuje to także jest Special z EB.
      Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

      Comment

      • Gopher
        Senior
        • 10-2007
        • 450

        #48
        Pojawił się Koźlak z Krajana. Oraz ciekawy zestaw Portera z Ambera plus czekoladki, bardzo ładnie wykonany cena coś w okolicy 7 zł.
        A i jeszcze pytanie do "Dopawcia" czemu niema w ofercie innych piw Jagiełły (Specjal, Baron??).
        Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

        Comment

        • Gopher
          Senior
          • 10-2007
          • 450

          #49
          Pojawiły się Dawne (np), Zdrojowe(np) i Mazowieckie z Konstancina. Niestety nie stoją w lodówce i dwa dziś zakupione Zdrojowe okazały się kwasiżurami . Cieszę że w końcu pojawiło się coś ciekawego z polskich browarów, ale jak już je sprzowadzacie to przechowujcie w dobrych warunkach. Ja wiem jak smakują piwa z Konstancina i ten jednorazowy kwasiżur mnie nie zrazi, ale jak jakiś "nieobeznany" klient kupi taki kwasiżur to już w zyicu niespróbuje piw z Konstancina (to taki mój dialog do szefostwa Delimy ).
          Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

          Comment

          • Gopher
            Senior
            • 10-2007
            • 450

            #50
            Pojawił się Janów w dwóch wersjach, Jagiełło Specjal, komplet Ciechanów (niestety w koszmarnych cenach - 4,49 za wybornego, 6 z hakiem za pszenice), Cornelius, sporo z Ambera. Zniknął Konstancin. Kilka nowości z Niemiec, Czech (Primator, Novopackie, Zubr, Kozel Cerny), jakoś mało belgów i sporo nowości z Wielkiej Brytanii.
            Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

            Comment

            • Gopher
              Senior
              • 10-2007
              • 450

              #51
              Po 1,99 jest Lwowskie 1715.
              Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

              Comment

              • Prusak
                Senior
                • 07-2005
                • 4305

                #52
                Obecnie nędza. Nawet nie ma po co zaglądać. Generalnie wszystkie Stokrotki kiepsko zaopatrzone w piwo dla bardziej wymagających.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎