Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Rudnickiego 16, Piwny Skład Ingmar Alkohole

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Brat_Piwny
    Senior
    • 01-2009
    • 685

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomekwawa33 Wyświetlenie odpowiedzi
    To już są nowe Pinty : DYNiAMIT oraz stareALEjare.
    A w dniu jutrzejszym premiera Browaru Kormoran: Podróże Kormorana Weizenbock oraz powraca piwo świąteczne
    Super informacja. Jutro przybędę.

    Comment

    • Livres
      Senior
      • 04-2012
      • 324

      W którym miejscu dokładnie jest ten sklep? Tam gdzie na mapie google jest zaznaczona apteka przy megasamie?

      Comment

      • VanPurRz
        Senior
        • 09-2008
        • 4229

        Nie. Sklep jest trochę obok megasamu od ulicy Rudnickiego od strony Kochanowskiego, przy osiedlu. Wiem, że niejasno ale jakoś nie umiem inaczej
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • Livres
          Senior
          • 04-2012
          • 324

          Wiesz co? Nie pomogłeś.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            proszę bardzo, mozesz sobie na ORTO przerzucić
            Last edited by becik; 14-11-2012, 19:55.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Livres
              Senior
              • 04-2012
              • 324

              Czyli dobrze myślałem - azymut na Aptekę przy megasamie:



              Dzięki!

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                Hmm, chyba na Twojej mapce jest błąd bo apteka jest przed parkingiem, ale lokalizacja sklepiku ze skupem butelek na obu mapach prawidłowa.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  Duży wybór PINT plus Amber Boy/Sweet Cow/Naked Mummy z Alebrowar. I pokaźny wybór piw z innych browarów.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • tomekwawa33
                    Member
                    • 12-2007
                    • 57

                    Tak jak mówiłem od godziny jest już pierwsze piwo z serii "Podróże Kormorana" WEIZENBOCK, cena 6,65 zł. Proponuje wziąść pod uwagę że cała rozlew liczy 8000 but z moich informacji Więc jak teraz nie kupicie to tylko posłuchacie od innych jak smakowało

                    Comment

                    • Livres
                      Senior
                      • 04-2012
                      • 324

                      Udało mi się wczoraj trafić bez problemu. Po tym jak wyciągnąłem z z lodówki Dyniamit i Stare Ale Jare, sympatyczna Pani za ladą wiedziała, że będę szukał kormoranowego Weizenbocka zanim w ogóle zdążyłem o niego zapytać. Przy okazji dowiedziałem się, że Orkiszowe z Czosnkiem bardzo ładne schodzi, ale mimo wszystko swojej ręki postanowiłem do tego nie przykładać.

                      Comment

                      • funkyherman
                        Junior
                        • 09-2012
                        • 15

                        Czy jest już Rowing Jack z AleBrowaru ?

                        Chciałbym wpaść po większy zapas, ale nie wiem czy jest sens jechać. Jest szansa, żeby było na sobotę ?

                        Comment

                        • tomekwawa33
                          Member
                          • 12-2007
                          • 57

                          Tak jest teraz dostępny Rowing Jack, zawsze mogę odstawić go do soboty, tylko potrzebuje wiedzieć ile sztuk

                          Comment

                          • funkyherman
                            Junior
                            • 09-2012
                            • 15

                            Nie wiem właśnie czy będę samochodem czy komunikacją miejską - spokojnie 4 butelki można odłożyć, najwyżej wezmę więcej jak będą

                            Comment

                            • tomekwawa33
                              Member
                              • 12-2007
                              • 57

                              Dziś doszły cztery piwka z Browaru Hotel "Płock" : jasne pełne alk. 4.5% ekstrakt 13%, pszeniczne jasne alk.4.5% ekstrakt 13%, ciemne alk.5% ekstrakt 14%, ciemne mocne alk.6% ekstrakt 16%. Piwka oczywiście niepasteryzowane, z kilku dniową datą przydatności.

                              Comment

                              • Brat_Piwny
                                Senior
                                • 01-2009
                                • 685

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomekwawa33 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Dziś doszły cztery piwka z Browaru Hotel "Płock" : jasne pełne alk. 4.5% ekstrakt 13%, pszeniczne jasne alk.4.5% ekstrakt 13%, ciemne alk.5% ekstrakt 14%, ciemne mocne alk.6% ekstrakt 16%. Piwka oczywiście niepasteryzowane, z kilku dniową datą przydatności.
                                Wszystkie w litrowych butelkach. Cena 13 zł

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎