Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Aspekt 79, Leclerc

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Qruq
    Senior
    • 10-2008
    • 138

    Jest też Rochefort 6 i 8 - 7,99 i 8,99 plnów.
    Pijme pivo dokud žijem, po smrti se nenapijem!

    бухло победит зло!

    Comment

    • MaDom
      Junior
      • 09-2012
      • 25

      Dla miłośników piw belgijskich i nie tylko
      Attached Files

      Comment

      • MaDom
        Junior
        • 09-2012
        • 25

        cd....
        Attached Files

        Comment

        • MaDom
          Junior
          • 09-2012
          • 25

          Mam nadzieję, że Admini się nie pogniewają na te zdjęcia. Ale teraz przynajmniej wiadomo ile co kosztuje. Oferta tego supermarketu zmienia się bardzo często, więc trudno powiedzieć, co będzie jutro na półkach.
          Attached Files
          Last edited by MaDom; 22-10-2012, 23:43.

          Comment

          • legart
            Senior
            • 06-2012
            • 913

            W sobotę byłem po kilkutygodniowej przerwie, pojawiło się Dyniamit (6,49) i Stare ale jare (5,69 - ale się kończyło na półkach), Gościszewo Pszeniczne (niestety jak dla mnie nieudana warka - mocno apteczne i stomatologiczne posmaki) oraz Rycerz, sporo różności z Frankonii, Pils z Jabłonowa nadal po 2,49 plus butelka.
            Last edited by legart; 20-11-2012, 08:39.

            Comment

            • xenon75
              Member
              • 02-2010
              • 32

              Z tym Gosciszewem to jest tak że to wcale nie jest nie udana warka tylko te piwo mimo iz ma termin ważnosci do końca listopada[oglądałem etykiety w lecrecu]powinno być trzymane w lodówce!!!Jeżeli nie jestg momentalnie kiśnie :[ przerobiłem to już dziesiątki razy w lecrecu.Jeżeli towar szybko dotrze do sklepu od producenta to wtedy kupuje większą ilość np 20 do 30 sztuk i trzyam u siebie w lodówce.Wtedy jest pyszne :]

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                jest Marcowe z Ciechana
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • Brat_Piwny
                  Senior
                  • 01-2009
                  • 685

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                  jest Marcowe z Ciechana
                  Faktycznie Ciechan Marcowe zagościł na półkach. Cena 3,59 zł. Gdybym nie wiedział wcześniej o jego obecności, to chyba bym go nie zauważył. Etykieta brązowa.
                  Z innych ciekawostek. Są jeszcze zestawy Miłosławia z pokalem (2 rodzaje) - 3 x Pilzner, Koźlak i Pszeniczne. Cena 17,99 zł. Także coś dla zbieraczy etykiet. Jest dostępna nieco inna wersja etykiety Koźlaka: z "medalem" za Najlepsze Piwo Chmielaki 2012.

                  Comment

                  • krzychal1
                    Senior
                    • 12-2008
                    • 236

                    Dodatkowo z wczorajszych obserwacji:
                    Świeże 3,49
                    Rześkie 3,19

                    Comment

                    • dadek
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 4568

                      Z racji krótkiej daty promocja na: Mazowieckie Niepasteryzowane 1,99 (27.11.12), Wrocławskie 1,99 (30.11.12), Lwówek Belg 2,99 (30.11.12). Dziś wieczorem było po kilka skrzynek.

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        Zestaw Fortuny - Komes ze szkłem za 25 zł

                        Można też kupić piwa pojedynczo w cenie 4,99zł
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          Jest "Koniec Świata" za 6.79 (chyba, nie pamiętam groszowej końcówki)
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • fuliano
                            Senior
                            • 07-2010
                            • 1825

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jest "Koniec Świata" za 6.79 (chyba, nie pamiętam groszowej końcówki)
                            Pojechałem dziś prosto z roboty po Koniec Świata widząc taką cenę, ale jak się uśmiałem gdy na kasie zobaczyłem, że wyskoczyło Jurajskie Jabłkowe po 3,69
                            Last edited by fuliano; 10-12-2012, 17:56.

                            Comment


                            • Mój pierwszy post (witam wszystkich!) będzie jednocześnie zachwytem nad asortymentem piwnym w Leclercu przy ulicy Aspekt! Dziś wróciłem stamtąd z pełną, ciężką siatą, a to tylko dlatego, że nie byłem gotowy na duże zakupy. Nie spodziewałem się, że jest tak dobrze, naprawdę. Następnym razem poleci skrzynka W porównaniu z Realami, Auchanami, Carrefourami - niebo a ziemia.

                              Zakupione (mam nadzieję, że można tutaj wprost pisać o cenach) skarby poniżej, tak dla orientacji cenowej Forumowiczów. (ceny bez kaucji = 0,50zł)

                              Miłosław Pszeniczne 3,79zł
                              Miłosław Marcowe 2,99zł
                              Mazowieckie 2,69zł
                              Wrocławskie 2,59zł
                              Lwówek Piastowski 3,29zł
                              Lwówek Książęcy 2,49zł
                              Twierdzowe 3,49zł
                              Ciechan Marcowe 3,59zł

                              Comment


                              • Jeszcze mi jedno pytanie wpadło do głowy, bo między innymi pojechałem tam po zestaw Komesów ze szkłem i niestety już go nie było. Czy ktoś się orientuje, gdzie w Warszawie jeszcze można go dostać?
                                (Przepraszam, że kolejny post, ale jak kilkadziesiąt for internetowych w życiu przerobiłem, tak to jest pierwsze, gdzie nie potrafię znaleźć możliwości edycji postu )

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎