Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Aspekt 79, Leclerc

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abelincoln
    Senior
    • 01-2010
    • 287

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
    już jest za 4,99 pln czekaj jeszcze
    Wciąż jest za 4,99 z datą do 10-tego.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
    jak Doctor Brew zalegał tak dziś ani jednej butelki nie było
    Dziś sporo butelek było.


    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
    Pinty Oki Doki i Lublin to Dublin nie było,
    To też było.

    Dodatkowo jest promocja na Krombachera - za 4 sztuki dostaje się szklankę, za 2 otwieracz. Weizen za 4,99 zł, Pils za 4,69 zł.

    Comment

    • Xon
      Junior
      • 01-2014
      • 16

      4x puszka Guinness 24.49zł
      Affligem Blonde 0,33 4.49zł
      Lowenbrau 0,33 1.99zł

      Comment

      • chechaouen
        Senior
        • 01-2011
        • 1180

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PedroC Wyświetlenie odpowiedzi
        Jeśli jest to bliżej centrum, to możesz podzielić się tą wiedzą? Nie mam aż tak dobre researchu
        Bliżej centrum to niestety nie jest, ale np. dziś byłem w Piotrze i Pawle na pograniczu Ząbek i Zielonki (jak się wjeżdża od str Wawy do Zelonki). Tam mają nie wiem czemu lepsze ceny piw regionalnych niż inne PiP. Black IPA z 4,59, Toporek za 3,59, Lwówek Belg za 3,99. Kormorany też w lepszych cenach niz w bielańskim Lecrercu. Generalnie Lecrerc ma rewelacyjnie ceny Pint i niezłe ceny AleBrowarów. Poza tym już wcale nie jest takim topem w Wawie jeżeli chodzi o ceny. Nawet Ciechany czy Lwówki w wielu miejscach można kupić taniej, jak np. w Outletach Piwnych. I nie szaleją tak z kaucjami (0,35 a nie 0,6).

        Comment

        • DaemooN1985
          Member
          • 02-2013
          • 32

          jak tam wygląda kwestia butelek zwrotnych? gdzie sie je sklada, przy kasie? jaka wartość takiej butelki?

          Comment

          • domaluj
            Senior
            • 04-2012
            • 303

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DaemooN1985 Wyświetlenie odpowiedzi
            jak tam wygląda kwestia butelek zwrotnych? gdzie sie je sklada, przy kasie? jaka wartość takiej butelki?
            Składa się na ladę przy wejściu do sklepu, po prawej stronie od bramek.
            Ja zawsze zostawiałem tam butelki na czas zakupów, a potem szedłem z paragonem za zakupy, które zrobiłem. Więc za butelki płaciłem w kasie, a potem miłe panie brały paragon i oddawały mi pieniądze.
            Jak dawniej kupowałem to cena za butelkę wynosiła 50 gr (za BRJ), teraz chyba 60 gr.

            Comment

            • Neptune
              Senior
              • 09-2013
              • 184

              A jak tam z obecnym asortymentem? Był ktoś dzisiaj/wczoraj?

              Comment

              • bro-man
                Junior
                • 03-2014
                • 5

                Przy samym wejściu zrobili długą półkę z piwami importowanymi i regionalnymi z przewagą Ciechana.
                Ogólnie co do asortymentu
                Pinta:Oki doki, koniec świata, żitorillo, apetyt na życie, dymy marcowe
                Ale Browar: Ortodox Mild(4,99), Golden monk, Smoky Joe, Rowing Jack
                Bojan, Lwówek i Ciechan komplet, nowe warki Grand Prixa już bez nazwiska autora receptury ;/(ogólnie chyba się słabiej już ten GP sprzedaje)
                Jurajskie
                Porter łódzki w puszku
                Komes porter bałtycki
                reszty nie pamiętam
                www.bro-man.pl

                Comment

                • belze
                  Senior
                  • 02-2004
                  • 301

                  Do listy podanej przez bro-man dodałbym: Pinta/Ohara's Lublin to Dublin w cenie 11,5zł
                  Był też Dr Brew - Kinky Ale.

                  Comment

                  • majeure
                    Senior
                    • 03-2011
                    • 315

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belze Wyświetlenie odpowiedzi
                    Do listy podanej przez bro-man dodałbym: Pinta/Ohara's Lublin to Dublin w cenie 11,5zł
                    Był też Dr Brew - Kinky Ale.
                    A to ciekawe, dzisiaj ok. 19:30 ani jednego ani drugiego z wyżej wymienionych nie było.

                    Comment

                    • belze
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 301

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika majeure Wyświetlenie odpowiedzi
                      A to ciekawe, dzisiaj ok. 19:30 ani jednego ani drugiego z wyżej wymienionych nie było.
                      Kupowałem wczoraj ok 19. Dr Brew faktycznie było niewiele, ale Pinta/Ohara's przynajmniej z 20 sztuk, mimo ceny tak szybko się rozeszły?

                      Comment

                      • bro-man
                        Junior
                        • 03-2014
                        • 5

                        Z browaru Dr brew nie zauważyłem nic, ani wcześniej obecnego Sunny Ale, ani tym bardziej Kinky, którego chętnie bym zdegustował .

                        Stan ze wcześniejszego postu to dziś ok. 20:30
                        www.bro-man.pl

                        Comment

                        • Neptune
                          Senior
                          • 09-2013
                          • 184

                          Zdziś:
                          Pinta: OkiDoki (5,49), Apetyt (5,89), Dymy (5,19), Żytorillo (6,49), Koniec Świata (6,79), Lublin to Dublin (11,49) - tego ostatniego mało; imperatorów najprawdopodobniej nie będzie.
                          AleBrowar: Jack (6,19), Smoky (6,19), Monk (7,29), Mild z datą do dzisiaj (3,49)
                          Kormorany AIPA (7,49), Weizenbock (6,49), Coffee Stout (6,49?)
                          Z wszystkich trzech BRJ komplet, Doctora Brew nie ma, Porter Łódzki (4,79) z datą do 15.10.15 - bardzo dobra warka.
                          Last edited by Neptune; 05-06-2014, 14:50.

                          Comment

                          • PociungWidmo
                            Senior
                            • 11-2012
                            • 109

                            Lwówek Jankes-4.69
                            Wojkówka AIPA Dark której nie ma jeszcze w systemie, mi się udało nabyć korzystnie za czwórkę.

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              jest też Cornelius Triple Blond
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • majeure
                                Senior
                                • 03-2011
                                • 315

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PociungWidmo Wyświetlenie odpowiedzi
                                Lwówek Jankes-4.69...
                                Czy to jakaś promocja, czy też nowa, niższa cena?
                                Ostatnio odnotowałem obniżkę ceny Ciechana Lagerowego (z 3,19 na 2,99) i Bojana Toporka (zdaje się na 3,39).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎