Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Przemyśl, Orzeszkowej 16 (boczna Rogozińskiego), Świat Piw

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Manifesto
    Member
    • 05-2010
    • 70

    Mam prośbę - czy możecie dać znać gdy już będziecie mieli piwka z AleBrowaru? Pozdrawiam.
    Ulubione: Trutnov: Krakonos Svetly Lezak 11, AleBrowar: Rowing Jack, Pinta: Atak Chmielu, Jabłonowo: Pils, Ciechan: Lagerowe, Kormoran: Jasne Mocno Chmielone.

    Comment

    • Manifesto
      Member
      • 05-2010
      • 70

      Przepraszam za brzydkie słowo ale można wiedzieć czemu kompletnie olaliście aktualizacje w tym wątku na forum? Można by pomyśleć, że sklep zniknął z rynku, a przecież tak nie jest bo odwiedzam Was dosyć często. Rozumiem, że może nie macie ochoty robić żadnych promocji ale odezwać się czasem by wypadało...
      Ulubione: Trutnov: Krakonos Svetly Lezak 11, AleBrowar: Rowing Jack, Pinta: Atak Chmielu, Jabłonowo: Pils, Ciechan: Lagerowe, Kormoran: Jasne Mocno Chmielone.

      Comment

      • paolus111
        Member
        • 06-2010
        • 47

        Niestety jeżeli chodzi o ten sklep to jest beznadziejnie, już nie chodzi tylko o to że nie ma żadnej informacji na temat asortymentu i żadnych konkursów czy promocji (tak jak pisał wyżej kolega Manifesto) ale ogólnie jest coraz gorzej. Czy nikt z właścicieli świata piw w ogóle nie interesuje się co się dzieje że sklepem w Przemyślu? Brak obsługi , wybór piw bardzo mały , w małych ilościach, półki słabo zapełnione mimo iż miejsca na piwo bardzo mało (kiedyś to półki aż uginały się od piwa nawet zimą). Niestety czasy świetności tego sklepu już dawno minęły i chyba już nic się nie zmieni. A miało być tak pięknie. Szkoda.

        Comment

        • Manifesto
          Member
          • 05-2010
          • 70

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika paolus111 Wyświetlenie odpowiedzi
          Niestety czasy świetności tego sklepu już dawno minęły i chyba już nic się nie zmieni. A miało być tak pięknie. Szkoda.
          Tym bardziej, iż jest to jedyny sklep w naszym mieście o takim asortymencie (nie liczę Tesco czy Kauflanda gdyż tam wybór jest śmiesznie mały). Gdzie te czasy kiedy w Świecie Piw można było kupić piwo na zamówienie (sam zamawiałem online Krakonosa 11 we wrześniu ubiegłego roku - czyżby osoba odpowiedzialna za zamieszczanie postów na forum już w tym sklepie nie pracowała?)? Na razie imo nie jest jeszcze tragicznie z wyborem (mają nawet Pintę) ale jeśli dalej będziemy świadkami ograniczania asortymentu to wesoło już nie będzie.
          Sytuacja piwna w Przemyślu robi się powoli nieciekawa - najpierw zamknięcie "Piw Regionalnych" w Rynku, a teraz coraz słabsza kondycja "Świata Piw". Mam nadzieję iż czasy kiedy to po piwo musiałem jeździć do Rzeszowa, a z braku laku pić Pilsner Urquell jednak nie wrócą
          Ulubione: Trutnov: Krakonos Svetly Lezak 11, AleBrowar: Rowing Jack, Pinta: Atak Chmielu, Jabłonowo: Pils, Ciechan: Lagerowe, Kormoran: Jasne Mocno Chmielone.

          Comment

          • chris1985
            Senior
            • 07-2011
            • 227

            Byłem nie dawno w Przemyślu i moim zdaniem najpiekniejsze miasto na podkarpaciu. Szkoda że tak słabo reklamowane. Odwiedziłem pare knajp i tu cudów niestety nie było...same koncernowki.
            Tylko moje piwo mnie rozumie...

            Comment

            • Rzeszowiak
              Piwny Radykał
              • 04-2009
              • 1596

              Źle szukałeś. W jednej z nich leją piwa czeskie.

              Comment

              • Manifesto
                Member
                • 05-2010
                • 70

                Odwiedziłem dzisiaj sklep i byłem zdziwiony - półki uginają się pod piwami. Co prawda wybór może i nie jest tak różnorodny jak za najlepszych czasów ale imo nie ma co narzekać - jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś dla siebie (zakupiłem np. dziś parę Primatorów, Kormorana Mocno Chmielonego i Ciechana Lagerowego). Przeprowadziłem również krótką rozmowę z właścicielem - nawiązałem do sytuacji sklepu i usłyszałem od niego jakoby sytuacja finansowa i słaby (w porównaniu do do początkowego okresu istnienia sklepu) utarg zmusiły go do pewnych cięć kadrowych, a sklep funkcjonuje "po kosztach" (ratuje go spożywka). Wygląda więc na to że Przemyślanie nie mają wyrafinowanego gustu piwnego i wolą "smakować" koncernówki - ich strata. Ja mam nadzieję, iż w sezonie będzie dużo lepiej niż w zimie i sytuacja nie zmusi właściciela do ponurych rozważań o zwinięciu interesu - oby Świat Piw trwal i był bastionem dla ludzi pijących piwo dla smaku a nie dla procentów.

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                Źle szukałeś. W jednej z nich leją piwa czeskie.
                Można wiedzieć jaka to knajpa? Przyznam szczerze że w Przemyślu po knajpach za często nie chodzę właśnie z powodów o których pisał kolega powyżej.
                Last edited by Manifesto; 25-04-2013, 16:45.
                Ulubione: Trutnov: Krakonos Svetly Lezak 11, AleBrowar: Rowing Jack, Pinta: Atak Chmielu, Jabłonowo: Pils, Ciechan: Lagerowe, Kormoran: Jasne Mocno Chmielone.

                Comment

                • paolus111
                  Member
                  • 06-2010
                  • 47

                  Potwierdzam, wybór piw jest o wiele większy niż jeszcze 2-3 tygodnie temu, mam nadzieję że słaby wybór piw i słabe zainteresowanie klientów było spowodowane zbyt długą zimą a nie tym że klienci przestali interesować się i kupować ciekawe piwa. Myślę że ten długi weekend majowy pokaże jak z tym jest. Do pełnego szczęścia brakuje Mi jeszcze tego aby ktoś tutaj na forum że świata piw się pojawił i napisał czasami o nowych dostawach i jakiś promocjach jak to było dawniej. Jest lepiej i aby tak zostało na dłużej.

                  Comment

                  • Rzeszowiak
                    Piwny Radykał
                    • 04-2009
                    • 1596

                    Ten sklep to już nie jest chyba "świat piw" ? Padają te światy piw jak muchy, trudno za tym nadążyć.

                    Piwo czeskie z beczki było w pubie przy ul. Wodnej, opisanym na tym forum.
                    Last edited by Rzeszowiak; 17-05-2013, 21:39.

                    Comment

                    • Manifesto
                      Member
                      • 05-2010
                      • 70

                      Akurat to nadal Świat Piw - ten sam właściciel, ta sama nazwa, tylko niestety marketing już nie ten (nie wyszło). Poza tym jest to pierwszy sklep otwarty pod tym szyldem i zarazem jedyny sklep w Przemyślu z takim asortymentem.
                      Ulubione: Trutnov: Krakonos Svetly Lezak 11, AleBrowar: Rowing Jack, Pinta: Atak Chmielu, Jabłonowo: Pils, Ciechan: Lagerowe, Kormoran: Jasne Mocno Chmielone.

                      Comment

                      • kapsel2
                        Junior
                        • 07-2013
                        • 9

                        może ktoś mi pomóc co ze Światem Piw,

                        zapraszam do dyskusji, bo potrzebuję pomocy.



                        pozdawiam
                        kapsel2

                        Comment

                        • Pabllo
                          Junior
                          • 08-2008
                          • 22

                          Asortyment coraz bardziej wąski. Głownie niekoncernowe lagery. Rzemieślniczych jak na lekarstwo, czasem pojawi się Pinta, Ale Browaru nie widziałem już od prawie roku

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Działa?

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • k0rnik
                              Junior
                              • 10-2014
                              • 6

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Działa?
                              Działa. Z asortymentem nadal kiepsko.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎