Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Aspekt 79, Leclerc

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TTOP
    Senior
    • 03-2013
    • 449

    wow, ale tempo, jak byłem koło 13 to obu był co najmniej karton...

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      Kurde, a miałem iść do Leclerca Można sprzedawać piwo w normalnych cenach? Można.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • olie
        Senior
        • 06-2011
        • 777

        Nie traćcie wiary, może w magazynie mają więcej

        Comment

        • mkon
          Junior
          • 04-2004
          • 14

          Właśnie wróciłem z Leclerca. Jak wszedłem nie było nic, zagadałem z gościem ze stoiska i po chwili przywiózł parę kartonów z magazynu(chyba ostatnie) - sam otwierałem te kartony. Jest tego niedużo, więc spieszcie się. Apetyt na życie 5.89, Żytorillo 6.49, Atak 5.49, Dynia 6.99.

          Comment

          • majeure
            Senior
            • 03-2011
            • 315

            Dzisiaj, jakieś pół godziny przed zamknięciem sklepu, brak jedynie (również w magazynie) Dyniamit-u. Pozostałe - Żytorillo, Apetyt na życie i Atak Chmielu na półce lub obok w kartonach - po ok. kartonie, ponadto Oto Mata IPA w większej ilości.

            Comment

            • PociungWidmo
              Senior
              • 11-2012
              • 109

              Doszedł Toporek i Grand Prix za 5,79.

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                i jest też Black IPA z Bojanowa
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  No to ładnie przepłaciłem w Almie (6,99). Jakoś nie przyszło mi do głowy, że Leclerc będzie miał to piwo
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    No dramat. Całe 1,20 w plecy.
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                    Kurde, a miałem iść do Leclerca Można sprzedawać piwo w normalnych cenach? Można.
                    Zapomniałeś tak szybko?
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi, poza faktem nabicia posta-przywalenia się?
                      Ponieważ nie było wcześniej w Leclercu Black IPA z Bojanowa, to nie spodziewałem się, że będzie też Grand Prix (zresztą założyłem fałszywie, że są tylko w Almach, bo nikt nie wspominał, że można go kupić w innych sklepach).
                      1. Może dla Ciebie 1,20 to nic (procentowo) i lubisz się frajerzyć...Każdy jest inny.
                      2. Skąd założenie, że kupowałem jedno?

                      ps. Nie musisz odpowiadać bo nie ma sensu zaśmiecać tematu.
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • legart
                        Senior
                        • 06-2012
                        • 913

                        W sobotę byłem i jakoś nie zauważyłem Grand Prixa. Chociaz nie wykluczam że mógł spokojnie stać sobie gdzie między Ciechanami. Generalnie jakoś przetrzebione stoisko z piwem mi się wydało.

                        Comment

                        • ksieciuniu
                          Senior
                          • 11-2013
                          • 157

                          Ja byłem w niedzielę i też Grand Prix mi się nie rzucił w oczy; z Bojana była Black IPA i Wielkopolskie, z Pinty Oto Mata, Atak Chmielu i Żytorillo. Plus dużo z Manufaktury Piwnej (m.in. Pils, Blond, klasztorne, Altbier)
                          Last edited by ksieciuniu; 02-12-2013, 15:31.

                          Comment

                          • fuliano
                            Senior
                            • 07-2010
                            • 1825

                            O Toporka pytałem i już nie ma. Grand Prix znalazłem ostatnie w skrzynce pod pułkami więc już o nie się nie dopytywałem. Reasumując możliwe, że nie ma obu nowości.

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              Dziś obecny był Toporek, Grand Champion, Black Ipa
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • Livres
                                Senior
                                • 04-2012
                                • 324

                                Dla tych, którzy przegapili nowości - sporo Grand Prix (również na osobnym stojaku po prawej od regału z piwami) oraz Żytorillo. Toporek też jeszcze jest, ale już w mniejszej ilości.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎