Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Aspekt 79, Leclerc

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tomas73
    Member
    • 08-2013
    • 40

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abelincoln Wyświetlenie odpowiedzi
    Zaopatrzenie świąteczne całkiem kuszące.
    Dla lubiących ładne butelki pojawił się Porter Grudniowy za niecałe 55 zł, a dla mniej zamożnych jest wspomniany wcześniej Porter Komes przeceniony o jakieś 2 zł (dodatkowo - o ile dobrze zapamiętałem - w takim opakowaniu jest też podwójny jasny). Jest też zestaw Ciechana z pokalem, bezcenny, oraz zestawy Komesa (ze szkłem) i Żywca.
    Poza tym sporo Pint (ambree za 6,59), Dr Brew, Wąsoczy, SzałPiw, Olimpu czy Olbrachta (Opactwo 7,29 a Córa Koryntu 6,49). Jest też Kormoran (Rauchbock za 6,49), Ale browar czy Kingpin. No i McStout za 6,49.

    Żeby nie było tak miło, to w słabszej formie półka niemiecka - np. brak Schlenkerli.
    jest Atak Chmielu?

    Pzdr

    Comment

    • abelincoln
      Senior
      • 01-2010
      • 287

      Nie zauważyłem.

      Comment

      • Arczi_901
        Junior
        • 01-2014
        • 16

        byłem przed chwilą i Ataku nie ma.
        BTW to piwo jest średnie lepiej już kupić Ciechana AIPA

        Comment

        • yoda79
          Senior
          • 01-2013
          • 861

          Sklep jest za...czepisty.
          Z dzisiaj moje zakupy:
          Imperium Atakuje - 6,99; Oki doki 5,49; Apetyt 5, 89; Ambree 6,59; Viva 6,29.
          Brew American Wit - 6,49; Kormoran Rauchbock 6,49; Stout 6,79;
          Wąsosz 12 - 3,99; Polka 3,79; Wrężel Stout 6,29; Mason 6,49;
          Olbracht Opactwo 7,29; Porter Łódzki 4,79 (!), Jankes 4,49; Olimp Hera 6,99;
          no i hit ŻYWIEC APA - wreszcie sprobuję (3,39)
          Były też Alebrowary, ale po ostatnich wopach odpuściłem sobie.
          Zresztą i tak zona zaplakała jak rachunek zobaczyła

          Comment

          • Jasiek77
            Senior
            • 03-2014
            • 107

            Wyznaję, że Porter Łódzki królem jest, ale ta ostatnia warka teraz dostępna, jest hm... dziadowska.
            Johnny Bonnano

            Comment

            • yoda79
              Senior
              • 01-2013
              • 861

              Aha oprócz Alebrowaru odpusciłem też sobie Kingpina, ceny nie do przyjęcia dla mnie.

              Comment

              • dyczkin
                Serce w kolorze blaugrana
                • 05-2011
                • 3657

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
                Aha oprócz Alebrowaru odpusciłem też sobie Kingpina, ceny nie do przyjęcia dla mnie.
                8,99 czy więcej?
                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                Comment

                • yoda79
                  Senior
                  • 01-2013
                  • 861

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                  8,99 czy więcej?
                  Coś w ten deseń, Berseker byl chyba za ponad 9
                  Takie ceny to w knajpach powinny być, a nie w sklepach.

                  Comment

                  • PedroC
                    Member
                    • 05-2014
                    • 62

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abelincoln Wyświetlenie odpowiedzi
                    Żeby nie było tak miło, to w słabszej formie półka niemiecka - np. brak Schlenkerli.
                    Schlenkerla była tydzień wcześniej, około 10 butelek, chyba wszystkie sklepy w Warszawie miały ją w okolicach 10 grudnia. A że wykupili, to co Pan poradzisz

                    Comment

                    • majeure
                      Senior
                      • 03-2011
                      • 315

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PedroC Wyświetlenie odpowiedzi
                      Schlenkerla była tydzień wcześniej, około 10 butelek, chyba wszystkie sklepy w Warszawie miały ją w okolicach 10 grudnia. A że wykupili, to co Pan poradzisz
                      Urbock, natomiast wczoraj był Märzen.

                      Comment

                      • chechaouen
                        Senior
                        • 01-2011
                        • 1180

                        Po dłuższej przerwie (albo nie miałem do niego szczęścia) wrócił Atak Chmielu, w starej cenie 5,49 i w dużej ilości. Jankes cały czas po 4,49. Z Pint była też masa Czarnych Dziur po 5,19. Niestety już od chyba dobrego pół roku (albo też nie mam szczęścia) nie ma Bursztynowego z BnJ. Ktoś coś wie, czemu przestali do sprzedawać w Leclercu?

                        Comment

                        • majeure
                          Senior
                          • 03-2011
                          • 315

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
                          Po dłuższej przerwie (albo nie miałem do niego szczęścia) wrócił Atak Chmielu, w starej cenie 5,49 i w dużej ilości. Jankes cały czas po 4,49. Z Pint była też masa Czarnych Dziur po 5,19. Niestety już od chyba dobrego pół roku (albo też nie mam szczęścia) nie ma Bursztynowego z BnJ. Ktoś coś wie, czemu przestali do sprzedawać w Leclercu?
                          Od jakiegoś czasu bywam w tym Leclercu dosyć regularnie, raz w tygodniu, poprzednio Atak Chmielu spotkałem w pierwszym tygodniu listopada.
                          Co do Zawiercia Bursztynowego, Czekoladowego (Jurajskie Bursztynowe, Jurajskie Stout), i pozostałych piw z tej linii - może to tylko przypadek, ale zniknęły mniej więcej w tym samym czasie, gdy pojawiły się w hipermarketach Carrefour i Tesco. Tam są sprzedawane po (znacznie) wyższych cenach, bez kaucji za butelkę (kaucja wliczona w cenę). Spotkałem też Bursztynowe w butelkach cienkościennych NRW, do takich też leją swoje nowe 'wynalazki', może Zawiercie idzie w ślady Kormorana i wycofuje się z kaucjonowania butelek.
                          Przy okazji, zauważyłem że ostatnie warki Jankesa są pasteryzowane (pojawiło się takie info na kontrze) i bardzo dobre (warki z datą do końca grudnia oraz do pierwszych dni stycznia).

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Były ale tez zniknęły szybciutko Pinta porter Imperialny i Quatro

                            Jest Mcstout, zalegają półki Kingpiny (2 rodzaje), obecny porter grudniowy Ciechana z 54,99
                            Last edited by becik; 28-12-2014, 21:00.
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • Rosiu
                              Junior
                              • 11-2014
                              • 21

                              Nie tak szybko. Byłem w Wigilię, to półki były w miarę pełne. Sam z opadniętą szczęką brałem.

                              Comment

                              • wilanowiak1
                                Member
                                • 12-2014
                                • 32

                                A za ile było Quatro i Porter Imperialny Pinty ?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎