Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Witnica, Gorzowska 10, GS Samopomoc Chłopska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jaroslav
    Senior
    • 10-2005
    • 967

    Witnica, Gorzowska 10, GS Samopomoc Chłopska

    Sklep znajduje sie na przeciwko restauracji przybrowarnianej.
    Duży wybór piw z Witnicy: Wit Premium, Mocne Zachodnie, Porter,
    Black Boss Porter, Mocny Boss Export, Boss Pils Export, Wit Mocny,
    Beer Premium.
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Czy ten sklep jeszcze działa? No i czy działa wspomniana przybrowarniana restauracja?

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      Czy ten sklep jeszcze działa? No i czy działa wspomniana przybrowarniana restauracja?
      No to sam sobie odpowiem. Sklep działa; jego adres to Gorzowska 10 (na rogu podanej tu Konopnickiej). Na stróżówce browarowej wisi kartka, że miejscowe pio można kupić w 3 punktach miasteczka - w GS na Gorzowskiej 5, w Lewiatanie przy Gorzowskiej 23 oraz w Sklepie GeZet przy Sikorskiego 17. Jak się okazuję o tym najbliższym browaru zapomnieli.
      Lubuskie jest tam po 2.60, Boss Mocny 1.70 - ceny niezbyt atrakcyjne, taniej jest chociażby w zielonogórskich Żabkach (Lubuskie 2.50). Było też Wiśniowe, Miodowe oraz Podpiwek i Kwas Chlebowy, być może jeszcze coś. Zostaliśmy zdekonspirowani jako "panowie w delegacji", gdyż tubylcy miejscowego nie kupują...

      Restauracja też działa, ale lane piwo to tam najwcześniej latem zobaczymy, jeśli w ogóle. Z butelki też same wynalazki - wiśniowe, miodowe czy zielone, tak więc nie ma po co tworzyć tematu o niej. Zaciągnąłem języka - być może beczkowe miejscowe piwo jest w pizzerii przy ul. Sikorskiego, ale nie sprawdzaliśmy tego.
      Last edited by Pendragon; 14-03-2011, 19:33.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Gary
        Member
        • 10-2004
        • 57

        #4
        Pendragon w Witnicy jest mniej punktów gdzie leją miejscowe piwo niż w Kostrzynie...

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎