Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Pejzażowa 2 lok. U-2 (Mokotów), Rodzinka Bis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Małażonka
    Senior
    • 03-2003
    • 4602

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika giudice Wyświetlenie odpowiedzi
    Wczoraj podałem przykład takiego działania sklepu w stosownym wątku:

    Z upłynnieniem piwa przed upływem terminu nie ma wtedy problemu.
    Jak widac, można
    Problem w tym, że trzeba chciec...

    Comment

    • centon
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 03-2004
      • 575

      Witam
      Tak się składa ,że do rodzinki mam jakieś 15 minut spacerkiem.
      Po zwróceniu uwagi na termin przydatności piwka bodajże niemieckiego koźlaka usłyszałem ,że niektórzy wręcz pytają o piwka przeterminowane !?!
      Ja wybierając piwka sprawdzam datę i ich po prostu nie biorę.
      Cieszy mnie fakt ,że za piwami regionalnymi nie muszę się uganiać po Polsce gdzie cena paliwa podzielona na zakupioną ilość i tak jest wyższa od ceny piwa w rodzince
      Pozdrawiam z belgii
      Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
      Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


      https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

      Comment

      • browariat
        Member
        • 04-2010
        • 46

        Składzik mam krótko, (od kwietnia) ale dziwią mnie trochę te problemy...
        Ja, gdy ucieka mi termin przy niepasterach po prostu informuję o tym swoich kolegów którzy redukują problem za symboliczny upust (Rabat jak mawiał pewien Ś.P. znany kolekcjoner, to stolica maroka ). Jeszcze mi się ptfu, ptfu, (prócz ciechanowskiej pszenicy z pewnej wrocławskiej hurtowni, grubo przed terminem ale to jak zauważyłem kwestia trzymania towaru w nagrzanym blaszaku- zrezygnowałem z dostawcy), nic nie popsuło. Nie wiem, ale nie mogę sobie pozwolić na sprzedaż złego piwa chcąc prowadzić sklep z dobrym...

        Comment

        • tomek35
          Senior
          • 02-2007
          • 497

          Takich nieuczciwych sprzedawców handlujących przeterminowanym towarem chyba tylko SANEPID może nauczyć przestrzegania prawa konsumenckiego.

          Comment

          • kosher
            Senior
            • 04-2005
            • 2300

            Sklep już ponownie działa (w wakacje pn-sb 15:00-21:00).
            Z nowości pojawiło sie piwo Miodowe z Pasieki Kubina. Cena coś koło 6 zł.
            Poza tym świeża dostawa z Namysłowa Kozackiego Jasnego i Mocnego, z Sulimara Beczkowego Mocnego oraz Mocnego Dużego (wszystko butelka 0,5l.) a z Jagiełły Kazimierskie Jasne i Ciemne (część butelek z dziecięcymi etykietami przygotowanymi na festyn).

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Ku przestrodze:

              Wyborcza.biz

              Comment

              • petrus33
                Gość
                • 01-2008
                • 888

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                Ku przestrodze:

                Wyborcza.biz
                Ale co to ma wspólnego z piwem i Rodzinką Bis ?????????

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Zaskoczyło mnie Twoje pytanie o to, co sprzedaż przeterminowanych produktów spożywczych ma wspólnego z Rodzinką Bis. Naprawdę.

                  Swoją drogą, to ciekawe - nie trzeba wcale biec do PIH, można po prostu wezwać policję.

                  Comment

                  • Pankracy
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2780

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Swoją drogą, to ciekawe - nie trzeba wcale biec do PIH, można po prostu wezwać policję.
                    No to jak jesteś taki odważny to zrób co ci tam w głowie siedzi. Tylko później nie jęcz na forum, że nie ma w Warszawie nigdzie porządnego sklepu z piwem, w którym za jednym razem można się zaopatrzyć w niemal cały przekrój polskiego piwowarstwa.
                    Ja uważam, że na ten sklep trzeba chuchać i dmuchać. Bo jak go zabraknie to to miasto (i okolica) dopiero wtedy się przekona jaki skarb straciło.

                    Pana Arka przy każdej wizycie kliencie obowiązkowo męcz uwagami o przeterminowanym towarze.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13951

                      Skoro Pan Arek jest świadomy procederu i mu to zwisa, to równie dobrze będzie mu zwisała groźba kary w takiej wysokości, jaką dostał Kałland
                      Last edited by Pendragon; 14-08-2010, 22:06.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • tomek35
                        Senior
                        • 02-2007
                        • 497

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                        No to jak jesteś taki odważny to zrób co ci tam w głowie siedzi. Tylko później nie jęcz na forum, że nie ma w Warszawie nigdzie porządnego sklepu z piwem, w którym za jednym razem można się zaopatrzyć w niemal cały przekrój polskiego piwowarstwa.
                        Ja uważam, że na ten sklep trzeba chuchać i dmuchać. Bo jak go zabraknie to to miasto (i okolica) dopiero wtedy się przekona jaki skarb straciło.
                        .

                        Czy sklep, który sprzedaje przeterminowane piwo, można nazwać porządnym? oto jest pytanie

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                          No to jak jesteś taki odważny to zrób co ci tam w głowie siedzi. Tylko później nie jęcz na forum, że nie ma w Warszawie nigdzie porządnego sklepu z piwem, w którym za jednym razem można się zaopatrzyć w niemal cały przekrój polskiego piwowarstwa.
                          Ja uważam, że na ten sklep trzeba chuchać i dmuchać. Bo jak go zabraknie to to miasto (i okolica) dopiero wtedy się przekona jaki skarb straciło.

                          Pana Arka przy każdej wizycie kliencie obowiązkowo męcz uwagami o przeterminowanym towarze.
                          Nie mam takich planów. Ale i tak może do tego dojść - jak ktoś się takim przeterminowanym piwem poważnie zatruje, żarty się skończą.

                          Comment

                          • Małażonka
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 4602

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            Skoro Pan Arek jest świadomy procederu i mu to zwisa, to równie dobrze będzie mu zwisała groźba kary w takiej wysokości, jaką dostał Kałland
                            Kaufland rzeczywiście dostał żałosną wręcz karę, ale raczej inaczej by to wyglądało, gdyby na miejsce pierwsza dotarła Inspekcja Sanitarna

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                            (...)Ja uważam, że na ten sklep trzeba chuchać i dmuchać. Bo jak go zabraknie to to miasto (i okolica) dopiero wtedy się przekona jaki skarb straciło.
                            Może Ty się dowiesz, okolica niespecjalnie. Biorąc pod uwagę ostatnio smak piw z małych browarów - to już w ogóle nie ma o czym mówic.
                            Ja tam nie mam ani na co dmuchac, ani na co chuchac. Sklep jak każdy inny, tyle że mający w nosie prawo i swoich klientów.

                            Comment

                            • Qruq
                              Senior
                              • 10-2008
                              • 138

                              Pojawiło sie Raciborskie oraz przegląd Primatora: 13, Dark, Stout i Pale Ale.
                              Pijme pivo dokud žijem, po smrti se nenapijem!

                              бухло победит зло!

                              Comment

                              • Tapir
                                Senior
                                • 10-2009
                                • 730

                                W jakich cenach ten Primator?
                                Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎