Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Aspekt 79, Leclerc

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Arczi_901
    Junior
    • 01-2014
    • 16

    Pojawiła się dostawa B-Day 2.0 ?

    Comment

    • olie
      Senior
      • 06-2011
      • 777

      Jeszcze nie. Z Pinty jest Atak, Dymy i Viva. Z AleBrowaru Smoky (dużo), Mild i do tego Jack z terminem do 15.05 za 5,49. Jeszcze z 10 sztuk stoi, jak dotrwa to powinien być taniej za 2 dni. Jest tez Jankes, Grand Prix, Sunny Ale. 3 sezonowe Żywce chyba w promocji - 2,79, ale nie wiem jaka jest normalna cena.

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4568

        Wczoraj o 17 z Pinty był Atak Chmielu (5,49 zł), Viva la Wita (6,29) i Dymy Marcowe (5,19). Z Gościszewa został Smokey Joe (6,29) i Ortodox Mild (6,29). Poza tym z Doctor brew - Sunny ALE (6,49). Na promocji Ciechan Wyborny (2,69), Lwówek Książęcy (2,89), Miłosław Pilzner, Niefiltrowane, Marcowe po 2,69, a Pszeniczne i Koźlak po 3,29 (do wszystkich kaucja 60 gr). Grand Prix (5,99) kupiłem z trzech różnych warek (11.06, 29.06, 5.07), stały na stojaku, górnej i środkowej półce - będzie można porównać.

        Comment

        • Neptune
          Senior
          • 09-2013
          • 184

          Wiadomo kiedy ma się pojawić druga warka Imperatora?

          Comment

          • kkemot
            Senior
            • 12-2013
            • 119

            Ktoś wie co tam teraz jest w ofercie? Czy warto jechać?

            Comment

            • uziac
              Member
              • 02-2006
              • 34

              Podróże kormorana : aipa, coffee, weizenbock.
              Alebrowar to co wcześniej wymieniono oraz bday 2 i golden monk ceny dla obu browarów w okolicach 7 pln
              Pinta tylko dymy i atak.

              Comment

              • yoda79
                Senior
                • 01-2013
                • 861

                Dużo AleBrowarów? Jaka cena Kormoranów?
                Last edited by yoda79; 23-05-2014, 04:59.

                Comment

                • uziac
                  Member
                  • 02-2006
                  • 34

                  Kormorany od 6 z groszami bock do 7 z groszami aipa, mało było bday ale innych sporo. Nie było amber boya.

                  Comment

                  • chechaouen
                    Senior
                    • 01-2011
                    • 1180

                    Ja byłem wczoraj wieczorem. Z AleBrowar było bardzo dużo przecenionych na 5,49 Ortodox Mildów, mają tego mnóstwo, a data bliska, więc cena będzie lecieć pewnie. Poza tym b.dużo Smoky Joe za 6,29, stało też trochę Rowing Jacków za 6,19.
                    Z Pint tak jak ostatnio tylko Atak Chmielu za 5,49 i Dymy Marcowe, nie pamiętam za ile.
                    Stały też Kormorany AIPA, Wiezenbock, Cofee. AIPA za 7,49 chyba, reszty nie pamiętam cen. Widziałem też dużo Sunny Ale z DoctorBrew, chyba za 6,49, coś koło tego.
                    Po prawej stronie półki i na stojaku sporo Ciechan Grand Prix po 5,99 z bardzo wielu warek, ja wziąłem z datą 11.06, bo sprawdziłem i świetna. Do tego sporo Lwówków Jankesów po 5,49.
                    Poza tym Toporki i Bojan Black IPA, ale znam sklepy, w których można je tanieć kupić
                    Last edited by chechaouen; 23-05-2014, 07:41.

                    Comment

                    • yoda79
                      Senior
                      • 01-2013
                      • 861

                      Jaka data Milda? Za 5,49 nie kupię, jak zleci do 3 to się pofatyguję.

                      Comment

                      • PedroC
                        Member
                        • 05-2014
                        • 62

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
                        JPoza tym Toporki i Bojan Black IPA, ale znam sklepy, w których można je tanieć kupić
                        Jeśli jest to bliżej centrum, to możesz podzielić się tą wiedzą? Nie mam aż tak dobre researchu

                        Comment

                        • Tomas73
                          Member
                          • 08-2013
                          • 40

                          Dzisiaj z Pinty nowości: Oki Doki (5,49); Lublin to Dublin (11,49)
                          poza tym sporo AleBrowaru: Ortodox Mild, Smoky Joe, Rowing Jack, Golden Monk

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jaka data Milda? Za 5,49 nie kupię, jak zleci do 3 to się pofatyguję.

                            już jest za 4,99 pln czekaj jeszcze

                            jak Doctor Brew zalegał tak dziś ani jednej butelki nie było (niedawno były blisko przed terminem)

                            Pinty Oki Doki i Lublin to Dublin nie było, jest GRAND PRIX w nowej szacie z zamkiem
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • Swiecz
                              Civil Protection
                              • 03-2004
                              • 123

                              Dzisiaj pełno Sunny Ale z Dr Brew po 6,49 pln
                              Browar domowy (kooperacyjny) BrewIT

                              Comment

                              • ceerha
                                Junior
                                • 01-2013
                                • 1

                                Po 18 stał cały nierozpakowany karton Oki Doki.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎