Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, al. Jana Pawła II 18, Meta Alkohole Świata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • berbel
    Junior
    • 11-2011
    • 1

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lisiewski Wyświetlenie odpowiedzi
    Kolejny sklep, który tworzy przeszkody podczas wydawałoby się prostej operacji, jaką jest zwrot opakowań szklanych (czyt. butelek). Najpierw pobierają 0,70 zł za każdą butelkę NRW od czeskiego piwa. A jak przyszedłem do nich z paragonem i kilkoma butelkami, to okazało się, że butelki wezmą tylko na wymianę w ramach aktualnych zakupów... a tego co wcześniej pobrali nie mogą oddać. Winę zrzucono na program komputerowy obsługujący sprzedaż. Na paragonie butelki rzeczywiście umieszczone są w części fiskalnej (tam gdzie kupione piwo), a nie w oddzielnej sekcji "rozliczenie opakowań zwrotnych". Ale co to może obchodzić przeciętnego klienta chcącego zgodnie z prawem odzyskać kaucję za butelki...? W końcu udało mi się dogadać z tureckim właścicielem sklepiku. Oferta nie poszerzyła się od mojej ostatniej wizyty, więc pewnie już tutaj nie wrócę. Są lepsze sklepy z piwem.
    A mi sklepik się podoba i mam blisko. Fajny wystrój fajny pomysł na urządzenie sklepu. Mają naprawdę duży wybór i nie tylko piw. Wszystko w lodówkach. I chyba od twojej ostatniej wizyty trochę się zmieniło.. Ja przyniosłem całą siatkę butelek po kozel'u cernym 12 szt. bez paragonu i bez problemu przyjęli.. Co więcej brałem tylko 2 kozele u Nich hyhy.. Z tego co czytam w pierwszym poście to z nowych pojawił się tam browar Konstancin (jasne pełne, starodawne, dawne, czarny dąb) i Jabłonowo ( na miodzie gryczanym, klasztorne, trzy zboża, belfast). Ceny podawane w sklepie na pułkach są już z kaucją bo na pierwszy rzut oka trochę mnie zatkało. Rozmawiałem z właścicielem ale to polak nie żaden turek, miły facet, wspominał że niebawem pojawią się Pinty i trochę innych nowości ale co to niespodzianka i nie chciał powiedzieć. Generalnie fajny sklep tylko trochę go szukałem. Sklep w piwnicy. A i wszystko można zamówić z dostawą pod drzwi. Pozdrawiam.

    Comment

    • koluszko88
      Junior
      • 02-2010
      • 9

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika berbel Wyświetlenie odpowiedzi
      A mi sklepik się podoba i mam blisko. Fajny wystrój fajny pomysł na urządzenie sklepu. Mają naprawdę duży wybór i nie tylko piw. Wszystko w lodówkach. I chyba od twojej ostatniej wizyty trochę się zmieniło.. Ja przyniosłem całą siatkę butelek po kozel'u cernym 12 szt. bez paragonu i bez problemu przyjęli.. Co więcej brałem tylko 2 kozele u Nich hyhy.. Z tego co czytam w pierwszym poście to z nowych pojawił się tam browar Konstancin (jasne pełne, starodawne, dawne, czarny dąb) i Jabłonowo ( na miodzie gryczanym, klasztorne, trzy zboża, belfast). Ceny podawane w sklepie na pułkach są już z kaucją bo na pierwszy rzut oka trochę mnie zatkało. Rozmawiałem z właścicielem ale to polak nie żaden turek, miły facet, wspominał że niebawem pojawią się Pinty i trochę innych nowości ale co to niespodzianka i nie chciał powiedzieć. Generalnie fajny sklep tylko trochę go szukałem. Sklep w piwnicy. A i wszystko można zamówić z dostawą pod drzwi. Pozdrawiam.
      z tych nowości niespodzianek to pojawiły się piwka z kormorana (świeże, szoko, śliwka itp.), mnie osobiście cieszy Svijany Ritir (już się chłodzi :P ) i herbowe, które na jesień jest mega. Usłyszałem też że mają być niedługo Rauchbiery z Bamberga (pszenica i marcowe) no i na te pinty czekam- wiadomo. Poczekamy zobaczymy. Fajnie że się rozrasta piwny asortyment

      Comment

      • kosher
        Senior
        • 04-2005
        • 2294

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika koluszko88 Wyświetlenie odpowiedzi
        no i na te pinty czekam- wiadomo.
        Po co czekać jak można przejechać dwa przystanki tramwajem i zakupić je w Piwonii. Przejrzyj ostatnie tematy tego działu.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎