Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kraków, Zakopiańska 62, Carrefour (C. H. Zakopianka)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • elroy
    Senior
    • 10-2002
    • 359

    Kraków, Zakopiańska 62, Carrefour (C. H. Zakopianka)

    cielak napisał(a)
    Znacznie zwiększył się asortyment piwek w Carefour-Czyżyny (nie wiem jak na Zakopiance) przybyły Perła Lubelska, Cherry i Bananowe z Jabłonowa, Imbirowe z Kipera, dużo zagranicznych m.in. piwka z Obolon-a, dużo Angielskich,i juz nie pamiętam bo tyle tego..
    Również w Carrefour-Zakopianka jest duży wybór (jak na Kraków). Wybieram się tam zawsze po moje ulubione Weizenland, butelkowego Belfasta i ostatnio po piwa z Obolona ( jest też kwas chlebowy). Oczywiście zawsze coś jeszcze wpadnie w ręce
    Tak jak kolega Cielak wspomniał, można kupić trochę piw z wysp - ale niestety ceny są wysokie.
    Attached Files
    www.piwo.org
  • YouPeter
    Senior
    • 05-2004
    • 2379

    #2
    No dość nieźle to wygląda w Carrefour-Zakopianka. Byłem dzisiaj specjalnie i jest dość duży wybór. Są różne promocje piw z wielkich browarów (kufel Żywca itp.). Jednak można też znaleźć Perłę z Lublina i kilka piw z Jabłonowa. Było tego jeszcze trochę ale nie zapamiętałem
    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

    Comment

    • YouPeter
      Senior
      • 05-2004
      • 2379

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
      W Selgros-ie na Nowohuckiej jest do kupienia trójpak piw pszenicznych Hafe Weissbier (Apfeldorfer). W opakowaniu znajduje się: Kristall Wiezen, Dunkel, Hell. Cena 10,50 zł, wyprodukowane dla Browaru Jabłonowo przez Brauerei Ladenburger.
      Ten sam trójpak jest dostępny również w Carrefourze na Zakopiańskiej w bardzo atrakcyjnej cenie 8,55 zł. Polecam.
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • YouPeter
        Senior
        • 05-2004
        • 2379

        #4
        W Carrefour "Zakopianka" dostępny jest pszeniczny Faustus za 3,69. Natomiast pszeniczaki z Jabłonowa jak wszędzie już po ponad 11 zł i jak widać nie schodzą z półek.
        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

        Comment

        • YouPeter
          Senior
          • 05-2004
          • 2379

          #5
          W Zakopiance asortyment nie szybko się zmienia ale z ciekawszych piw ostatnio pojawiła się Kama Sutra z Gab-a za ok. 3,30 zł
          Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

          Comment

          • MarcinKa
            Senior
            • 02-2005
            • 2729

            #6
            Pojawiły się z browaru Łódzkiego Chat z zaprawą malinową, z aromatem tequili, z syropem o smaku kawowym; Junak Ciemny i Premium, Piwo Karmelowe. Brak tylko Junaka Mocnego.
            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

            Comment

            • BEERBOYS1998
              Senior
              • 03-2003
              • 119

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
              Pojawiły się z browaru Łódzkiego Chat z zaprawą malinową, z aromatem tequili, z syropem o smaku kawowym; Junak Ciemny i Premium, Piwo Karmelowe. Brak tylko Junaka Mocnego.
              w Carrefour Czyżyny za to nie ma ciemnego ale jest Junak Strong

              dodam że ten "kawowy" i piwo karmelowe z tej samej serii są bezalkoholowe

              Comment

              • MarcinKa
                Senior
                • 02-2005
                • 2729

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                Brak tylko Junaka Mocnego.
                Już jest.
                Chaty są wyłożone niedaleko wejścia na salę, tam gdzie wszelkie promocje.
                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                Comment

                • MarcinKa
                  Senior
                  • 02-2005
                  • 2729

                  #9
                  Krajowe piwa bez zmian.
                  Z zagranicy pojawiły się holenderskie Koningshoeven La Trappe Dubbel, Tripel, Quadrupel i Blond (21, 23 zł).
                  Pierwszy raz widzę też Starobrno Cerveny Dark (po wielu latach przerwy butelka z zamknięciem na kapslel z zawleczką, jak Tymbark).
                  To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                  Comment

                  • smrtan
                    Senior
                    • 03-2002
                    • 229

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                    Pierwszy raz widzę też Starobrno Cerveny Dark (po wielu latach przerwy butelka z zamknięciem na kapslel z zawleczką, jak Tymbark).
                    hm... szczerze mówiąc to ja innego Draka w życiu nie spotkałem
                    Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

                    W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

                    Mój browar domowy
                    Etykiety moich piw domowych

                    Comment

                    • MarcinKa
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 2729

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smrtan Wyświetlenie odpowiedzi
                      hm... szczerze mówiąc to ja innego Draka w życiu nie spotkałem
                      Pewnie masz rację. Mnie chodziło tylko o to, że nie było u nas na rynku żadnych piw na to zamknięcie. Darka dawniej też nie było nigdzie, w Careffourze jest od niedawna.

                      Pojawiła się promocja Warki Strong z kufelkiem, jest promocja Švyturysa Pszenicznego ze szklanką (25zł), jest szklanka Murphy'sa w paczce z różnymi piwami za chyba 33zł, pokal Pilsnera, szklanka Żywca, szklanka Dębowego, Carlsberga, Grolscha. Szklanek Schöfferhofera z piwem pszenicznym (25zł) już nie ma (może chwilowo?).
                      Jest Koźlak Belgii za 3,2.
                      Last edited by Maggyk; 03-12-2007, 09:30. Powód: poprawki na prośbę MarcinKa
                      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                      Comment

                      • Maggyk
                        Szara Adminiscjencja
                        • 05-2004
                        • 5615

                        #12
                        Marcinie Draka (Smoka) a nie Darka. Ten krakowski Dark coś Ci siedzi w głowie.
                        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                        Piwo domowe -
                        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                        Reklama w BROWARZE
                        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          #13
                          GABa nie widziałem, reszta jak wyżej. La Trappe w buteleczkach 330 ml. Nikt nie wspomniał o Kelcie (jasnym).

                          Comment

                          • Qbasmuggy
                            Member
                            • 06-2005
                            • 82

                            #14
                            Pojawiła się Kama Sutra w cenie 2,8 zł. w niezbyt dużej ilości, dodatkowo uszczuplonej przeze mnie

                            Comment

                            • MarcinKa
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 2729

                              #15
                              Na sali na stoisku ze zdrową żywnością jest Jagiełło Origo.
                              Na stoisku z piwami zagranicznymi pojawił się Ladenburger??? Weissbier (dla Jabłonowa).
                              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎