Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kraków, Kobierzyńska 123, Lewiatan Łokietek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jurandofil
    Senior
    • 10-2007
    • 976

    #16
    Problem w tym, że byłem na sali i nic nie znalazłem. Gdzie dokładnie według Ciebie stały te Smoki?
    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #17
      Piwo jest dokładnie na tej ścianie (lewa strona) co stoisko z alkoholami, do którego można podejść nie wchodząc na salę. Według kolejności na tej ścianie są:
      Alkohole (poza salą) / (na sali): pieczywo, zdrowa żywność, Piwo, lodówki (piwo, napoje), słone przekąski (chipsy, paluszki), kawa i herbata.
      Inaczej, jest to 4 alejka, najdalej od bramki.
      Co ciekawe Relakspole są na najlepszej półce jeśli chodzi o butelki. Tak na wysokości biustu. Po Tysiaczki i Lesie trzeba się do pasa zniżać. Najlepsze półki (okolice głowy) mają jednak puszki. Dodatkowo na środku tej alejki są wyłożone skrzynki. Relakspole też tam są.
      Byłem dzisiaj i wszystko jest jak pisałem. Więcej, jest jeszcze Krakowiak, o którym wcześniej zapomniałem.
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • Qbasmuggy
        Member
        • 06-2005
        • 82

        #18
        dzisiaj był cały komplet relakspolowych piw (smoki, bacowe, krakowiak)

        Comment

        • Cez
          Senior
          • 01-2003
          • 1789

          #19
          Bacowy Full z datą do 15.06.208 r. za 0,59 zł
          i Krakowiak z datą do 17.06.2008 r. za 0,69 zł.

          Poza tym te same piwa z datą do września i odpowiednio wyższą ceną.
          Last edited by Cez; 06-06-2008, 23:04.
          Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

          Comment

          • dadek
            Senior
            • 09-2005
            • 4568

            #20
            Koleżeństwu z grodu Kraka serdeczna zazdrość. Żeby nie robota to byśmy z Jurandofilem wynajęli wagon i przewieźli te wszystkie Bacowe i Krakowiaki do Warszawki! I tak by wyszło taniej niż kupować u nas (tym bardziej że obecnie brak)

            Comment

            • Jurandofil
              Senior
              • 10-2007
              • 976

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
              Żeby nie robota to byśmy z Jurandofilem wynajęli wagon i przewieźli te wszystkie Bacowe i Krakowiaki do Warszawki!
              Jeden wagon by nie wystarczył
              Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

              Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
              Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

              Comment

              • pio_tr23
                Member
                • 12-2006
                • 47

                #22
                Promocyjne piwa się skończyły, bez promocji też nie stwierdziłem. W moim koszyku wylądowały 3 ostatnie Czarne Smoki Amber 3,45zł.
                Nie widzę tematu Lewiatanu Łokietek na ul. Borkowskiej [usunięto nie dotyczyło tego tematu]
                Last edited by Maggyk; 10-06-2008, 16:35. Powód: usunięcie części postu niedotyczącej tematu

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  #23
                  Jak nie widzisz tematu to go załóż, a nie opisuj asortyment w innym.
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • Qbasmuggy
                    Member
                    • 06-2005
                    • 82

                    #24
                    pojawiły sie Golbeer i formuła beer z kipera, oprócz tego z relakspolu: bacowy, smoki, krakowiak

                    Comment

                    • MarcinKa
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 2729

                      #25
                      Czarne Smoki są, Bacowy tylko Mocny, Krakowiaka brak.
                      Obawiam się, że Golbeer i Formuła mogą wypchnąć tanie Relakspole.
                      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                      Comment

                      • delvish
                        Senior
                        • 11-2004
                        • 3508

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                        Czarne Smoki są, Bacowy tylko Mocny, Krakowiaka brak.
                        Bez zmian. Swoją drogą Bacowe Mocne bardzo smaczne. Absolutny brak relakpolowych posmaków.
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                        Obawiam się, że Golbeer i Formuła mogą wypchnąć tanie Relakspole.
                        Ja się obawiam, że po prostu zrezygnują z produktów Relakspola po ostatniej relakspolowowej superpromocji.
                        Pojawił się też Korneliusz w cenie ok. 4,2 zł
                        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                        (Frank Zappa)

                        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                        Comment

                        • MarcinKa
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 2729

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja się obawiam, że po prostu zrezygnują z produktów Relakspola po ostatniej relakspolowowej superpromocji.
                          Taka superpromocja już wcześniej była (post 8). Bacowy był nawet 10gr tańszy. Nie wspominając już, że kupiłem kilka butelek po 39gr jako... nabiał
                          Last edited by MarcinKa; 25-06-2008, 11:27.
                          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                          Comment

                          • Cez
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 1789

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi

                            Ja się obawiam, że po prostu zrezygnują z produktów Relakspola po ostatniej relakspolowowej superpromocji.
                            Pojawił się też Korneliusz w cenie ok. 4,2 zł
                            Relakspol był przeceniony, bo miał bardzo krótką datę ważności.
                            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                            Comment

                            • delvish
                              Senior
                              • 11-2004
                              • 3508

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                              Taka superpromocja już wcześniej była (post 8). Bacowy był nawet 10gr tańszy. Nie wspominając już, że kupiłem kilka butelek po 39gr jako... nabiał
                              Przy kasie to tam się cuda dzieją. Pod rząd miałem 3 następujące sytuacje:
                              1. Dostałem skrzynkę na piwo i 10 flaszek Euro gratis.
                              2. Musiałem tłumaczyć, że butelki na Krakowiaka są bezzwrotne, a później na paragonie zobaczyłem zamiast kaucji za butelki Euro „doładowanie karty”
                              3. Oddawałem dwie butelki na wymianę, a Pani na kasie odliczyła mi 70 gr od ceny piw Tym razem byłem czujny i nie dałem się „oszukać”. Dopiero wtedy zdałem sobie także sprawę że te flaszki są w Lewiatanie takie cenne.
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
                              Relakspol był przeceniony, bo miał bardzo krótką datę ważności.
                              Ja to wiem Cez, ale to może oznaczać, że piwo nie schodzi. Poza tym w takiej cenie to Relakspol musi na tym tracić.
                              Last edited by delvish; 25-06-2008, 20:44.
                              "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                              (Frank Zappa)

                              "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                              Comment

                              • bastion
                                PremiumUżytkownik
                                • 10-2006
                                • 1123

                                #30
                                Kiedy dowiedziałem się, że w Chrzanowskim ''Lewiatanie'' jest Bazyl i Ekscellent w butelkach Euro, to z radością kilka wziąłem na wymiane, gdyż z wojaży niemieckich trochę ich mi zostaje.
                                Okazało się że na darmo, bo te piwa są nie kaucjonowane, i wyrzuciłem je do kosza.
                                Nie minął tydzień, i za te same piwa ku mojemu zdziwieniu pani naliczyła kaucje 35 gr.
                                Nie wiem co robić następnym razem nosić te butelki, czy nie.......

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎