Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Pejzażowa 2 lok. U-2 (Mokotów), Rodzinka Bis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • j_Q
    Senior
    • 10-2009
    • 176

    Uuuuuu. Miałem okazję próbować go w czasie degustacji, jaka miała miejsce przy okazji giełdy w "Medicu". Tam było pięknie mętne. Chyba się jutro wybiorę po zaopatrzenie i porównam smaki. Tamto smakowało trochę jak pszenica, ale było bardziej ostre w smaku.

    Comment

    • keto
      Senior
      • 07-2009
      • 388

      Trochę odeszliśmy od tematu sklepu, ale taki opis jak tu przytoczyłeś jak najbardziej pasuje do tego piwa - dla mnie super.
      Pozdrawiam
      Artur

      Comment

      • j_Q
        Senior
        • 10-2009
        • 176

        Ok - w weekend przetestuję wersję finalną

        Comment

        • lisiewski
          Senior
          • 12-2009
          • 459

          Źródełko nadal otwarte w soboty do 21:00? Mam nadzieję, że Żytnie z Konstancina jeszcze się ostało.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Otwarte, a Żytniego nie brakuje.

            Comment

            • j_Q
              Senior
              • 10-2009
              • 176

              Jest żytnie, jest. Dziś mnie sąsiad po zaopatrzenie wyciągnął, za co jestem mu wdzięczny Zanabyłem żytnie, przetestowałem, jest super! Spieszyć się, bo pomimo ceny (a jest warte ceny), schodzi całkiem ładnie. Trunki z Gościszewa, niestety, skończyły się

              Comment

              • j_Q
                Senior
                • 10-2009
                • 176

                Była ostatnio nowa dostawa, żytniego pod dostatkiem

                Comment

                • j_Q
                  Senior
                  • 10-2009
                  • 176

                  W piątek przyjeżdża "Brackie" z Cieszyna

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    Po raz kolejny wybór piwa na Pejzażowej mnie przerasta Szczególnie cieszy, że są tam piwa browarorestauracji a nie tylko z browarów przemysłowych.
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • yavo
                      • 03-2009
                      • 909

                      U Pana Arka szykuje się podwyżka cen na Ciechana, wstępnie mówi się o cenie 3.30 za Wyborne i 4.90 za Miodowe.

                      Oj, żeby Ciechan sobie nie strzelił w kolano...

                      Comment

                      • petrus33
                        Gość
                        • 01-2008
                        • 888

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yavo Wyświetlenie odpowiedzi
                        ...Oj, żeby Ciechan sobie nie strzelił w kolano...
                        A ja myślę, że Ciechan nie ma nic wspólnego z tą podwyżką. To raczej właściciele sklepów narzucają ekstra marżę na sprzedawane piwa. Być może koszty utrzymania sklepu się zwiększyły, albo były jakieś nieprzewidziane wydatki.

                        Comment

                        • yavo
                          • 03-2009
                          • 909

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                          A ja myślę, że Ciechan nie ma nic wspólnego z tą podwyżką.

                          Właściciel jednoznacznie poinformował mnie o podwyżce ze strony Ciechana.

                          Comment

                          • j_Q
                            Senior
                            • 10-2009
                            • 176

                            No to się Ciechan drogi robi. Już teraz wolę wybrać np. Konstancin. No, chyba że na miodowe mam ochotę

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                              A ja myślę, że Ciechan nie ma nic wspólnego z tą podwyżką. To raczej właściciele sklepów narzucają ekstra marżę na sprzedawane piwa. Być może koszty utrzymania sklepu się zwiększyły, albo były jakieś nieprzewidziane wydatki.
                              Też mi się tak wydaje. Być może w górę poszły najlepiej schodzące piwa - Czarnków od jakiegoś czasu kosztuje 3 zł za bączek.

                              Jak jest naprawdę, pewnie się nie dowiemy, ale nie wyobrażam sobie właściciela informującego klienta, że wprowadził podwyżkę z chęci większego zysku - chyba musiałby łyknąć eliksiru szczerości z Kajka i Kokosza.

                              Comment

                              • petrus33
                                Gość
                                • 01-2008
                                • 888

                                Niestety złe wiadomości się potwierdziły. Cena butelki od 22/03 idzie w górę średnio o 20-30gr.
                                Tak mi powiedział przed minutą browar tel. (023) 673 45 45

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎