Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Okopowa, Bomi (C. H. Klif)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lisiewski
    Senior
    • 12-2009
    • 459

    #46
    Aktualnie w sieci Bomi pojawiły się piwa z Olsztyna: Rześkie, Świeże, Warmiak, Irish Beer, Warnijskie, Orkiszowe, Orkiszowe z Miodem, Miodne, Podpiwek Warmijski, Kormoran Ciemne, Kormoran Jasne Mocno Chmielone oraz Wiśnia w Piwie.

    Dodatkowo spotkałem również zestaw 2 x Erdinger Schneeweiße + pokal jubileuszowy
    Attached Files

    Comment

    • lisiewski
      Senior
      • 12-2009
      • 459

      #47
      Tym razem w Bomi można zdobyć piwa z angielskiego browaru Fuller's: London Pride, ESB, Discovery Blonde, Organic Honey Dew, London Porter, Golden Pride. Ceny w zakresie 10,99-13,49 zł.
      Last edited by lisiewski; 21-04-2011, 16:17.

      Comment

      • franekf
        Senior
        • 06-2004
        • 944

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lisiewski Wyświetlenie odpowiedzi
        Tym razem w Bomi można zdobyć piwa z angielskiego browaru Fuller's: London Pride, ESB, Discovery Blonde, Organic Honey Dew, London Porter, Golden Pride. Ceny w zakresie 10,99-13,49 zł.
        A jakaś ciekawsza zagranica była? Jakieś mniej popularne belgi, jakaś egzotyka?
        Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
        http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
        Piwny Janusz bez Teku

        Comment

        • majeure
          Senior
          • 03-2011
          • 315

          #49
          Sklep jeszcze działa (ten w Jupiterze został zlikwidowany). Na półkach jedynie koncerniaki i trochę standardowej zagranicy (Fuller's, La Trappe), browarów regionalnych brak. Ceny zagranicy wyższe niż w innych sieciach, śladów wyprzedaży brak. Aktualnie w sklepie płatnośc tylko gotówką - nie wiem czy to chwilowe, czy też już na stałe (w związku ze złożonym wnioskiem o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu) - gotówki komornik nie zabierze, a na koncie położy łapę.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎