Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Jutrzenki 10, Piwosz [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wimich
    Member
    • 08-2009
    • 44

    #16
    Chyba jakaś dostawa była, cay co!?

    Wchodzę, patrzę, nawalone tego wszystkiego.... ale do rzeczy.... to co udało mi się wychwycić pojawił się Rycerz z niepasteryzowanych i i całe mnóstwo jakichś (jak mi mówił sprzedawca) piw rocznikowych. Zapisałem sobie nawet nazwę jakieś Cuvee Van De Keizen roczniki 2000, 2001, 2002, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009. Szarpnął bym się i wyłożył na któreś z nich nie małą sumkę jak za piwo, ale nie wiem który rocznik wybrać. Może ktoś się zna?

    Comment

    • wimich
      Member
      • 08-2009
      • 44

      #17
      wiśnia wiśnia!!

      No i bym zapomniał jest jeszcze Wiśnia w Piwie z Kormorana

      Comment

      • wimich
        Member
        • 08-2009
        • 44

        #18
        Czarnków

        pojawiły się piwa z Czarnkowa. m.in. Noteckie

        Comment

        • wimich
          Member
          • 08-2009
          • 44

          #19
          pełen RELAX

          To chyba najtańsze piwo w półlitrówkach jakie kupiłem w tym sklepie - RELAX. Muszę przyznać całkiem ciekawe. Co nowego jeszcze: dodali trochę piw z Hiszpanii. Jak będę następnym razem w Piwoszu to spiszę dokładne nazwy.

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wimich Wyświetlenie odpowiedzi
            To chyba najtańsze piwo w półlitrówkach jakie kupiłem w tym sklepie - RELAX. (...).
            To znaczy jakie?
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
              To znaczy jakie?
              Pewnie z Zodiaka.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Prusak
                Senior
                • 07-2005
                • 4312

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wimich Wyświetlenie odpowiedzi
                pojawiły się piwa z Czarnkowa. m.in. Noteckie
                Raczej: pojawił się "Proletaryat" jasne i ciemne, a "Noteckie" tylko "Eire".

                Comment

                • wimich
                  Member
                  • 08-2009
                  • 44

                  #23
                  RELAX jak najbardziej z ZODIAKA, z jeśli chodzi o czarnkowy to trzeba się pytać kiedy mają dostawę bo jest NOTECKIE niepasteryzowane, ale po kilku wizytach takich klientów jak ja może szybko się skończyć

                  Comment

                  • yoreck
                    Senior
                    • 04-2004
                    • 526

                    #24
                    no i jest Porter Warmiński z BK - tylko jak dla mnie cena trochę odstraszająca - 6,95 zł /szt

                    Comment

                    • wimich
                      Member
                      • 08-2009
                      • 44

                      #25
                      Porter Warmiński jest raczej u nich trochę tańszy. Jakieś 5,40 czy 5,60zł. Przynajmniej dzisiaj go widziałem w takiej cenie
                      Last edited by wimich; 01-11-2009, 00:22.

                      Comment

                      • wimich
                        Member
                        • 08-2009
                        • 44

                        #26
                        Nowe czarnkowy

                        Mają dwa nowe czarnkowy: Walońskie i Izerskie

                        Comment

                        • wimich
                          Member
                          • 08-2009
                          • 44

                          #27
                          kolejne nowości w Piwoszu - teraz Kormoran

                          Warnijskie i Miodne - te dwa nowe piwa pojawiły się dzisiaj w piwoszu. Miałem je kupić zamiast Świeżego, ale poczekam do soboty z testowaniem. jak ktoś wie czy warto, albo gdzie znajdę o nich opinie to dajcie znać.

                          Comment

                          • Lacriferno
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 783

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wimich Wyświetlenie odpowiedzi
                            Warnijskie i Miodne - te dwa nowe piwa pojawiły się dzisiaj w piwoszu. Miałem je kupić zamiast Świeżego, ale poczekam do soboty z testowaniem. jak ktoś wie czy warto, albo gdzie znajdę o nich opinie to dajcie znać.
                            Wiesz, jest taki fajny portal, gdzie znajdziesz opinie na temat wielu piw. Trzeba tylko trochę chęci, by poszukać. Tu masz adres: www.browar.biz

                            Comment

                            • wimich
                              Member
                              • 08-2009
                              • 44

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lacriferno Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wiesz, jest taki fajny portal, gdzie znajdziesz opinie na temat wielu piw. Trzeba tylko trochę chęci, by poszukać. Tu masz adres: www.browar.biz
                              no co Ty poważnie chodziło mi raczej o konkretny odnośnik do tematu o tych piwach, bo nie koniecznie mam czas przeczesywać forum w poszukiwaniu informacji.

                              Comment

                              • sibarh
                                PremiumUżytkownik
                                • 01-2005
                                • 10384

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wimich Wyświetlenie odpowiedzi
                                no co Ty poważnie chodziło mi raczej o konkretny odnośnik do tematu o tych piwach, bo nie koniecznie mam czas przeczesywać forum w poszukiwaniu informacji.
                                Jest takie coś: nazywa się .... wyszukiwarka. Wpisujesz hasło i ..... gotowe.
                                2800 nowe piwa opisałem na forum
                                Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                                Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎