Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Aspekt 79, Leclerc

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fuliano
    Senior
    • 07-2010
    • 1825

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mtbikerrr Wyświetlenie odpowiedzi
    Jeszcze mi jedno pytanie wpadło do głowy, bo między innymi pojechałem tam po zestaw Komesów ze szkłem i niestety już go nie było. Czy ktoś się orientuje, gdzie w Warszawie jeszcze można go dostać?
    (Przepraszam, że kolejny post, ale jak kilkadziesiąt for internetowych w życiu przerobiłem, tak to jest pierwsze, gdzie nie potrafię znaleźć możliwości edycji postu )
    Po sąsiedzku na Rudnickiego w blaszaku były

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mtbikerrr Wyświetlenie odpowiedzi
      (Przepraszam, że kolejny post, ale jak kilkadziesiąt for internetowych w życiu przerobiłem, tak to jest pierwsze, gdzie nie potrafię znaleźć możliwości edycji postu )
      Post możesz edytować do pięciu minut od zamieszczenia.
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • MaDom
        Junior
        • 09-2012
        • 25

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mtbikerrr Wyświetlenie odpowiedzi
        Jeszcze mi jedno pytanie wpadło do głowy, bo między innymi pojechałem tam po zestaw Komesów ze szkłem i niestety już go nie było
        Są dwie możliwości....albo kolega nie był w tym Leclercu, w którym powinien być, albo kolega Nam ściemkę chce sprzedać Byłem dzisiaj na zakupach dokładnie o 10.30am i zestawów Komesów stało chyba ze 100 sztuk ! Proszę spojrzeć poniżej !!! W sekcji zagranicznej nic nowego niestety.
        Attached Files
        Last edited by MaDom; 11-12-2012, 22:04.

        Comment


        • Kolega MaDom odkrył prawdę. Jestem pracownikiem innej sieci handlowej i robię czarny PR Leclerc'owi, hehe... Jutro będę na Aspekt ponownie to się lepiej rozejrzę, bo ewidentnie czegoś nie zauważyłem. Tym razem Komesy trafią w moje ręce. Pewnie nie zoczyłem ich dlatego, że jak podszedłem do regału z polskimi piwami to kompletnie zgłupiałem od tej różnorodności Jutro będzie podejście na chłodno i z otwartymi oczyma. Dam znać.

          Comment

          • fuliano
            Senior
            • 07-2010
            • 1825

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mtbikerrr Wyświetlenie odpowiedzi
            Jutro będzie podejście na chłodno i z otwartymi oczyma. Dam znać.
            Wystarczy, że stojąc przed regałem z polskimi piwami się odwrócisz

            Comment

            • PociungWidmo
              Senior
              • 11-2012
              • 109

              Od wtorku ma być promocja, m.in. Komesy z pokalem za 22,99, Ciechan Lagerowy 2,49, Wyborny 2,69 i miodowy 3,69

              Comment

              • MaDom
                Junior
                • 09-2012
                • 25

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PociungWidmo Wyświetlenie odpowiedzi
                Od wtorku ma być promocja, m.in. Komesy z pokalem za 22,99, Ciechan Lagerowy 2,49, Wyborny 2,69 i miodowy 3,69
                A skąd u kolegi te wiadomości ?

                Comment

                • PociungWidmo
                  Senior
                  • 11-2012
                  • 109

                  a z gazetki promocyjnej obowiązującej od 18 do 30 grudnia

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                    Pojechałem dziś prosto z roboty po Koniec Świata widząc taką cenę, ale jak się uśmiałem gdy na kasie zobaczyłem, że wyskoczyło Jurajskie Jabłkowe po 3,69
                    Błąd w sklepie dzięki uwadze Fuliano poprawiono, obecnie KŚ jest już po 6,79
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • fuliano
                      Senior
                      • 07-2010
                      • 1825

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                      Błąd w sklepie dzięki uwadze Fuliano poprawiono, obecnie KŚ jest już po 6,79
                      łojtam łojtam

                      Comment

                      • Brat_Piwny
                        Senior
                        • 01-2009
                        • 685

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PociungWidmo Wyświetlenie odpowiedzi
                        Od wtorku ma być promocja, m.in. Komesy z pokalem za 22,99, Ciechan Lagerowy 2,49, Wyborny 2,69 i miodowy 3,69
                        Komesy z pokalem 22.99 PLN. Kupiłem. Dobra cena

                        Comment

                        • PociungWidmo
                          Senior
                          • 11-2012
                          • 109

                          Grudniowe portery od Ciechana za ok. 55zł

                          Comment

                          • Brat_Piwny
                            Senior
                            • 01-2009
                            • 685

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PociungWidmo Wyświetlenie odpowiedzi
                            Grudniowe portery od Ciechana za ok. 55zł
                            Były ... ale już się zmyły ...
                            Chociaż czy jest to powód do smutku? "Zaoszczędzoną" kwotę zainwestowałem w pobliskiej Galerii Bemowo w piwka z Czarnkowa: Bursztynowe, Złote i Grudniowe
                            P.S. Nadal jest dużo zestawów Komesa ze szkłem w cenie 22,99 PLN

                            Comment

                            • PociungWidmo
                              Senior
                              • 11-2012
                              • 109

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brat_Piwny Wyświetlenie odpowiedzi
                              Były ... ale już się zmyły ...
                              Może źle szukałeś? Bo jak ja byłem to one nie stały na tych półkach z piwami tylko tak bliżej tej alei z winami, szampanami itp.

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PociungWidmo Wyświetlenie odpowiedzi
                                Może źle szukałeś? Bo jak ja byłem to one nie stały na tych półkach z piwami tylko tak bliżej tej alei z winami, szampanami itp.
                                nie było
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎