Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Grójecka, Hala Banacha

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4568

    #16
    Dziś wybór podobny jak wyżej, ceny te same, a z nowości pojawił się Grand Imperial Porter z Bielkówka! Cena 4,19.

    Comment

    • Jurandofil
      Senior
      • 10-2007
      • 976

      #17
      Krajan W Halach Banacha

      Nowość w sklepie "Hale Banacha"
      ~Krajan Irlandzkie zielone 2,89zł (0,33l);
      ~Krajan porter 3,39zł (0,33zł).

      Po dłuższej przerwie wrócił też Grudziądz (dobre lekkie, dobre piwo, mocna dziewiątka). Czekamy na gotyckie.
      Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

      Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
      Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

      Comment

      • Jurandofil
        Senior
        • 10-2007
        • 976

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
        Doszedł jeszcze Porter Krajana, jest też Irlandzkie oczywiście z Krajana
        Czyli jednak Krajan nie nowość... ale powrót po ponad dwóch latach to już prawie jak drugi debiut (niemożliwy teoretycznie )
        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4568

          #19
          Dziś w ofercie 5 rodzajów piw z Grudziądza (podobno już niedługo jeśli sprawdzą się hiobowe wieści)
          Lekkie - 2,19 zł
          Kujawskie Żywe niepasteryzowane - 2,29 zł
          Grudziądzkie Żywe niepasteryzowane - 2,39 zł
          Grudziądzkie Dobra 9 - 2,99 zł
          Gotyckie Krzepkie - 3,29 zł
          Wszystkie w butelkach zwrotnych.
          Poza tym z Ambera:
          Złote Lwy - 3,59
          Koźlak - 3,89
          Żywe - 3,69
          Grand Imperial Porter - 4,19.
          Cały czas obecne też Irlandzkie Mocne i Porter z Krajana i stały zestaw ukraińskich lwowskich, Obołoni, Czernihowskich oraz czeskich Zlatopramenów.

          Comment

          • Jurandofil
            Senior
            • 10-2007
            • 976

            #20
            Ostatnia partia grudziądzkiego...

            W Halach Banacha do kupienia ostatnie butelki trunków z Grudziądza. Po dzisiejszej naszej wizycie (z rezerwacją i skrzynkami na wynos) pozostało:
            ~ około 50 butelek dobrego lekkiego 5,8% (ważność 29.03.2009);
            ~ około 60 butelek dobrego niepasteryzowanego 6,8% (wazność 6.08.2008);
            ~ 2 butelki dobrej dziewiątki (ważność 39.03.2009).


            Jeszcze wczoraj brałem ostatnie trzy kujawskie żywe niepasteryzowane oraz pozostawiłem na półce 2 gotyckie krzepkie. Dziś już po tym śladu nie było.
            Ustaliłem z obsługujacym dział piwny, że na zapleczu nie ma już grudziądzkich piw. Żadnej dostawy z magazynów ma już nie być, więc wygląda na to, że są to otatnie flaszki w tym skepie z tego browaru.
            Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

            Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
            Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

            Comment

            • dadek
              Senior
              • 09-2005
              • 4568

              #21
              Dziś, około 16.30 wszedłem zaniepokojony do Hali, czy jeszcze coś z Grudziądza uda mi się zakupić. Na prawie już pustej półce, nad którą wisi plakat "Poznajemy polskie browary", stało 11 butelek Grudziądzkie Dobre Lekkie. Zabrałem wszystkie. Młody pracownik który przyjął ode mnie puste butelki powiedział że czekają właśnie na dostawę bo jakoś dawno nie było... Chyba nie wiedział że raczej jej już nie będzie. Smutno mi się zrobiło - wolałbym nie być tym ostatnim klientem który kupił tutaj grudziądzkie piwo

              Comment

              • kopyr
                Senior
                • 06-2004
                • 9475

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                Dziś, około 16.30 wszedłem zaniepokojony do Hali, czy jeszcze coś z Grudziądza uda mi się zakupić. Na prawie już pustej półce, nad którą wisi plakat "Poznajemy polskie browary", stało 11 butelek Grudziądzkie Dobre Lekkie. Zabrałem wszystkie. Młody pracownik który przyjął ode mnie puste butelki powiedział że czekają właśnie na dostawę bo jakoś dawno nie było... Chyba nie wiedział że raczej jej już nie będzie. Smutno mi się zrobiło - wolałbym nie być tym ostatnim klientem który kupił tutaj grudziądzkie piwo
                Ale przecież pisali, że magazyny w Grudziądzu pełne.
                blog.kopyra.com

                Comment

                • Candlekeep
                  Senior
                  • 11-2007
                  • 367

                  #23
                  Dzisiaj byłem w Hali Banacha. Półki uginają się od piw z Grudziądza (wszelkich maści), więc jeśli komuś smakuje - można na skrzynki kupować.
                  Jest też dużo Ambera (też wszelkich maści), jest Porter z Krajana i jeszcze kilka innych - tak więc z czystym sumieniem można wspierać polskie browarnictwo.

                  Comment

                  • petrus33
                    Gość
                    • 01-2008
                    • 888

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Candlekeep Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dzisiaj byłem w Hali Banacha. Półki uginają się od piw z Grudziądza (wszelkich maści), więc jeśli komuś smakuje - można na skrzynki kupować.
                    Jest też dużo Ambera (też wszelkich maści), jest Porter z Krajana i jeszcze kilka innych - tak więc z czystym sumieniem można wspierać polskie browarnictwo.
                    Jadę tam jutro, jak się okaże, że nie ma tych piw......to Cię znajdę kolego !!!!
                    W sklepie internetowym nie ma żadnego z tych piw, które wymieniłeś, same podłe koncerniaki tylko !!!
                    Last edited by petrus33; 18-08-2008, 22:58.

                    Comment

                    • Candlekeep
                      Senior
                      • 11-2007
                      • 367

                      #25
                      He he he...
                      W takim wypadku powinieneś raczej poszukać tego, kto również przeczytał mojego poprzedniego posta i wykupił cały zapas przed Tobą .
                      Ale jak - udało się kupić?

                      Comment

                      • petrus33
                        Gość
                        • 01-2008
                        • 888

                        #26
                        Jakoś mi nie po drodze do tej Hali Banacha
                        Odwiedziłem za to sklep na Rudnickiego.....super zaopatrzenie i miła obsługa.
                        Last edited by petrus33; 21-08-2008, 15:21.

                        Comment

                        • Candlekeep
                          Senior
                          • 11-2007
                          • 367

                          #27
                          Co rozumiesz pod pojęciem "super zaopatrzenie"?
                          No, poza Grudziądzem, bo pewnie jakby nie było go tam, to i do Hali Banacha zrobiłoby się "po drodze"

                          Comment

                          • Maggyk
                            Szara Adminiscjencja
                            • 05-2004
                            • 5615

                            #28
                            Proszę się trzymać tematu.
                            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                            Piwo domowe -
                            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                            Reklama w BROWARZE
                            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                            Comment

                            • Candlekeep
                              Senior
                              • 11-2007
                              • 367

                              #29
                              No dobra - to spytam się inaczej :
                              czego nie ma w Hali Banacha, co jest na Rudnickiego?

                              Comment

                              • granat862
                                Senior
                                • 12-2004
                                • 945

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Candlekeep Wyświetlenie odpowiedzi
                                No dobra - to spytam się inaczej :
                                czego nie ma w Hali Banacha, co jest na Rudnickiego?
                                Załużcie sobie nowy temat o sklepie na Rudnickiego.
                                Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎