Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Radom, Limanowskiego 71, Dionizos

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • misha22
    Senior
    • 12-2008
    • 128

    #31
    Zblizają sie pokazy lotnicze, stad prosba do bywalcow o ocene kondycji Dionizosa? I jeszcze godziny otwarcia- wierzyc w guugla? 8-22.30?

    Comment

    • kosher
      Senior
      • 04-2005
      • 2292

      #32
      Tak. Nadal otwarte pn-sb 8:00-22:30.
      Całkiem szeroka oferta jak na lokalizację i trudne czasy dla branży, półki szczelnie wypełnione, kilkanaście skrzynek z piwami stoi jeszcze przed ladą.
      Większość oferty piwnej to browary regionalne: Witnica, Jabłonowo, Fortuna, Kormoran, Ciechanów, Bojanowo, Racibórz itp. Kraft reprezentuje Wielka Sowa i Pinta. Spory przekrój piw wymienionych browarów. Oczywiście jest także Dionizos i ich kilkanaście jasnych piw różniących się głównie etykietami, mniej lub bardziej zabawnymi. Właściwie nie ma większego znaczenia co wybierzecie, wszystko co jasne smakuje jak kolejne wariacje słodkich warzywek z browaru Witnica Chmielowej goryczki u Dionizosa jeszcze nie udało mi się uświadczyć.
      Są także czeskie piwa, najlepsze z tych co widziałem to Svijany i Maly Rohozec.
      Z beczek Awiatik, El, Lubuskie Pils i któreś ciemne z Dionizosa- leją nieco nietypowo w klasyczne butelki PET 1,5l.- wszystko kosztuje ok.17-19 zł. za taką pojemność.
      Jest także nalane już w browarze Jabłonowo świeże Piwo z Tanka z 10-dniowym terminem ważności. 1 litr- 12.50 zł.
      Do tego spory wybór win, mocnych alkoholi, serów z Podhala i "kocich" gadżetów. Zestawy piwne Czarnego Kota.
      Sympatyczne, kontaktowe panie za ladą. Podobało mi się że podczas wizyty lokalsi wybierali głównie piwa z Dionizosa- Awiatik miał spore wzięcie.
      Na pewno warto wdepnąć przejazdem.
      Attached Files
      Last edited by kosher; 15-04-2023, 20:01.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎