Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Stawki 2a, Supermarket Piotr i Paweł

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lisiewski
    Senior
    • 12-2009
    • 459

    Warszawa, Stawki 2a, Supermarket Piotr i Paweł

    Najnowszy ze sklepów sieci PiP w Warszawie. Piwo pojawiło się w sprzedaży dopiero 5 listopada.

    Pierwsze wrażenie: ładny i przestronny lokal, oferta piwna raczej słaba jak na PiP, obsługa na przyuczeniu, praktycznie nie wiedzą niczego.

    Zwrot butelek z piw zakupionych w innym PiP (Czarnków, Fortuna, Ciechan) trwał ok. 5 minut. W czasie kiedy pan w POK dowiadywał się telefonicznie co ma zrobić z butelkami, ja zdążyłem zrobić zakupy. Ogólnie sklep poniżej oczekiwań, szczególnie pracownicy.
  • tfur
    Senior
    • 05-2006
    • 1303

    #2
    trafiłem tam przypadkiem, zanim ruszył dział alko, więc się zawiodłem. największym mankamentem jest dla mnie brak możliwości zaparkowania w okolicy, ale może z wieczora plac pod intraco bywa pusty, nie wiem, się zobaczy. co tam obsługa, byle czarnków był po 1,89...
    veni, emi, bibi

    Comment

    • tfur
      Senior
      • 05-2006
      • 1303

      #3
      szybko wyprowadzę drugi cios. dziś sobota, postanowiłem pojechać. plac pod intraco jest pusty w tym sensie, że nie ma na nim samochodów, niemniej wszystkie stanowiska parkingowe są zablokowane słupkami ale to drobnostka. w sklepie zastałem wyczyszczone półki z noteckim. lubuskiego ani śladu. pilsa z fortuny podobnie. pan w informacji poinformował mnie, że w magazynie puchy. a ja sobie głupi nadzieje robiłem na czarnków dziś wieczorem. w dupę...
      veni, emi, bibi

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎