Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kraków, al. Gen. Stanisława Andersa 31d

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Szymon_Grodny
    Member
    • 08-2013
    • 56

    Kraków, al. Gen. Stanisława Andersa 31d

    Nazwa i dokładny adres do uzupełnienia.

    Sklep z alkoholem; półka z piwem całkiem przyzwoita jak na takie sklepy. Dostępna większość Ciechanów, Lwówków, Corneliusów i sporo piw z Kormorana. Udało mi się dostać ostatnią sztukę AIPA. Jest też kilka piw zagranicznych, zarówno ze wschodu jak i z zachodu

    Z tego co się dowiedziałem, po krótkiej rozmowie ze sprzedawczynią, sklep jest nowy i chcą się nastawić pod klienta. Zapisała sobie Pintę, Ale Browar i Pracownie Piwa. Na pewno się tam wybiorę podrzucić jakieś pomysły i po informację do uzupełnienia tego wpisu.

    Ceny całkiem bardzo przyzwoite - za wspomniane AIPA zapłaciłem 3,95. Ponadto kupiłem Ciechana Maciejowego (3,40) bo do Ciechanów dają małą firmową szklankę gratis

    Zdjęcie z Google Street View stare ale to jest gdzieś tam
  • yoda79
    Senior
    • 01-2013
    • 861

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szymon_Grodny Wyświetlenie odpowiedzi
    Nazwa i dokładny adres do uzupełnienia.

    Sklep z alkoholem; półka z piwem całkiem przyzwoita jak na takie sklepy. Dostępna większość Ciechanów, Lwówków, Corneliusów i sporo piw z Kormorana. Udało mi się dostać ostatnią sztukę AIPA. Jest też kilka piw zagranicznych, zarówno ze wschodu jak i z zachodu

    Z tego co się dowiedziałem, po krótkiej rozmowie ze sprzedawczynią, sklep jest nowy i chcą się nastawić pod klienta. Zapisała sobie Pintę, Ale Browar i Pracownie Piwa. Na pewno się tam wybiorę podrzucić jakieś pomysły i po informację do uzupełnienia tego wpisu.

    Ceny całkiem bardzo przyzwoite - za wspomniane AIPA zapłaciłem 3,95. Ponadto kupiłem Ciechana Maciejowego (3,40) bo do Ciechanów dają małą firmową szklankę gratis

    Zdjęcie z Google Street View stare ale to jest gdzieś tam
    Jestes pewny tych 3,95?

    Comment

    • Szymon_Grodny
      Member
      • 08-2013
      • 56

      #3
      Tak, choć podejrzewam pomyłkę sklepu. Paragonu niestety nie mam ale widzę ile mi w portfelu zostało. Poza tym i tak cenowo jest nieźle.

      Comment

      • Szymon_Grodny
        Member
        • 08-2013
        • 56

        #4
        Coś wyedytowac nie mogę... no i post pod postem.

        Proszę o uzupełnienie.
        Numer lokalu 31d.

        AIPA rzeczywiście było za 3,95 ale tylko jednorazowo. Będzie w nowej dostawie (po Wszystkich Świętych) razem z resztą piw z Kormorana - PLON ma też być.

        Ciechany ze szklankami gratis jeszcze są. Póki co nowych raczej browarów nie będzie ale mają pytać po hurtowaniach. To chyba tyle, po dostawie zobaczę, czy się pojawiło coś nowego, może fotkę pstryknę.

        Comment

        • Szymon_Grodny
          Member
          • 08-2013
          • 56

          #5
          Niestety nie zrobiłem zdjęcia ale asortyment znacząco się powiększył.

          Z Alebrowaru widziałem Black Hope, kilka piw z Pinty, w tym Das IPA, piwa z Ursa Major (nie wiem czy nie po sztuce) - Renegat, Megoman, Palisade, Śnieg na Beniowej, Deszcz w Cisnej i jeszcze jedno które mi uciekło... Komplet Podróży Kormorana, PLON i większość piw z Browarów Regionalnych Jakubiaka.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎