Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Przemyśl, Orzeszkowej 16 (boczna Rogozińskiego), Świat Piw

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • swiat-piw
    Świat Piw
    • 03-2011
    • 353

    #31
    Wraz z otrzymaniem w dniu dzisiejszym nowej dostawy na półkach sklepu Świat Piw pojawiły się nigdzie jeszcze niedostępne w sklepach w Polsce piwa z Radomia:
    • Bearnard z jurajskich skałek (piwo korzenne) – Warzone i rozlewana przez Browar na Jurze dla Dionizos Radom
    • Bearnard z jurajskiej krainy (czarna porzeczka)- Warzone i rozlewana przez Browar na Jurze dla Dionizos Radom

    Nowościami są również:
    • Magnus Żurawinowy
    Attached Files

    Comment

    • swiat-piw
      Świat Piw
      • 03-2011
      • 353

      #32
      Kolejne nowości w Świecie Piw :
      • Belfast z Browaru Jabłonowo
      • Piwo tradycyjne z Browaru Jabłonowo
      • Staropramen
      • Weissbier
      • Gościszewo Ciemne

      Comment

      • krzepiak
        Junior
        • 03-2011
        • 11

        #33
        kolejna wizyta w Świecie piw

        W piątek odbyłem kolejną wyprawę do Świata Piw. A tam na półkach czekało na mnie szereg nowości, a w torbie tylko 9 przegródek na piwo. Zakupiłem całą rodzinkę Bearnarda, Magnusa Żurawinowego, Weissbier, Belfasta i Piwo Tradycyjne i koniec miejsc w torbie, ale finalnie wyszedłem z 2 będę się powtarzał ale cóż znowu zostałem obsłużony w pełni profesjonalnie do tego otrzymałem Pamiętnik piwosza na skrzętne notowanie tego go już wypiłem (super pomysł z tym pamiętnikiem) i zaopatrzyłem się w "misiowy" kufel
        Większość nowości wywarło na mnie ogromne wrażenie, szczególnie bardzo delikatne piwko korzenne o słodkawym smaku i bardzo przyjemnym aromacie jak i ta 2 nowość czarna porzeczka. Pierwszy raz miałem okazję pić porzeczkowe piwo jak i większość z tego sklepu , np. żurawina. Sprzedawca mówił, że niebawem ma się pojawić borówkowe piwo z Witnicy, czego to ludzie nie wymyślą. Zakupiłem jeszcze Konstancin pszeniczne i wiem, że tego piwa 2 raz nie kupie, przerost formy nad treścią.

        i jeszcze jedno bo zapomniałem dodać, kolejny ogromny + dla sklepu, dostawy 1,2 w tygodniu i za każdym razem jakieś nowości się pojawiają i z tego co wiem to część nowości na półkach to towar na życzenie klientów. Jak ja lubię wasz sklep i nie tylko ja
        Last edited by krzepiak; 17-04-2011, 11:18.

        Comment

        • swiat-piw
          Świat Piw
          • 03-2011
          • 353

          #34
          W związku z nadchodzącymi świętami chcielibyśmy życzyć wszystkim miłośnikom Świata Piw Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka oraz mokrego na zewnątrz od wody, a od wewnątrz od piwa dyngusa.

          W okresie świątecznym ulegną zmianie godziny otwarcia sklepu:
          • 23.04 Sobota : od 6:00- 14:00
          • 24.04 Niedziela: nieczynne
          • 25.04 Poniedziałek: nieczynne
          • 26. 04 Wtorek: od 6:00- 18:00

          Z piwnymi pozdrowieniami i życzeniami
          Zespół Świat Piw

          Comment

          • swiat-piw
            Świat Piw
            • 03-2011
            • 353

            #35
            Nowa dostawa

            Kolejna dostawa, a wraz z nią kolejne nowości w Świecie Piw:
            • Kuba, piwo ciemne rumowe- Warzone i rozlewane przez Browar Jagiełło dla Dionizos Radom
            • Bearnard Toffi- Warzone i rozlewane przez Browar Jagiełło dla Dionizos Radom
            • Zawiercie Jasne Pełne- Browar na Jurze
            Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu
            Zespół Świat Piw

            Comment

            • swiat-piw
              Świat Piw
              • 03-2011
              • 353

              #36
              Nowa dostawa

              Nowa dostawa a z nią piwo z Browaru Grybów:
              • Pilsweiser Premium
              • Pilsweiser Exclusive
              • Pilsweiser Strong Beer
              • Pilsweiser Lach
              • Pilsweiser Grybów
              • Pilsweiser Góralskie
              Za parę godzin możecie się spodziewać kolejnej dostawy z nowościami o czym poinformujemy na forum
              Zapraszamy do odwiedzenia Świata Piw

              Comment

              • paolus111
                Member
                • 06-2010
                • 47

                #37
                coś cicho o tej drugiej dostawie za kilka godzin, czyżby coś się zmieniło?, bo jeżeli chodzi o piwa z browaru Grybów to piłem wszystkie i żadne nie wzbudziło Mojego większego zainteresowania .

                Comment

                • swiat-piw
                  Świat Piw
                  • 03-2011
                  • 353

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika paolus111 Wyświetlenie odpowiedzi
                  coś cicho o tej drugiej dostawie za kilka godzin, czyżby coś się zmieniło?, bo jeżeli chodzi o piwa z browaru Grybów to piłem wszystkie i żadne nie wzbudziło Mojego większego zainteresowania .

                  Witam,


                  Nic się nie zmieniło, dostawa jak było napisane w poście dotarła do sklepu, tyle tylko, że z przyczyn technicznych nie zamieściliśmy inf o niej. Kolejna dostawa pojawiła się w piątek tj. 29.04. Co do Grybowa to jak z większością piw, jedni będą pili tylko to piwo, a drudzy nigdy więcej po niego nie sięgną, ma swoich wielkich zwolenników jak i wielkich przeciwników.

                  Comment

                  • Rzeszowiak
                    Piwny Radykał
                    • 04-2009
                    • 1596

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika swiat-piw Wyświetlenie odpowiedzi

                    Witam,


                    Co do Grybowa to ..... ma swoich wielkich zwolenników
                    Niesamowitą robotę wykonaliście zatem w tym Przemyślu

                    Comment

                    • moloo
                      Junior
                      • 03-2011
                      • 10

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                      Niesamowitą robotę wykonaliście zatem w tym Przemyślu
                      Podpisuję się pod tym obiema "ręcami" i nogami. Jak dla mnie pełen profesjonalizm.

                      Comment

                      • moloo
                        Junior
                        • 03-2011
                        • 10

                        #41
                        Chciałbym podziękować ze swej strony Pani Urszuli ze Świata-Piw za podejście do klienta, czyli mnie . Jestem mile zaskoczony i jednocześnie pełen podziwu za profesjonalizm z jej strony.

                        Specjalnie dla mnie sprowadzono 3 buteleczki piwa z browaru mikulinieckiego na Ukrainie, choć ponoć było ciężko, w dodatku ku mojemu całkowitemu zaskoczeniu otrzymałem je całkiem gratis. Rewelacja jednym słowem
                        Attached Files

                        Comment

                        • swiat-piw
                          Świat Piw
                          • 03-2011
                          • 353

                          #42
                          Dzisiaj w godzinach popołudniowych pojawią się na półkach sklepu Świat Piw nowe piwa z Polskich Litewskich, Ukraińskich, Czeskich oraz Słowackich browarów:
                          • Trybunalskie Miodowe
                          • Lubuskie Jagodowe
                          • Komes Porter
                          • Cornelius Ale Ale
                          • Svyturys Raw
                          • Svyturys Baltas
                          • Svyturys Extra Draught
                          • Staropramen 12
                          • Dacicky 12
                          • Primator Exklusiv 16
                          • Primator Lager 11
                          • Primator Diamant 8
                          • Pilsner Urquell
                          • Saris 10
                          • Bakalar 12
                          • Zlatopramen 11
                          • Obolon Bile
                          • Obolon Aksamitne
                          • Biłe Czernihowskie
                          • Obolon Magnat

                          Zapraszamy do odwiedzenia sklepu Świat Piw i zapoznania się z nowościami
                          Zespół Świat Piw

                          Comment

                          • swiat-piw
                            Świat Piw
                            • 03-2011
                            • 353

                            #43
                            Nowa dostawa

                            Ponownie półki sklepu Świat Piw uginają się pod ciężarem towaru, który wzbogacony został o 3 nowe pozycje:

                            * Bearnard Mocny,
                            * Naturalne Filtrowane,
                            * Ciechan Krzepiak

                            Pojawiły się również ostatnio niedostępne:

                            * Naturalne Niefiltrowane
                            * Rycerz

                            oraz cała masa piw, które już doskonale znacie

                            Zapraszamy do odwiedzenia Świata Piw i zapoznania się z nowościami
                            Zespół Świat Piw

                            Comment

                            • Szkieletor74
                              Junior
                              • 07-2008
                              • 2

                              #44
                              Jestem bardzo zadowolony z powstania tego rodzaju sklepu. Do te pory na terenie Przemyśla piwa pochodzące z małych browarów nie były dostępne dla smakoszy piw. Dzięki temu sklepowi można zapoznać się z różnorodnym asortymentem. Mili i uprzejmi sprzedawcy na pewno doradzą najlepszą dla klienta pozycję.
                              Bardzo miła atmosfera i szeroki zakres towaru sprzyja udanym zakupom. Już nie raz udało mi się zaopatrzyć w różnorodne piwa i byłem zadowolony z zakupu. Takie zakupy to prawdziwa przyjemność
                              Od momentu powstania tego sklepu nie kupuję już piw, które pochodzą z dużych browarów przemysłowych. Asortyment jest tak wielki, że warto spróbować czegoś nowego. Do zakupu piw skłoniła mnie oferta piw niefiltrowanych i niepasteryzowanych. Cechują się one specyficznym, oryginalnym smakiem. To sprawia, że chce się wrócić i zaopatrzyć w kolejne butelki.
                              Serdecznie pozdrawiam epikę "Świata Piw" i życzę sukcesów w postaci nowych klientów
                              Przywiązany kupujący.

                              Comment

                              • swiat-piw
                                Świat Piw
                                • 03-2011
                                • 353

                                #45
                                Forteczne już dostępne w sprzedaży !!!

                                Tak jak przed laty forty broniły Przemyśla, tak i my zapragnęliśmy bronić dobrego imienia przemyskiego browarnictwa. Może nie jest to wyczyn, który można przyrównać do wskrzeszenia działania „Starego Browaru” w Przemyślu, ale daje małą namiastkę tego, że coś się w tym temacie zaczęło dziać.
                                Piwo Forteczne zostało stworzone specjalnie dla mieszkańców Przemyśla jak również w celu promowania tego miasta wśród miłośników piwa w całej Polsce.
                                Piwo Forteczne jest piwem niepasteryzowanym, jasnym pełnym o zawartości alkoholu 6,2 %, o zdecydowanym smaku, powstałym z kilku odmian chmielu.

                                Zapraszamy wszystkich chcących poznać smaki przemyskiego „Fortecznego” do Świata Piw
                                Zespół Świat Piw
                                Attached Files
                                Last edited by swiat-piw; 24-05-2011, 15:47.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎