Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Galeria Rembielińska, Delikatesy Delima

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    #31
    Właśnie zauważyłem, że do 27.06 trwa tam festiwal piwa świata - rabaty na piwa importowane do -30%, a w regularnej promocji do 30.06 mają Corneliusy po 3,49
    JEDNO PIVKO NEVADI!

    Comment

    • keto
      Senior
      • 07-2009
      • 388

      #32
      Czyli Belgi 30% taniej? . Widziałeś jakieś ciekawe zestawy?
      Pozdrawiam
      Artur

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        #33
        Widziałem tylko info na stronie, na rekonesans wybieram się w sobotę . Skoro piszą, że do -30% to może Belgi będą przecenione -5% a -30% to na wynalazki w stylu Bud Light
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • keto
          Senior
          • 07-2009
          • 388

          #34
          Byłem tam wczoraj, nigdzie nie spotkałem belgów(mam nadzieję że to nie przeoczenie), jak zwykle chaotycznie poustawiane piwa.

          Kupiłem La Trappe tripel 0,75 za 15,99 zł i La Trappe dubbel 0,33 za 5,99 zł.
          Pozdrawiam
          Artur

          Comment

          • Tapir
            Senior
            • 10-2009
            • 730

            #35
            Byłem dziś, kupiłem kilka piw ale promocja nie powala na kolana.
            Przede wszystkim zmienił się asortyment: Belgia wyparowała (pracownik zapytany o te piwa nie wiedział za bardzo, czy wrócą), zostały jakieś resztki ale nie są objęte promocją, zniknęły niemieckie pszenice.
            Doszedł asortyment Sulimaru: Corneliusy po 3,49-3,99, pszenicy niestety nie widziałem, oraz piwa importowane przez nich (Engel, Kulmbacher, Stiegl).
            Engela taniej w Warszawie jeszcze nie widziałem (np. 4,39 za Kristallweizen, reszta nieco droższa ale nadal przyzwoicie), Kulmacher podobnie jak w LeClerku, Stiegl w okolicach 4zł.
            Promocją są objęte również piwa angielskie (od 6,99) ale te upusty różnią się znacznie przy poszczególnych piwach oraz tak jak pisał keto La Trappe.

            Samo piwo porozrzucane na 3 różnych stoiskach bez ładu i składu, to samo piwo stoi czasem w 2 miejscach. Burdel z cenami, na niektóre piwa cen nie ma wcale a czytnik cen w sklepie nie działa
            Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

            Comment

            • petrus33
              Gość
              • 01-2008
              • 888

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tapir Wyświetlenie odpowiedzi
              Samo piwo porozrzucane na 3 różnych stoiskach bez ładu i składu, to samo piwo stoi czasem w 2 miejscach. Burdel z cenami, na niektóre piwa cen nie ma wcale a czytnik cen w sklepie nie działa
              A niektórzy koledzy krzyczą na mnie, jak mówię, że........Polak zna się na handlu jak świnia na grze w brydża A tu kolejny przykład, że mam rację.

              Comment

              • keto
                Senior
                • 07-2009
                • 388

                #37
                Odnośnie tego sklepu jak najbardziej masz . Szlak mnie nie mało trafił wczoraj jak próbowałem znaleźć jakiegoś belga.
                Pozdrawiam
                Artur

                Comment

                • Mason
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 3280

                  #38
                  Ha, ja znalazłem Belgijskie piwa - Gouden Carolus. Ambrio, Classic i Triple w cenach odpowiednio 8,49/8,99/9,29, nie przecenione nawet o grosz. I jeden, jedyny zestaw Schofferhofer. Ale za to Hoegaarden był w promocji - przeceniony z bodajże 6,99 na 6,29
                  JEDNO PIVKO NEVADI!

                  Comment

                  • Swiecz
                    Civil Protection
                    • 03-2004
                    • 123

                    #39
                    W ubiegły czwartek kupiłem tam Dragon' Eye i Dragon's Blood z GAB-a. Niestety obydwa w cenie ponad 5 pln ...
                    Browar domowy (kooperacyjny) BrewIT

                    Comment

                    • Gelber
                      Junior
                      • 01-2011
                      • 3

                      #40
                      Dobry wybór piw zagranicznych. Sklep jeden z lepszych na bródnie jeśli chodzi o piwo. Ceny są jakie są ale z reguly sa ciekawe promocje.

                      Z polskich to widziałem tylko corneliusa, reszta raczej niegodna uwagi.

                      Comment

                      • Tapir
                        Senior
                        • 10-2009
                        • 730

                        #41
                        Pozwolę sobie się nie zgodzić z częścią Twojej wypowiedzi. Sklep faktycznie jest jednym z lepszych na Bródnie ale tylko dlatego, że jest to piwna pustynia. Za to wybór dobry na pewno nie jest: poza tym co można znaleźć w Carrefour (piwa angielskie, Weihenstephaner) jest jeszcze Engel (w mało atrakcyjnych cenach) i Andechs (przeterminowany o 2 miesiące i dalej za 10zł...).
                        Cała Belgia zniknęła na dobre, zostało jeszcze La Trappe, jakieś hiszpańskie Alhambry czy San Miguel.
                        Z piw rodzimych jest Amberowski Koźlak (ale pojawia się i znika), Corneliusy i Konstancin (z czego większość niepasteryzowanych z Konstancina stoi normalnie na półce a w sklepie jest raczej ciepło )
                        Co do promocji - była raz na piwa zagraniczne, owszem, skorzystałem i byłem zadowolony. Dawniej przeceniali piwa zbliżające się do terminu (m.in. w ten sposób spróbowałem kilku piw niemieckich) teraz tego nie robią i efekty są takie, jak pisałem powyżej.
                        Dla mnie ten sklep jeśli chodzi o piwo praktycznie nie istnieje. Wystarczy przejechać się kawałek i masz PiP w M1 albo Auchan na Modlińskiej, obydwa zaopatrzone lepiej i z nieco rozsądniejszymi cenami.
                        Last edited by Tapir; 19-01-2011, 21:04.
                        Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                        Comment

                        • mario_m
                          PremiumUżytkownik
                          • 01-2005
                          • 9

                          #42
                          Niepasteryzowany (jak również pasteryzowany) Konstancin stoi w lodówce Ambera. Przynajmniej ostatnio. Na półkach niestety również stoi.
                          A ze dwa lata temu pojawiła się pare razy Cerna Hora. I to w pełnym przekroju...

                          Comment

                          • tekturek1975
                            Junior
                            • 03-2012
                            • 1

                            #43
                            Mały wybór krajowych niekoncernowych piw. Zniknęło Mazowieckie, pszeniczny Abbe.
                            Lepiej i ciekawiej zaopatrzone sklepy można znaleźć w okolicy.

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎