Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kraków, Kobierzyńska 61, sklep Maria

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • drewniak
    Junior
    • 12-2009
    • 21

    Do Niemiec mają jechać za kilka dni po dostawę.

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo-sl Wyświetlenie odpowiedzi
      Właściciela nie było, więc tylko od pomagierów dowiedziałem się że Czechy i Niemcy, niestety szczegółów nie znali
      Klasycznie dałeś się nabrać. Oni zawsze mówią, że nie wiedzą, czasu nie mają, zarobieni są i wszystko im miga a po szczegóły do pana Ryśka. A sami wystarczająco dużo wiedzą

      Comment

      • YouPeter
        Senior
        • 05-2004
        • 2379

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo-sl Wyświetlenie odpowiedzi
        Byłem także w sobotę, rozmawiając z obsługą dowiedziałem się że ostatnio nie mieli dostawy i to co mają na półkach to jest połowa ich "normalnego" asortymentu, w tym lub przyszłym tygodniu coś nowego ma być.
        Ogólnie to w każdą sobotę, zwłaszcza pod wieczór, w Marii jest pustawo na półkach.
        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

        Comment

        • Gringo
          Senior
          • 07-2007
          • 2152

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
          Ogólnie to w każdą sobotę, zwłaszcza pod wieczór, w Marii jest pustawo na półkach.
          zawsze pojawiam się około południa w sobotę, nie da się uchwycić 10 sekund na zegarku żeby kolejki nie było, drzwi się nie zamykają więc się nie dziwie

          Comment

          • skitof
            Senior
            • 11-2007
            • 2478

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo-sl Wyświetlenie odpowiedzi
            zawsze pojawiam się około południa w sobotę, nie da się uchwycić 10 sekund na zegarku żeby kolejki nie było, drzwi się nie zamykają więc się nie dziwie
            Ja byłem wczoraj, w poniedziałek i stałem z 10 min, a potem jeszcze sam byłem obsługiwany przez dobre 5, bo pani widząc moje zainteresowanie piwami niemieckimi zaczęła mi o nich opowiadać, głównie pod kątem frekwencji sprzedaży. Aż się mi żal zrobiło tych kilku osób za mną . Ale jeszcze się tam wybieram, tylko teraz już nie wiem kiedy będzie najlepiej, by trafić na jakąś nową dostawę.

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10840

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
              (...)Ale jeszcze się tam wybieram, tylko teraz już nie wiem kiedy będzie najlepiej, by trafić na jakąś nową dostawę.
              Proponuje tobie wybrać się bezpośrednio na wycieczkę do Niemiec (masz bardzo blisko). Tam dopiero dostaniesz oczopląsu.
              Last edited by abernacka; 03-08-2010, 15:22.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • skitof
                Senior
                • 11-2007
                • 2478

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                Proponuje tobie wybrać się bezpośrednio na wycieczkę do Niemiec (masz bardzo blisko). Tam dopiero dostaniesz oczopląsu.
                Chcę jechać do Drezna, tylko jeszcze nie wiem kiedy.

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10840

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
                  Chcę jechać do Drezna, tylko jeszcze nie wiem kiedy.
                  Ubiegłeś mnie, przed chwileczką sprawdziłem ile jest kilometrów do Drezna. Okazuje się, że tyle samo co do Krakowa. Pozazdrościć jedynie mogę.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • skitof
                    Senior
                    • 11-2007
                    • 2478

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ubiegłeś mnie, przed chwileczką sprawdziłem ile jest kilometrów do Drezna. Okazuje się, że tyle samo co do Krakowa. Pozazdrościć jedynie mogę.
                    A i autostrada jest w obie strony. Jedyny szkopuł to lokum. W Krakowie mam mieszkanie, w Dreźnie nie. Ale po piwo można skoczyć.

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      Yyy temat Wam ucieka.
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • skitof
                        Senior
                        • 11-2007
                        • 2478

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                        Yyy temat Wam ucieka.
                        No to zawracamy.

                        Comment

                        • delvish
                          Senior
                          • 11-2004
                          • 3508

                          Nie podrzuciłby tu ktoś informacji. czy te "Niemce" już dojechały (i ew. wypakowały się)?
                          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                          (Frank Zappa)

                          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                          Comment

                          • Cez
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 1789

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie podrzuciłby tu ktoś informacji. czy te "Niemce" już dojechały (i ew. wypakowały się)?
                            Wczoraj kiedy odjeżdżałem spod sklepu, właściciel podjechał samochodem dostawczym.
                            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                            Comment

                            • Cez
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 1789

                              Dojechały i są wypakowane.
                              Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                              Comment

                              • drewniak
                                Junior
                                • 12-2009
                                • 21

                                A Polskie piwa? Jak jest z nimi? Zamierzam się znowu wybrać i testować, testować, testować!
                                Ciechan Porter (nowy)?
                                Warmiński Porter?
                                Inne tytuły z polskich?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎