Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Abrahama 7a, Stamal

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kibi
    Senior
    • 07-2004
    • 1875

    Żałosny to jest Twój sposób odpowiadania niezadowolonemu klientowi.
    Jako człowiek starszej daty pamiętam, że kiedyś takie traktowanie klienta było na porządku dziennym, ale dziś to relikt słusznie minionej epoki.
    Wężykiem Jasiu!

    Comment

    • legart
      Senior
      • 06-2012
      • 913

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
      Żałosny to jest Twój sposób odpowiadania niezadowolonemu klientowi.
      Jako człowiek starszej daty pamiętam, że kiedyś takie traktowanie klienta było na porządku dziennym, ale dziś to relikt słusznie minionej epoki.
      Wężykiem Jasiu!
      Nie przesadzajmy, bo mógł poszczuć psami.

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Muszę posypać głowę popiołem, bez sensu napisałem, że z niekoncernowych "tylko" Ciechan i Fortuna, zamiast że akurat to wpadło mi w oko z ciekawszych rzeczy (nawiasem mówiąc, Miłosław to też Fortuna). Bo reszta wymienionej przez ciebie listy to dla mnie i chyba wielu osób tutaj wybór mikry jak na dzisiejszy stan posiadania polskiego piwowarstwa.

        Nie zakładałem, że oddam tu również czeskie butelki, po prostu wziąłem z domu wszystko, bo pierwotnie miałem wpaść do Piwonii. Gdzie i tak skończyłem ze swoją tłustą skrzyneczką, z której przyjęto mi wszystkie butelki, nawet te "bezzwrotne" po okocimskim porterze. Daj numer konta, to podeślę ci kasę za nie, dołożysz sobie do opłaty za legalne konto komercyjne na bbizie, którego jeszcze nie wykupiłeś. Może gdybyś przyjmował więcej butelek, to już byś sobie uskładał. Ziarnko do ziarnka.

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          Czyli sklep jednak można komuś polecać, np reżyserom retrospekcyjnych filmów przypominających czasy PRL-u

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎