Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kraków, Szczepańska 9, Baryłeczka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #16
    Piwo wróciło, ale kompletów już nie widziałem

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      Piwo wróciło, ale kompletów już nie widziałem
      Wróciły szklanki do Abbé. Jest też "Końska Moc". Ssanie, sprężanie itd. w okazyjnej cenie 7zł
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      • delvish
        Senior
        • 11-2004
        • 3508

        #18
        Widać, że przedstawiciel Krajana przypuścił ofensywę na Kraków. Do Baryłeczki zawitały Nakielskie oraz Miodowe w obu wersjach, tj. jasnej i ciemnej.
        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
        (Frank Zappa)

        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          #19
          Z ciekawostek - tydzień temu Żywe z Ambera było tam po 3,40! Cena lepsza jak na Pomorzu

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • chemmobile
            Senior
            • 03-2009
            • 2168

            #20
            Będąc na gościnnych występach w Stołecznym Królewskim Mieście miałem czas odwiedzić jedynie tę Baryłeczkę. Wybór nie powala, ale można pogrymasić. Ponad połowę stanowi zagranica typowa chyba dla marketów plus kilka dodatków, np. duża Stella Artois bodajże 6,80 zł, jeden Tucher, co najmniej 2 różne Paulanery . Z polskich zakupiłem Nakielskie jasne (3 zł) i ciemne (3,40 zł), a widziałem też Miodowe (dwa rodzaje), amberowskie Złote Lwy i Koźlaka (a obok Koźlak z Kielc)... ech, reszty zapomniałem. Bardzo blisko Rynku a przystępne ceny. Plus ode mnie za to, że jest to jedyny sklep na ważnej dla mnie trasie PKP-AGH-PKP.
            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

            Comment

            • delvish
              Senior
              • 11-2004
              • 3508

              #21
              Pojawiły się piwa z Witnicy w składzie: Lubuskie, Koźlak, Porter (4,95zł).
              "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
              (Frank Zappa)

              "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

              Comment

              • forra6
                Senior
                • 11-2008
                • 413

                #22
                Wczoraj odwiedziłem sklep, po kilkutygodniowej przerwie, i zmiany bardzo pozytywne.
                Zniknął (jak zresztą generalnie w okolicy) Krajan, pojawił się za to po raz pierwszy Ciechan (wszystkie gatunki, po 20 butelek, dostawa ponoć z poniedziałku). Wyborne-2.70zł, Mocne-3.00zł, Pszenica-4.30zł, Miodowe, Stout, Porter-4.50zł. Butelki po 35gr, data ważności Wybornego jeśli dobrze pamiętam do końca marca.
                Poza tym kilka nowości z Sulimar-u, np HonigWeizen ok. 4,50 zł, z Kormorana Wiśnia w Piwie-4.50zł, Porter Warmiński-ok. 8zł, innych nie wypatrzyłem. Jest również Żytnie z wiadomego browaru - 5.80zł. Z GAB-a Dragon's Blood oraz Dragon's Eye, oba około 4.50zł. Plus komplet Obołoni, znacznie tańszych niż w okolicy, od 3.20 w górę.
                Last edited by forra6; 17-03-2010, 08:49.
                Don't trust nobody, It will cost you much too much
                Beware of the dagger, It caress you at first touch
                O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                Comment

                • pablos73
                  Junior
                  • 12-2009
                  • 24

                  #23
                  obecnie chyba we wszystkich sklepach baryłeczki/frajdy są ciechany. ja byłem w 3 sklepach, i ciechan był, podejrzewam więc, że mają dostawcę tych piwek.

                  Comment

                  • forra6
                    Senior
                    • 11-2008
                    • 413

                    #24
                    Niestety Ciechany zaginęły chyba na dłużej, Pani twierdzi że ciągle zamawiają ale brakuje na hurtowni...pojawiło się za to Noteckie (czerwone) po 2.80 zł, co jak na tą miejscówkę bardzo cieszy :-), reszta po staremu, trochę większy wybór Erdingerów niż zwykle.
                    Don't trust nobody, It will cost you much too much
                    Beware of the dagger, It caress you at first touch
                    O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                    Comment

                    • skitof
                      Senior
                      • 11-2007
                      • 2478

                      #25
                      Nawet nie zauważyłem, że wszedłem do Baryłeczki. Przechodziłem i dostrzegłem na wystawie kilka mniej popularnych piw. Wszedłem, kupiłem kilka i dopiero przy wyjściu zobaczyłem nazwę. Z cen: Obolon pszeniczne i Białe po 3,70. Lwowski Porter 4,00 zł. Ogólnie chyba ok. złotówki taniej niż we Wrocławiu.

                      Comment

                      • patryk-d
                        Junior
                        • 03-2011
                        • 24

                        #26
                        Chyba od jakiegoś roku są belgijskie piwa w butelkach 0.7, np duvel, lachouffe, inne. Ceny ok. 20-30 zł.
                        Są piwa z Ukrainy z browarów lwowskiego( 1715,porter), czernihowskiego (białe, biała noc)- ceny ok. 4-5zł. Jest mielnik.
                        Z polskich są: jegiełło- nałęczowskie, lipcowe, magnusy- ceny chyba ok. 3zł, chyba cały zmartwychwstały krajan (ceny ok. 4zł), trybunał trójsłodowe- 2,80zł, są ciechany, ale drogo wszystkie chyba od 4zł, jest amber- grand, złote lwy, są chyba też jakieś inne nie pamiętam dokładnie.
                        Co dla mnie najważniejsze jest brackie, w cenie zdaje się, że 2,60zł.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎