Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Pejzażowa 2 lok. U-2 (Mokotów), Rodzinka Bis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kosher
    Senior
    • 04-2005
    • 2300

    Na Pejzażowej półki wciąż się uginają.
    Z nowości są m.in. Namysłów niepasteryzowany, Trzy Zboża z Jabłonowa, pszeniczna Łomża, Jabłko w Piwie z Kormorana, Lubuskie Jagodowe. Pojawiła się świeża dostawa piw z Grybowa łącznie z niepasteryzowanym Pilsweiserem.

    Comment

    • funky83
      Senior
      • 07-2009
      • 136

      I pojawiło się Gościszewo Wszystko prócz ciemnego. Viva hel w nowej odsłonie - to dla zbieraczy etykiet

      Comment

      • lisiewski
        Senior
        • 12-2009
        • 459

        A co z PINTĄ? Widział ktoś ich piwa na Pejzażowej?

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9736

          Kiedyś pytałem, ale szansę są niewielkie ze względu na zainteresowanie tylko wąskiej grupy piwnych freaków i stosunkowo zaporowe ceny... Chociaż ja się piszę .

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
            Kiedyś pytałem, ale szansę są niewielkie ze względu na zainteresowanie tylko wąskiej grupy piwnych freaków
            Nie taka wąska ta grupa, skoro pierwsze trzy warki rozeszły się błyskawicznie

            i stosunkowo zaporowe ceny...
            Oj tam, oj tam


            Wróble ćwierkają, że PINTY będą na Koszykowej. Tam i tak są produkty dla freaków w zaporowych cenach, więc pasuje akurat
            Last edited by Mason; 24-06-2011, 10:08.
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • Czik
              Member
              • 09-2010
              • 33

              Pinty będą w Warszawie jak Pintowóz Dostawczy tam zawita, bo póki co krąży tylko po zachodzie kraju. Dzwoniłem do sklepu (swoją drogą, kontakt telefoniczny ze sprzedawcą to mega plus, da się np. zostawić swój numer, żeby dał znać na temat dostawy jakiegoś piwa, ale o jakości obsługi już wszystko zostało powiedziane ) i właściciel mówił, że samemu po Pinty nie będzie przez pół Polski jechać. Pierwszej warki nie było na pewno, ale może druga do stolicy zawita?

              Chyba jadę do Rodzinki w ten weekend, bo mam okazję podskoczyć do WWA. Żyłem ostatnio na ofertach wszelakich supermarketów, które choć coraz szersze, mojego wewnętrznego pragnienia nie ugaszą - wreszcie zrobię sobie jakiś zapasik . Chociaż i tak pewnie jak zwykle w kilka dni mi wszystko zejdzie .

              Comment

              • kniazix
                Member
                • 08-2007
                • 69

                Co do Pint to też mam takie same informacje jak poprzednik Jak zajadą to będzie.
                Ktoś pisał, że Pinta Atak Chmielu pojawiła się na Koszykowej. Ceny nie znam.
                W Krakowie pinty mieszczą się w widełkach cenowych 5-6 PLN

                Comment

                • Jurandofil
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 976

                  Czy ktoś często bywający nie kojarzy może czy w Rodzince nie ma aktualnie jakiejś przerwy urlopowej? Dzwonię do Pana Arka, ale nie odbiera. Na poważniejsze zakupy chcę się wybrać wieczorem, ale w ciemno nie chcę ryzykować.
                  Jeśli ktoś ma jakieś info, to poproszę o upublicznienie.
                  Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                  Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                  Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                  Comment

                  • j_Q
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 176

                    W poniedziałek było normalnie otwarte. Pamiętaj, że po południu jest przerwa (13 - 15 czy jakoś tak)

                    Comment

                    • Jurandofil
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 976

                      Już się dodzwoniłem
                      Dziś urlopu jeszcze nie ma ;o)
                      Rzeczywiście musiałem próbować kontaktu w czasie przerwy obiadowej
                      Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                      Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                      Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                      Comment

                      • j_Q
                        Senior
                        • 10-2009
                        • 176

                        A pytałeś może o Pinty?

                        Comment

                        • j_Q
                          Senior
                          • 10-2009
                          • 176

                          No wiec informuje wszem i wobec, ze PINTY DOJECHALY!!!!!!!

                          Comment

                          • funky83
                            Senior
                            • 07-2009
                            • 136

                            Od siebie dodan tylko, że Atak chmielu po 7, reszta po 6 ziko.

                            Comment

                            • snieguuu
                              Member
                              • 09-2010
                              • 50

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika funky83 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Od siebie dodan tylko, że Atak chmielu po 7, reszta po 6 ziko.
                              dokładnie tak... ale nie ma Ala Grodziskie :F... ktoś wie czy Pinta będzie jeszcze je warzyć? :P

                              Comment

                              • Dreamer18
                                Junior
                                • 04-2011
                                • 1

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VASYL Wyświetlenie odpowiedzi

                                Piwo dla diabetyków czyli piwo dla cukrzyków

                                kraj : Niemcy
                                nazwa : Tucher (diat Pils)
                                degustacja : smak ciut płaski i słabo chmielowy , ale spoko daje się pić.
                                Z resztą mieć wybór - napić się piwka albo nie powinno wszystko wyjasnić
                                cena : 6 pln ale patrz wyżej


                                węglowowdany 0,75g/100ml - normalne ok 2,0
                                tłuszcz 0,1 g/100ml
                                kalorie 33kcal/100 ml czuli butelka 165kcal normalne od 200

                                jedyne miejsce, gdzie jest piwo dla nas (jestem cukrzyk) jakie znalazłem
                                w Warszawie.
                                Jestem cukrzykiem typu 1. Unormowany cukrzyk może spokojnie napić się zwykłego piwa Ilość węglowodanów w piwie równoważy się z tym co po pewnym czasie spada po alkoholu, a po pewnym czasie można się zorientować czy po piwku dojadać czy wręcz przeciwnie Według mnie żerowanie na diabetykach ale ciekawa informacja

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎