Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kraków, Kobierzyńska 61, sklep Maria

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    Było kilka butelek, ale rozeszły zię w MiG. O.K. 0,33 na USA jeszcze dzisiaj były, też ich nie ma dużo.
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      Dziś przyjechała dostawa z polskimi frykasami. Zakupy robiłem w trakcie, więc poniżej tylko to co było na półkach
      Ciechan bez pszenicy (wybornej ostatnio) oraz Krzepiaka i Portera.
      Z Grybowa: Pilsweiser, Grybów Premium, dwa rodzaje Lachów (w tym 5,7%)
      Z Czarnkowa tylko ciemny Proletaryat, z Raciborza: zielony Racibor.
      Czeskich zatrzęsienie. Ferdinandy, Żatec, Cerna Hora, Heroldy (w tym półciemny i ciemny), Vyskovskie, Kelt Stout, Svijany prawie w komplecie i sporo innych. W 5l beczkach: Gambrinus i coś z Cernej Hory.
      Last edited by delvish; 17-06-2009, 20:42.
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        Jest więcej. Z nowości (nigdy nie widziałem w Marii), jest Czarnków Noteckie Jasne i Bosman Niepasteryzowane. Ponownie jest Acan ze Zduńskiej Woli i Premium Niepasteryzowane z Kormorana. Jest jeszcze O.K. 0,33l. Duży wybór w tym momencie.
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        • delvish
          Senior
          • 11-2004
          • 3508

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
          Jest więcej.
          Z Olsztyna przyjechał też Warmiak. Z czeskich przypomniałem sobie o niewidzianym tam jeszcze Platanie. Zanotowałem także powrót Polički (Otokar i Zavis). Wybór jest aktualnie zaiste wyborny
          Last edited by delvish; 18-06-2009, 14:50.
          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
          (Frank Zappa)

          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

          Comment

          • Cez
            Senior
            • 01-2003
            • 1789

            Pojawiło się Lubelskie Pils i Mocne w butelkach 0.33 l.
            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

            Comment

            • lasiek
              Junior
              • 08-2005
              • 23

              jest browar Gościszewo z dalekiej północy z rewelacyjnym naturalnym niepasteryzowanym i z pszenicą, również zacną.

              Comment

              • Cez
                Senior
                • 01-2003
                • 1789

                Uwaga! Od 3 do 11 sierpnia zamknięte.
                Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  Mój zdrój znowu otwarty
                  Miałem tylko chwilę na zakupy więc wziąłem Janów Mocne i się nie zawiodłem o czym tu http://browar.biz/forum/showthread.p...n%C3%B3w+mocne

                  Jeśli chodzi o asortyment to jest chyba wszystko czego można chcieć
                  Zszokował mnie np. Primator, którego można kupić w cenach +/- 5 groszy w porównaniu z 'billą'w czeskim Cieszynie - samo zdrowie

                  Comment

                  • piowen
                    Senior
                    • 09-2007
                    • 207

                    Poniedziałek. Wizyta u znajomych moich znajomych na ulicy Torfowej. Okazało się, że to boczna Kobierzyńskiej. Protesty żon na nic się zdały, grzechem byłoby nie wstąpić.

                    Od razu dało się zauważyć, że nie jest to zwykły spożywczak "U pana Tadzia". Samochody bez przerwy podjeżdżały i odjeżdżały, a w ciasnym pomieszczeniu sklepowym ruch jak w ulu. Stanęliśmy nieprzepisowo, ponieważ przed sklepem nie było miejsc. Musiałem działać szybko. Na półkach same cuda, o których w Rzeszowie można tylko pomarzyć.

                    W reklamówki poszły Ciechany, Janowy, Koreby, Zdrojowe, Proletariat z Czarnkowa i Świeże z Mazur. Musieliśmy jechać, a ja po 100 metrach żałowałem, że nie kupiłem więcej.

                    Koledzy z Krakowa, jeśli ktoś z Was wybierałby się do Rzeszowa i kiedyś zrobiłby mi zakupy, to się odwdzięczę... wiśniówką domowej roboty
                    "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

                    Comment

                    • delvish
                      Senior
                      • 11-2004
                      • 3508

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piowen Wyświetlenie odpowiedzi
                      W reklamówki poszły Ciechany, Janowy...
                      Toż to zakrawa na wożenie drewna do lasu. Żeby mieszkając w Rzeszowie Janów kupować w Krakowie? Koniec świata
                      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                      (Frank Zappa)

                      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                      Comment

                      • anduk
                        Junior
                        • 08-2009
                        • 3

                        Mam pytanie: czy u Marii można dostać czarną fortunę?

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          Przed 4ma godzinami była
                          Tzn. był Czarny Smok a Czarne? cholerka, zapętliłem się i nie powiem na pewno.
                          Last edited by leona; 31-08-2009, 20:52. Powód: za dużo Racibora? ;)

                          Comment

                          • anduk
                            Junior
                            • 08-2009
                            • 3

                            Przepraszam za nieścisłość Chodziło mi oczywiście o Fortuna Czarne.

                            Comment

                            • leona
                              PremiumUżytkownik
                              • 07-2009
                              • 5853

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anduk Wyświetlenie odpowiedzi
                              Przepraszam za nieścisłość Chodziło mi oczywiście o Fortuna Czarne.
                              Nie pomogę, nie zwracałem uwagi na Fortunę. Polecam wizytę na Kobierzyńskiej, jak nie to, to na pewno coś innego posmakuje

                              Comment

                              • pizmak666
                                Senior
                                • 12-2006
                                • 1898

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anduk Wyświetlenie odpowiedzi
                                Przepraszam za nieścisłość Chodziło mi oczywiście o Fortuna Czarne.
                                Jak masz bliżej do centrum niż na Ruczaj to na Starym Mieście kupisz w kilku punktach.
                                „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                                "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                                Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎