Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Przemyśl, Orzeszkowej 16 (boczna Rogozińskiego), Świat Piw

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Manifesto
    Member
    • 05-2010
    • 70

    Z wizytą w sklepie poczekam aż pojawi się info, iż macie Lwówka Belg z nowej partii, w tej chwili jest to (obok Ciechana Lagerowego i Ataku Chmielu) moje ulubione polskie piwo Aż dziw bierze że ostatnio wam nie zeszło
    Last edited by Manifesto; 17-05-2012, 09:29.
    Ulubione: Trutnov: Krakonos Svetly Lezak 11, AleBrowar: Rowing Jack, Pinta: Atak Chmielu, Jabłonowo: Pils, Ciechan: Lagerowe, Kormoran: Jasne Mocno Chmielone.

    Comment

    • swiat-piw
      Świat Piw
      • 03-2011
      • 353

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Manifesto Wyświetlenie odpowiedzi
      Z wizytą w sklepie poczekam aż pojawi się info, iż macie Lwówka Belg z nowej partii, w tej chwili jest to (obok Ciechana Lagerowego i Ataku Chmielu) moje ulubione polskie piwo Aż dziw bierze że ostatnio wam nie zeszło
      Belg jest dostępny

      Comment

      • Manifesto
        Member
        • 05-2010
        • 70

        OK więc jutro u Was jestem
        Ulubione: Trutnov: Krakonos Svetly Lezak 11, AleBrowar: Rowing Jack, Pinta: Atak Chmielu, Jabłonowo: Pils, Ciechan: Lagerowe, Kormoran: Jasne Mocno Chmielone.

        Comment

        • swiat-piw
          Świat Piw
          • 03-2011
          • 353

          Nowa dostawa z Raciborza

          Nowa dostawa z Raciborza:

          Twierdzowe niepasteryzowane
          Raciborskie Zielone
          Raciborskie Miodowe
          Raciborskie
          Raciborskie Ciemne

          Zapraszamy do odwiedzenia Świata Piw
          Zespół Świat Piw
          Last edited by swiat-piw; 17-05-2012, 21:18.

          Comment

          • swiat-piw
            Świat Piw
            • 03-2011
            • 353

            PROMOCJA NA LUBUSKIE Z BROWARU WITNICA!!!

            PROMOCJA NA LUBUSKIE Z BROWARU WITNICA!!!

            Od dziś tj. 22-05 do 24.05- czwartek między godzinami 13:00, a 20:00 możecie kupić Lubuskie Jasne w promocyjnej cenie, za jedyne 2,49.

            Promocja trwa do wyczerpania zapasów i nie jest związana z końcem przydatności do spożycia

            Zapraszamy do odwiedzenia Świata Piw
            Zespół Świat Piw

            Comment

            • swiat-piw
              Świat Piw
              • 03-2011
              • 353

              PROMOCJA WEEKENDOWA- SMADNY MNICH ZA 2,75

              Jedna promocja się kończy, kolejna się zaczyna.....

              Od jutra tj. 25-05 piątek ( między 13:00, a 20:00) do soboty 26-05 (od 10 do 18) SMADNY MNICH od naszych południowych sąsiadów w jedyne za 2,75.

              Promocja trwa do wyczerpania zapasów i nie jest związana z końcem przydatności do spożycia

              Zapraszamy do odwiedzenia Świata Piw
              Zespół Świat Piw

              Comment

              • Manifesto
                Member
                • 05-2010
                • 70

                A może jakieś promocje z okazji Euro 2012?

                A tak na poważnie to czy obecnie dostanę u Was Ciechana Lagerowego, Lwówka Belga lub Konstancin Starodawne? Sklep jest niestety w takim miejscu że mam tam kawał drogi, a nie mając pewności czy dostanę moje ulubione piwka ryzykuje niepotrzebną wycieczkę, więc chyba nie macie za złe iż pytam na forum Szkoda lokalu na Mickiewicza...
                Ulubione: Trutnov: Krakonos Svetly Lezak 11, AleBrowar: Rowing Jack, Pinta: Atak Chmielu, Jabłonowo: Pils, Ciechan: Lagerowe, Kormoran: Jasne Mocno Chmielone.

                Comment

                • swiat-piw
                  Świat Piw
                  • 03-2011
                  • 353

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Manifesto Wyświetlenie odpowiedzi
                  A może jakieś promocje z okazji Euro 2012?

                  A tak na poważnie to czy obecnie dostanę u Was Ciechana Lagerowego, Lwówka Belga lub Konstancin Starodawne? Sklep jest niestety w takim miejscu że mam tam kawał drogi, a nie mając pewności czy dostanę moje ulubione piwka ryzykuje niepotrzebną wycieczkę, więc chyba nie macie za złe iż pytam na forum Szkoda lokalu na Mickiewicza...
                  Od tego jest też to forum żeby pytać o dostępność piw oczywiście wszystko jest dostępne, a z promocją na euro słuszna uwaga.... Jutro "coś: umieszczę , jakieś propozycje ??

                  Comment

                  • Manifesto
                    Member
                    • 05-2010
                    • 70

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika swiat-piw Wyświetlenie odpowiedzi
                    Od tego jest też to forum żeby pytać o dostępność piw oczywiście wszystko jest dostępne, a z promocją na euro słuszna uwaga.... Jutro "coś: umieszczę , jakieś propozycje ??
                    Wiadomo iż gusta są różne ale Ciechan Lagerowy to najlepsze chyba obecnie polskie piwo niefiltrowane (Gościszewo Naturalne przemilczę - zbyt duże ryzyko trafienia na popsuty egzemplarz) i wielu moich znajomych kocha to piwko, więc fajnie byłoby móc nabyć większą ilość na czas Euro po promocyjnej cenie. Ewentualnie wspomniany wcześniej Belg, a jeśli nie to może jakieś jasne piwo z Konstancina (Mazowieckie, Starodawne). W każdym raze jutro u Was jestem, tylko nie wiem czy aby załapać się na promocję muszę przyjechać po godz. 13 jak będzie Wasz pacownik (planowałem przybyć na zakupy wcześnie rano)?
                    Ulubione: Trutnov: Krakonos Svetly Lezak 11, AleBrowar: Rowing Jack, Pinta: Atak Chmielu, Jabłonowo: Pils, Ciechan: Lagerowe, Kormoran: Jasne Mocno Chmielone.

                    Comment

                    • swiat-piw
                      Świat Piw
                      • 03-2011
                      • 353

                      PROMOCJA!!!

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Manifesto Wyświetlenie odpowiedzi
                      Wiadomo iż gusta są różne ale Ciechan Lagerowy to najlepsze chyba obecnie polskie piwo niefiltrowane (Gościszewo Naturalne przemilczę - zbyt duże ryzyko trafienia na popsuty egzemplarz) i wielu moich znajomych kocha to piwko, więc fajnie byłoby móc nabyć większą ilość na czas Euro po promocyjnej cenie. Ewentualnie wspomniany wcześniej Belg, a jeśli nie to może jakieś jasne piwo z Konstancina (Mazowieckie, Starodawne). W każdym raze jutro u Was jestem, tylko nie wiem czy aby załapać się na promocję muszę przyjechać po godz. 13 jak będzie Wasz pacownik (planowałem przybyć na zakupy wcześnie rano)?
                      Ok w takim razie Lwówek Belg w promocyjnej cenie jutro tj. 08.06.2012 3,85 i Ciechan Lagerowe w cenie 2,70. Ale, że to "euro" to proponujemy wszystkie zagraniczne piwa 0,50 gr w dół. Promocja Trwa od godziny 13 do 21 do wyczerpania zapasów i nie jest związana z terminem przydatności do spożycia

                      Zapraszamy do odwiedzenia Świata Piw
                      Zespół Świat Piw

                      Comment

                      • Manifesto
                        Member
                        • 05-2010
                        • 70

                        Z uwagi na urlop i wyjazd dawno u Was nie byłem więc jestem ciekaw co jutro zastanę. Czy Lwówek Wiedeński jest już dostępny w Świecie Piw? Chętnie spróbowałbym również Black Hope. A jeśli nie to może...Belg?
                        Last edited by Manifesto; 27-06-2012, 13:14.
                        Ulubione: Trutnov: Krakonos Svetly Lezak 11, AleBrowar: Rowing Jack, Pinta: Atak Chmielu, Jabłonowo: Pils, Ciechan: Lagerowe, Kormoran: Jasne Mocno Chmielone.

                        Comment

                        • swiat-piw
                          Świat Piw
                          • 03-2011
                          • 353

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Manifesto Wyświetlenie odpowiedzi
                          Z uwagi na urlop i wyjazd dawno u Was nie byłem więc jestem ciekaw co jutro zastanę. Czy Lwówek Wiedeński jest już dostępny w Świecie Piw? Chętnie spróbowałbym również Black Hope. A jeśli nie to może...Belg?
                          cały czas jest wiedeński dostępny. A co do AleBrowaru to czekamy właśnie na dostawę- piwo wyjechało już do nas z browaru.

                          Comment

                          • swiat-piw
                            Świat Piw
                            • 03-2011
                            • 353

                            Nowe dpstawy z tego tygodnia

                            Nowe dostawy w Świecie Piw:

                            Racibórz- w całości
                            Jabłonowo- poza Klasztornym w całości(rozlew dopiero koło 15. VII)
                            Kormoran- w całości (śliwka w piwie wersja testowa)
                            Jagiełło- w całości

                            Nowości oraz piwa, które kiedyś były na półkach, a w ostatnim czasie był ich brak:
                            Staryj Mielnik Svetloje iz baconca
                            Staryj Mielkik Mjagkoke iz baconca
                            Zipfer 0,5
                            Fischer
                            Stella Artois
                            Jever
                            Felsen Brau Hefeweizen
                            Namysłów Zamkowe
                            Namysłów n/p
                            Złoty Denar

                            Zapraszamy do odwiedzenia Świata Piw
                            Zespół Świat Piw

                            Comment

                            • swiat-piw
                              Świat Piw
                              • 03-2011
                              • 353

                              Promocja na niepastery z Kormorana!

                              Promocja na niepastery z Kormorana!

                              Jutro tj. 07-07 niepastery z Kormorana w promocyjnych cenach:
                              Rześkie- 2,90
                              Świeże- 3,10
                              Warmiak- 3,50

                              Promocja nie jest związana z datą przydatności do spożycia

                              Zapraszamy do odwiedzenia Świata Piw
                              Zespół Świat Piw

                              Comment

                              • swiat-piw
                                Świat Piw
                                • 03-2011
                                • 353

                                PROMOCYJNY TYDZIEŃ ZE ŚWIATEM PIW

                                Promocyjny tydzień ze Światem Piw

                                Od jutra tj.10.07 do 12.07 promocje na piwa z poszczególnych browarów. Jutro na pierwszy rzut dajemy Racibórz, a w środę i czwartek zobaczymy…, chyba że jakieś sugestie. Cena promocyjna to cena półkowa – 0,50 gr. Weekend (piątek- sobota) też nie obędzie się bez promocji, ale o tym w najbliższych dniach.

                                Zapraszamy do odwiedzenia Świata Piw
                                Zespół Świat Piw

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎