Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Jutrzenki 156, Leclerc

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chinet
    Senior
    • 04-2006
    • 486

    #31
    Wczoraj na półce było 5 sztuk.
    Attached Files

    Comment

    • Rosiu
      Junior
      • 11-2014
      • 21

      #32
      A na Bielanach dziś Quatro kupiłem. Stało sobie na półce, a podobno już nigdzie miało nie być. Imperator też.

      Comment

      • wilanowiak1
        Member
        • 12-2014
        • 32

        #33
        Wpadłem dzisiaj i stoi sobie Plon brązowy i kilka Perunów
        Attached Files

        Comment

        • wilanowiak1
          Member
          • 12-2014
          • 32

          #34
          Widzę, że idą w stronę lecerka na żoliborzu bo się piwa rozwijają. Dziś widziałem Złoty Strzał z Peruna za 6,99zł ( inne Peruny jak wyżej na fotkach też ), są Pinty ( z 6 rodzajów ), Podróże Kormorana z 5 rodzajów, z 6 rodzajów Ninkasi, Ciechan AIPA, 2 Nelsony, Komesy w promocji po 4,39 chyba ( można kilka porterów do piwniczki dokupić ), Ciechan grudniowy chyba za 54zł

          Comment

          • kosher
            Senior
            • 04-2005
            • 2294

            #35
            Dział piwny faktycznie się rozwinął. Są piwa z Peruna, Pinty, Ninkasi, Jana Olbrachta. Do tego spory wybór Krajana, Raciborza, Fortuny, Ambera, Grybowa, Kormorana, BRJ.

            Comment

            • kosher
              Senior
              • 04-2005
              • 2294

              #36
              Od ostatnich wpisów wybór w dziale piwnym nie uległ zmianie.
              Mają od dłuższego czasu w stałej, dobrej cenie Żywca Portera za 3.99, a obecnie wyprzedają Perun Trzy Zorze za 1.65 zł. Warka do 19.02.16.

              Comment

              • kosher
                Senior
                • 04-2005
                • 2294

                #37
                Kilkanaście piw w obniżonych cenach, większość obniżek symbolicznych, ale kilka warto odnotować: Rybak i Rycerz z Gościszewa za 4.69, Brackie- 1.79 (puszka, warka 07.03.17), Sulimar Rebel Podwójnie Chmielone- 1.99, Jagiełło Lager oraz Chmielak- 2.99. Ponadto obniżone ceny niektórych piw z Czarnego Kota, Sulimaru (seria craft beer), Żywce Saison i APA, Amber APA, Miss Lata z Dukli ... tyle spamiętałem.
                Część piw w promo alejce z regionalnymi produktami (przy pieczywie), część w dziale piwnym.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎