Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Pejzażowa 2 lok. U-2 (Mokotów), Rodzinka Bis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kosher
    Senior
    • 04-2005
    • 2300

    W piątek widziane kilka nowości: Corneliusy Grejpfrut i Koźlak, Trybunał Miodowe, Maćkowe Miodowe. Ma pojawić się wkrótce Trybunał Trójsłodowe.

    Comment

    • kloss
      Senior
      • 03-2003
      • 2526

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
      W piątek widziane kilka nowości: Corneliusy Grejpfrut i Koźlak, Trybunał Miodowe, Maćkowe Miodowe. Ma pojawić się wkrótce Trybunał Trójsłodowe.
      Maćkowe Malinowe

      Comment

      • kosher
        Senior
        • 04-2005
        • 2300

        Zgadza się

        Comment

        • j_Q
          Senior
          • 10-2009
          • 176

          Spieszę donieść, że wczoraj pojawiło się w "Rodzince" piwo z browaru Haust z Zielonej Góry. Z wizyty w browarze pan Arek przywiózł:
          - pils,
          - pszeniczne,
          - red,
          - ciemne (testowane wczoraj, przepyszny, lekko słodkawy porter)
          - specjalne (Witbier), warzone z dodatkiem słodu pszenicznego, o ciekawym, cytrusowo - kwiatowym aromacie i cytrusowym smaku.
          ART, czy mógłbyś dodać Witbiera do listy piw?

          Comment

          • Promil03
            Senior
            • 10-2007
            • 2833

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika j_Q Wyświetlenie odpowiedzi
            Spieszę donieść, że wczoraj pojawiło się w "Rodzince" piwo z browaru Haust z Zielonej Góry. Z wizyty w browarze pan Arek przywiózł:
            - pils,
            - pszeniczne,
            - red,
            - ciemne (testowane wczoraj, przepyszny, lekko słodkawy porter)
            - specjalne (Witbier), warzone z dodatkiem słodu pszenicznego, o ciekawym, cytrusowo - kwiatowym aromacie i cytrusowym smaku.
            ART, czy mógłbyś dodać Witbiera do listy piw?
            To piwo występuje pod nazwą "Wit". Jak znasz parametry tego piwa, to podaj proszę tutaj lub w temacie "Zmiana parametrów piw".

            Comment

            • j_Q
              Senior
              • 10-2009
              • 176



              11-12,5% ekstraktu i 4,5 - 5,2% alkoholu. Etykieta niestety odkleiła mi się w torbie i zaginęła

              Comment

              • Cannabee776i99
                Senior
                • 08-2009
                • 658

                Ktoś kojarzy czy dostanę Podpiwek Warmiński bądź ciechanowskiego Krzepiaka?

                Comment

                • wpadzio
                  Senior
                  • 06-2011
                  • 2647

                  Podpiwek Warmiński na pewno był kilka dni temu, bodajże to był ubiegły piątek.
                  Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                  Serviatus status brevis est
                  3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                  Comment

                  • tfur
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 1303

                    ja widziałem krzepiaka w środę. poza tym dojechały różne niemce i blokują ladę.
                    veni, emi, bibi

                    Comment

                    • VASYL
                      Junior
                      • 04-2011
                      • 23

                      w sobotę nieczynne !!!

                      Comment

                      • prilo
                        Junior
                        • 09-2011
                        • 3

                        Zdecydowanie polecam. Świetne zaopatrzenie tylko trochę mały ten sklepik.Trzeba uważać na przerwę 13-15 gdyż jak byłem o 1530 to jescze zamkniete bylo. Dopiero po 16 sklep był czynny. Odnośnie przeterminowaych piw. Kupiłem portera łódzkiego po terminie 2 miesiące ale to w tym pzypadku na plus tylko

                        Comment

                        • Cannabee776i99
                          Senior
                          • 08-2009
                          • 658

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
                          ja widziałem krzepiaka w środę. poza tym dojechały różne niemce i blokują ladę.
                          Coś więcej na temat tych Niemców można się dowiedzieć?

                          Comment

                          • funky83
                            Senior
                            • 07-2009
                            • 136

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VASYL Wyświetlenie odpowiedzi
                            w sobotę nieczynne !!!
                            Cholera mogłem zajrzeć do tego wątku wcześniej. Szczęście że nie mam daleko...

                            Comment

                            • VASYL
                              Junior
                              • 04-2011
                              • 23

                              Polecam dzwonienie na stacjonarny
                              Właściciel nie miał urlopu w tym roku i tak sobie go odbiera.
                              Zakupy tuż po sjeście też mogą nie dojść do skutku.
                              Warto się spóźnić, a najlepiej dzwonić

                              Comment

                              • tofas
                                Senior
                                • 11-2007
                                • 131

                                W końcu nie wytrzymałem i muszę coś powiedzieć. Pomimo tego że sklep darzę dużą sympatią i fajnie że jest miejsce gdzie można naprawdę dobrze się zaopatrzyć to irytuje mnie coraz bardziej to że trafiają mi się często piwa wyraźnie utlenione a nawet już skwaśniałe!!!! Nagminnym jest tam proceder sprzedawania piw po terminie oraz przetrzymywania ich na oświetlonych półkach w temperaturze pokojowej! Ja rozumiem że tu sytuacja jest nieco nietypowa bo Panu udało się stworzyć kultowy sklepik niejako z przypadku bo wiedza o piwie jest u Pana dość skromna i chyba się nie spodziewał że tak to się wszystko rozwienie ale sprzedawanie piwa nienadającego się do wypicia jest już w mojej skromnej opinii nieco przesadą. Zwłaszcza że ceny piw nie należą tam do najniższych i jest to bardzo nie fair w stosunku do nas klientów z nieco wyższymi wymaganiami co do jakości piw które pijamy. Uważam że jak już się coś robi to powinno się to robić dobrze do końca i być świadomym co się sprzedaje świadomym konsumentom. Moją czarę goryczy przelał zakup kilku wyrobów Pinty po 6 zł z których większość była niestety niepijalna z powodu gigantycznego utlenienia! Polacam zatem aby uważać na zakupy nie tanich Pint w Rodzince.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎