Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Grybów, Siołkowa 264, sklep przy browarze Grybów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brat_Piwny Wyświetlenie odpowiedzi
    Odwiedziłem sklep w dniu dzisiejszym. Dostępne 8 piwek (w tym Krakowiak Miód-Malina). Ceny ok. 2,5-3 PLN. Ma miejscu dostępny lany (niestety do plastiku) Pilsweiser Edycja Limitowana w cenie 3 PLN.
    Fotki:
    O kurcze, full-profeszional.

    Comment

    • jacekwerner
      Senior
      • 05-2004
      • 2837

      #62
      Pilsweiser limitowany nadal dostępny. W dniu dzisiejszym z butelkowych tylko : Lach, Premium Export i Strong Export. Za te trzy na wynos plus limitowany w plastiku ( na miejscu ) zapłaciłem całe jedenaście złotych siedem groszy .
      Stoliki przed sklepem okupywane ( permanentnie ? ) przez ludność tubylczą.
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #63
        Ja wiem, że te piwa dają wiele do życzenia ale jednak 3 zł za lane piwo, przy kominie to jest to na co lud czeka... i jak widać korzysta z tego pełnymi (plastikowymi) szklankami.

        Comment

        • jacekwerner
          Senior
          • 05-2004
          • 2837

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja wiem, że te piwa dają wiele do życzenia ale jednak 3 zł za lane piwo, przy kominie to jest to na co lud czeka... i jak widać korzysta z tego pełnymi (plastikowymi) szklankami.
          Jednak miejscowi preferują butelkowe - z butelki .
          Ochotnicza Straż Piwna
          BAZA = 7446

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
            Jednak miejscowi preferują butelkowe - z butelki .
            Ważne, że po 3 zł. A nie relewentnie pozycjonowane za 9 zł

            Comment

            • rohozecky
              PremiumUżytkownik
              • 11-2008
              • 1837

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
              3 zł za lane piwo, przy kominie to jest to na co lud czeka...
              Też bym na to czekał, nawet niekoniecznie po 3 złote
              Last edited by ART; 11-08-2013, 12:37. Powód: cyt.
              ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

              Comment

              • pebejot
                Senior
                • 01-2010
                • 1415

                #67
                Aktualne, listopadowe godziny otwarcia sklepu firmowego to: 10.00 - 19.00

                Piwo lane nadal po 3,00. Z butelkowych nowości piwo Aloesowe i Trzcinowe w cenie 3,49.
                Pojawiły się też filcowe firmowe podstawki 2,50 zł, niedługo w sprzedaży będą dwa wzory podstawek drewnianych.
                Można też kupić zegar ścienny browaru Grybów za 30 zł.

                Comment

                • emes
                  Nadszyszkownik Chmielowy
                  • 08-2003
                  • 4275

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pebejot Wyświetlenie odpowiedzi
                  ....Z butelkowych nowości piwo Aloesowe i Trzcinowe w cenie 3,49.
                  Pojawiły się też filcowe ..
                  Dla lepszego zbalansowania smaku powinni dorzucić jeszcze gumę i wypuścić gumo-filcowe.

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jednak miejscowi preferują butelkowe - z butelki .
                    Po prostu podążają za lansem albo nawet to oni go dyktują
                    USA wzieła z nich przykład i tam też w knajpach rządzi (podobno) butla
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • makbeth
                      Member
                      • 04-2011
                      • 80

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
                      Pilsweiser limitowany nadal dostępny. W dniu dzisiejszym z butelkowych tylko : Lach, Premium Export i Strong Export. Za te trzy na wynos plus limitowany w plastiku ( na miejscu ) zapłaciłem całe jedenaście złotych siedem groszy .
                      Stoliki przed sklepem okupywane ( permanentnie ? ) przez ludność tubylczą.
                      Limitowany Pilsweier "prosto z tanku" za 3 zł pity w dużej ilościach przez lokalsów całkiem smaczny. Pani leje go na życzenie do własnych butelek, za co duży plus, bo przykładowo w Browarze na Jurze Paniom się czasem nie chce
                      Poza tym chyba cały asortyment razem z wynalazkami typu trzcina i aloes. Nie ma jeszcze zapowiadanego AIPA Ni ma jak tanie piwo spod komina. Szkoda, że trochę muszę dojechać. Sklep przy browarze czynny nawet 1 maja

                      Comment

                      • Brat_Piwny
                        Senior
                        • 01-2009
                        • 685

                        #71
                        Odwiedziłem sklep w dniu wczorajszym. Dostępne było tylko 5 piwek. Góralskie 2,29 PLN, Exclusive 2,69 PLN, Bock 3,39 PLN, Wujek Sam 6,39 PLN, Aloes & Curacao 3,49 PLN (?). Ma miejscu dostępny lany (niestety nadal tylko do plastiku) Pilsweiser Edycja Limitowana w cenie 3 PLN. Chociaż czy to jest nadal to piwo?. Na kwitku kasowym zapisane jako "12 lane Pilsw." A Pilsweiser Edycja Limitowana to przecież 14-tka. Tak czy siak piwo lane cieszy się faktycznie dużą popularnością. Mnie smakowało.
                        Fotka bardzo podobna do tej z roku 2013:
                        Attached Files

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #72
                          Na fejsie browar podał kilka miejsc w okolicy, gdzie można się napić beczkowego Grybowa.
                          Spisałem ku pamięci:
                          1. Tarnów, Westerplatte 14b, DomAre (pizza, obiady domowe)
                          2. Nowy Sącz, Barbackiego 91 Gondola (restauracja włoska)
                          3. Nowy Sącz, Traugutta 34, Lisia Nora,
                          4. Nowy Sącz, Jagiellońska 76, Pro Rock

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • jacekwerner
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 2837

                            #73
                            Na kranie nadal piwo za 3 zeta - szczególnie polecam miłośnikom oldskulowej muzyki spod znaku heavy metal - dobra, dosyć żartów - pomijając tą charakterystyczną nutę jest OK.
                            Jak zwykle spory wybór świeżego butelkowego na półkach. Parasole przed sklepem zwinęte, krzesełka pochowane - ale to chyba spowodowane było dzisiejszą deszczową pogodą.
                            Będąc w tamtych stronach, choćby przejazdem - przystanek obowiązkowy
                            Ochotnicza Straż Piwna
                            BAZA = 7446

                            Comment

                            • Brat_Piwny
                              Senior
                              • 01-2009
                              • 685

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jak zwykle spory wybór świeżego butelkowego na półkach.
                              Może miałem pecha, lecz gdy odwiedziłem sklep w dniu 20 lipca to na półkach był 1 rodzaj piwa. Potem pojawiły się jeszcze dwa. W poprzednich latach było zdecydowanie lepiej. Tak więc w zasadzie jedynym jasnym punktem mojej wizyty było to piwo lane, które cieszy się bardzo dużą popularnością.
                              Attached Files

                              Comment

                              • jacekwerner
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 2837

                                #75
                                Chyba rzeczywiście miałeś pecha. 29 lipca półki były pełne. Zaobserwowałem, że wiele samochodów zatrzymuje się przy sklepie - piwo świeże i tanie
                                Ochotnicza Straż Piwna
                                BAZA = 7446

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎