Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Biłgoraj, Kościuszki 17, Markosz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Biłgoraj, Kościuszki 17, Markosz

    Nazwa na paragonie " Alkohole i inne ładne rzeczy P. Koszałka". Sklep przy Placu Wolności, praktycznie na przeciw Urzędu Miasta, dawna "Jedynka".
    W końcu TAKI sklep w Biłgoraju!

    Z koncerniakami naliczyłem ponad 70 polskich piw butelkowych.
    Praktycznie cały asortyment: Ciechana, Fortuny i Koreba. Co nieco z Grybowa, Ambera, Kormorana.
    Porter Łódzki za 5,80 Ciechan Wyborny 3,20, Pszeniczny 5,20, Mazury 3,80.
    Oczywiście wszechobecna Wielka Trójca z Perłą i Jabłonowem.
    Zagranicy prawie brak, jakieś dziwolągi z Meksyku chyba.
    Jeszcze nie gadałem z właścicielem. Może potrzebuje konsultacji?
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #2
    Gadałem dziś z właścicielem. Okazuje się, że oryginalna część asortymentu piwnego świetnie schodzi w Biłgoraju, co zaskoczyło chyba nas obu.
    W związku z czym oferta na pewno się rozszerzy o czym nie omieszkam poinformować.
    Last edited by Seta; 26-04-2010, 22:49.
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • andszcz
      Senior
      • 07-2008
      • 310

      #3
      Jasny gwint, byłem na początku tego miesiąca w Biłgoraju i nawet kręciłem się w tych okolicach (2 maja w niedzielę szukałem jakiegoś lokalu, żeby coś zjeść i wreszcie trafiłem do jakiejś pizzerii w pobliżu - schodzi się po schodach dosyć nisko), ale do głowy mi nie przyszło szukać bardziej "ambitnego" piwka!
      Trudno, za rok oprócz "polowania na zapiekanki" koło dworca PKS (tym razem było zamknięte - niedziela cholera jasna...) wiem, gdzie zaopatrzę się w piwo. Dzięki
      "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #4
        Polecam. Ceny średnie, ale wybór całkiem niezły i to w skali kraju!
        Pojawiła się zagranica i coraz więcej jest piw, których jeszcze nie piłem.
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • Seta
          Piję piwo
          • 10-2002
          • 6964

          #5
          Obecnie dostępne praktycznie wszystko lub większość z Koreba, Ciechana, GABa, Jagiełły, Corneliusa, Kormorana ( w tym "Dionizosy"), Czarnkowa, Ambera, Fortuny, Grybowa. Kilka ciekawostek z Czech i Niemiec.
          Last edited by Seta; 11-06-2010, 23:54.
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          • andszcz
            Senior
            • 07-2008
            • 310

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
            Obecnie dostępne praktycznie wszystko lub większość z Koreba, Ciechana, GABa, Jagiełły, Corneliusa, Kormorana ( w tym "Dionizosy"), Czarnkowa, Ambera, Fortuny, Grybowa. Kilka ciekawostek z Czech i Niemiec.
            A po ile schodzą Ciechany? Może polecę komuś z rodzinki.
            "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              #7
              Tak jak pisałem - cenowego szaleństwa nie ma - Wyborny i Mocny w okolicach 3,50zł, a Stouty, Miodowe, Pszeniczne itp 4,5-5zł.
              Bardziej opłaca się:
              Jagiełło Lipcowe 0,33 za ~1,90zł, Magnus podobnie.
              Kormorany - Olsztyńskie i BK 1,90-2zł za 0,33l, inne pilsowe 3-3,5zł za 0,5l.
              Ostatnio była promocja na Czernihiwskie Bile po chyba 3,20zł.

              Generalnie pijalne piwa ponad 3zł za 0,5l.
              Last edited by Seta; 14-06-2010, 17:05.
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • ihatezywiec
                Junior
                • 08-2010
                • 7

                #8
                Seta... Ja się chyba do Biłgoraja wybiorę, za dobrym browarem pójdę na koniec świata

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  #9
                  Spoko, daj znać wcześniej to może uda się spiknąć i jakimś domowym Cię skrzywdzę

                  A w temacie jest oczywiście Lwówek i np Porter 22 z Ciechana. Nawet fajny wybór Czechów, ale dość drogo.


                  PS Nie mam żadnych udziałów w tym sklepie. Ja tu tylko piwo kupuję.
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • ihatezywiec
                    Junior
                    • 08-2010
                    • 7

                    #10
                    Orkisz, orkisz, orkiszowe z kormorana RULEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mógłbym to pić i pić ipić...

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      #11
                      Post na temat innego sklepu został usunięty.
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • Prusak
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 4305

                        #12
                        Wpis po dziesięciu latach. O dziwo, sklep istnieje i ma się całkiem dobrze. Co więcej, wgląda na to, że jest najlepiej zaopatrzonym w piwo punktem w Biłgoraju.
                        Nie będę wyliczał, co można tam dostać, bo za dużo tego, ale jest bardzo przyzwoity wybór polskiego rzemiosła, Zatem jeśli ktoś zabłądzi przypadkiem do Biłgoraja, a poczuje się spragniony, radzę skierować się właśnie tam. Tyle wynika z równie przypadkowego mojego rekonesansu.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎