Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Koszykowa 53 (przed architektami), Jola [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgrredek
    Senior
    • 10-2002
    • 315

    Czy ktoś próbował i z jakim skutkiem odklejać etykiety z piwa Konstancin "Szef Joli poleca"? Wyglądają na robione jakimś domowym sposobem i boję się, żeby ich nie uszkodzić.
    www.collections.pl
    Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      odchodzą bez szwanku i rozmycia w letniej wodzie, mi schodziły z butelki bez żadnego uszczerbku
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • zgrredek
        Senior
        • 10-2002
        • 315

        Dzięki. Co prawda etykiet nie zbieram, ale szkoda mi było wyrzucić je razem z butelkami.
        Pewnie uda się na jakiejś giełdzie wymienić je na kapsle
        www.collections.pl
        Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

        Comment

        • Piwosz306
          Senior
          • 10-2007
          • 214

          Piszcie po wizytach u Joli o nowosciach piwnych prosze. Mam troche daleko i nie chce mi sie tam jezdzic na marne. Dzieki z gory. Zauwazylem ze ostatnio maja duzo ciemnych piw. Czekam na jakies zmiany.

          Comment

          • Ahumba
            Senior
            • 05-2001
            • 8962

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwosz306 Wyświetlenie odpowiedzi
            Piszcie po wizytach u Joli o nowosciach piwnych prosze. Mam troche daleko i nie chce mi sie tam jezdzic na marne. Dzieki z gory. Zauwazylem ze ostatnio maja duzo ciemnych piw. Czekam na jakies zmiany.
            Piszesz - masz.
            Dziś robiłem zakupy i trafiłem między innymi na walońskie i izerskie z Czarnkowa, naturalne i rycerza z Gościszewa, Komesa z Fortuny, resztki starego Krakowa oraz sporo czeskich w tym Bernard Czerne specjal niepasteryzowane z Humpolca.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • franekf
              Senior
              • 06-2004
              • 944

              Też dziś wpadłem na szybko - potwierdzam to co napisał Ahumba, dodam tylko, że ze Starego Krakowa to już chyba tylko Dark Ale zostało. Pojawiło się też trochę nowych piw z Belgii - oba Corsendonki (w tym też zestaw ze szkłem), jakieś Tongerlo - cen nie znam, ale znając ten sklep, to pewnie spore...
              Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
              http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
              Piwny Janusz bez Teku

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                Temat o etykietach Joli Konstancina wywędrował do Kolekcjonerstwa.
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • sopista
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1747

                  Oprócz wyżej wymienionych powrócił porterek z Ciechanowa, Ciechan Wyborne ze świąteczną etykietą i O.K.BEER również z nową etykietą. A jeśli mowa o nowych etykietach to Konstancin niepasteryzowany z Mikołajem. Ale to już inny temat.
                  Last edited by sopista; 15-12-2007, 14:57.

                  Comment

                  • kosher
                    Senior
                    • 04-2005
                    • 2295

                    miałem ostatnio okazję przechodzić Koszykową, więc wstąpiłem;
                    wybór piw z lokalnych polskich browarów rzeczywiście imponujący, są chyba pod tym względem najlepsi w W-wie, razi jedynie marża - każde piwo kosztuje jakieś 70-80 groszy więcej niż normalnie;
                    sklep dla tych, którzy polują na coś czego nie dostaną nigdy w swoim pobliżu

                    Comment

                    • marsiero
                      Junior
                      • 12-2007
                      • 3

                      Witam jestem tu nowy(na browar.biz), i ogromnie ciesze się że znalazłem forum odnośnie sklepu "Jola", gdyż od czasu do czasu tam kupuję. Nie jestem piwoszem, ale piję piwa tylko regionalne (sic!), mniej znane...wspieram Polskie browarnictwo:]] Trochę zdziwiłem się tym co piszecie (a przeczytałem 12 kolumn tekstu , by być w temacie) że niektóre piwa są tam droższe, bo ilekroć jak tam jestem (no chyba że mam takiego pecha, ale wątpię) to dla przykładu piwo "szef jola" albo już NIE MA, albo są ostatnie sztuki....czyli ludzie kupują.

                      Pozdrawiam....

                      Comment

                      • franekf
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 944

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marsiero Wyświetlenie odpowiedzi
                        Trochę zdziwiłem się tym co piszecie (a przeczytałem 12 kolumn tekstu , by być w temacie) że niektóre piwa są tam droższe, bo ilekroć jak tam jestem (no chyba że mam takiego pecha, ale wątpię) to dla przykładu piwo "szef jola" albo już NIE MA, albo są ostatnie sztuki....czyli ludzie kupują.
                        To że piwo jest tam drogie nie znaczy, że nikt go nie kupuje, bo dla niektórych (np. dla mnie) w przypadku niektórych piw istnieją tylko 2 opcje wyboru: kup drożej lub nie kupuj wcale bo nigdzie indziej tego nie ma. Ponarzekać oczywiście zawsze można ale ja już jakoś przywykłem np. do Fortuny po 4 złote (choć na Czarnków za 3.30 jakoś nie mogę się przemóc ).
                        Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                        http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                        Piwny Janusz bez Teku

                        Comment

                        • franekf
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 944

                          Przechodziłem dziś obok więc zajrzałem na sekundkę - pojawiło się Naturalne Niefiltrowane z Gościszewa, niestety w cenie 4,40...
                          Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                          http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                          Piwny Janusz bez Teku

                          Comment

                          • petrus33
                            Gość
                            • 01-2008
                            • 888

                            Bardzo fajny sklep z alkoholami, byłem w niedzielę, sympatyczny chłopak porozmawiał ze mną chyba z godzinę (jestem strasznym gadułą, sorry !!!), sporo piw w lodówkach i drugie tyle na półkach, ceny ??? no cóż dosyć drogo, ale sklep w tym miejscu Warszawy kosztuje majątek w wynajmie !!! Z pewnością będę zaglądał tam częściej.
                            pozd

                            Comment

                            • docent
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 5205

                              Niefiltrowanego Gościszewa już nie ma i nie wiadomo kiedy będzie...
                              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                              Comment

                              • darek99
                                Senior
                                • 04-2002
                                • 2147

                                W Joli dzisiaj kupiłem Konstancin z serii Szef Joli poleca z innymi parametrami , właściciel planuję wprowadzić to piwo na stałe do sprzedaży.

                                Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                                Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                                skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                                Epikur z Samos.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎