Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Pejzażowa 2 lok. U-2 (Mokotów), Rodzinka Bis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    No to rewelacja, nawiozłem tego Grodziskiego jak drzewa do lasu, za jedyne 5 zeta od butelki. Twilight specjalnie samochodem do mnie po nie przyjechał, mam jeszcze trzy dla Zygmusia, opchnę za 15, dołożę złotówę i będę miał cztery. Jak się zakłada bank, to trzeba mieć łeb do interesów.

    PS To piwo.

    Comment

    • yavo
      • 03-2009
      • 909

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika funky83 Wyświetlenie odpowiedzi
      piwko całkiem sympatyczne.
      Zgadzam się, całkiem sympatycznie wylewało się je do zlewu, choć szkoda kasy na takie zabawy

      Comment

      • funky83
        Senior
        • 07-2009
        • 136

        To nie wiem jakie piwo ty piłeś. Mój egzemplarz nie zasługiwał na zlew, choć faktycznie jakoś mega rewelacyjny nie był, to jednak piło się go całkiem przyjemnie poza wadami opisanymi przez mnie wyżej

        Comment

        • kosher
          Senior
          • 04-2005
          • 2295

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika funky83 Wyświetlenie odpowiedzi
          Nowa seria z Gaba, na czele z Pilswieserem niepasteryzowanym (całkiem niezły) jako ciekawostka krótki termin do spożycia - 2 tyg + góralskie i jakieś jeszcze.
          Dodam, że nowa partia (m.in. Lach, Góralskie, Grybów Premium) ma nowe etykiety i podobno jak twierdzi browar, jest lepsza smakowo niż poprzednie warki. Zawartości alkoholu też uległy lekkiej korekcie.

          Comment

          • kloss
            Senior
            • 03-2003
            • 2526

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika funky83 Wyświetlenie odpowiedzi
            Dziś, przywitał mnie widok kilku nowych piwek. Z płocka Krqakowskie jasne, ciemne i jakieś jeszcze w litrowych butlach. Z Grodzkiego piwo a la Grodziskie. Nowa seria z Gaba, na czele z Pilswieserem niepasteryzowanym (całkiem niezły) jako ciekawostka krótki termin do spożycia - 2 tyg + góralskie i jakieś jeszcze.
            Z Płocka 2 powyższe plus porter. A nowa seria nie z Gaba, a z Grybowa.

            Comment

            • keto
              Senior
              • 07-2009
              • 388

              Pojawiło się Brackie Mastne po 4,50 zł i nowa dostawa(niewielka) a'la Grodziskiego po 4,50 zł.
              Pozdrawiam
              Artur

              Comment

              • lisiewski
                Senior
                • 12-2009
                • 459

                Czy piwo lwóweckie już się pojawiło? Są może jakieś inne nowości, poza wyżej wymienionymi?

                Comment

                • Cannabee776i99
                  Senior
                  • 08-2009
                  • 658

                  a la Grodziskiego już niestety nie ma

                  Comment

                  • kri100f
                    Junior
                    • 07-2010
                    • 23

                    Czy jest Morawskie?

                    w Rodzince bis?
                    ostatnio na Stegnach w sklepiku Mini-Mal na ul.Bonifacego było jakie 3 mies temu , potem nie spotakłem
                    (siostra mi mówiła że na Służewie widziała albo tam gdzie kino Kadr na Rzymowskiego, albo na Bartłomieja w Wikadorze) a chętnie bym sobie przypomniał jak smakuje...
                    Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie... ? Gdzie?
                    Wypijesz jedno, drugie piwo, pójdziesz trochę krzywo...
                    a po gorzale wcale.

                    Comment

                    • yavo
                      • 03-2009
                      • 909

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kri100f Wyświetlenie odpowiedzi
                      w Rodzince bis?
                      ostatnio na Stegnach w sklepiku Mini-Mal na ul.Bonifacego było jakie 3 mies temu , potem nie spotakłem
                      (siostra mi mówiła że na Służewie widziała albo tam gdzie kino Kadr na Rzymowskiego, albo na Bartłomieja w Wikadorze) a chętnie bym sobie przypomniał jak smakuje...
                      Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie... ? Gdzie?
                      Tam, gdzie kino Kadr, czyli na Gotarda, Morawskiego chyba nigdy nie było (no, na 99,9%). Co do Rodzinki-Bis dam znać za chwilę, właśnie się wybieram
                      Last edited by yavo; 10-07-2010, 09:47.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kri100f Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie... ? Gdzie?
                        A widział i kupował w kwietniu/maju. Na Rudnickiego.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • yavo
                          • 03-2009
                          • 909

                          Morawskiego nie ma, a Rodzinka-Bis od przyszłego tygodnia w dni robocze czynna tylko popołudniami tj. od 15.

                          Comment

                          • kri100f
                            Junior
                            • 07-2010
                            • 23

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            A widział i kupował w kwietniu/maju. Na Rudnickiego.
                            Dzięki za namiar - trochę nie po drodze, ale może zajrzę. Przypomniałem sobie, że w mojej okolicy jeszcze jest monopolowy "Alko. Świata" 24h na Gotarda i tam mieli Ciechany może i morawskie będzie... kończę, bo się robi OT
                            Wypijesz jedno, drugie piwo, pójdziesz trochę krzywo...
                            a po gorzale wcale.

                            Comment

                            • yavo
                              • 03-2009
                              • 909

                              Na Gotarda w Alko Świata były Ciechany i chyba morawskie też

                              ale podobno sklep gdzieś się przenosi

                              Comment

                              • Maggyk
                                Szara Adminiscjencja
                                • 05-2004
                                • 5615

                                Proszę o ograniczenie swoich postów do tematu, jakim jest Rodzinka Bis.
                                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                                Piwo domowe -
                                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                                Reklama w BROWARZE
                                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎