Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Czerwony Dwór 17A (Przymorze), sklep Smak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piokl13
    Senior
    • 06-2003
    • 946

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
    Z polskich butelki 0,33 z niepasteryzowanym Ciechanem (dostałem Mocne i Wyborne zamiast dwóch Wybornych)
    Do tego sporo Grudziądza, ale głównie na wystawie (uwaga na przeterminowane niepasteryzowane).
    Batorego zapomniano mi sprzedać.
    A dlaczego nie zwróciłeś obsłudze uwagi, że dostajesz co innego niż zamawiasz? Ja bym tak zrobił i nie marudził

    Comment

    • huanghua
      Senior
      • 10-2005
      • 1910

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
      (...), ale zamiast kupować dalej woleliśmy szybko się zmyć.
      Murem muszę tu stanąć za SMAKIEM.
      Byłem tam -naście razy i nigdy nie wychodziłem z podobnymi odczuciami jak Twoje. Myślę, że tak jak już to napisałeś, okoliczności Sylwestra spowodowały te problemy.

      Wyobraź sobie, co teraz przeżywa ta kobiecina, gdy dyrektor wezwał ją po Twoim poście na dywanik
      W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13 Wyświetlenie odpowiedzi
        A dlaczego nie zwróciłeś obsłudze uwagi, że dostajesz co innego niż zamawiasz? Ja bym tak zrobił i nie marudził
        Bo zauważyłem to dopiero po powrocie.
        MM961
        4:-)

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyrektor Wyświetlenie odpowiedzi
          Bardzo mi miło, że nas odwiedziłeś, ale przykro, iż wyniosłeś "mieszane" odczucia. Niektóre pomyłki zwalam na kanwę Sylwestrowego zamieszania (pomyłka Ciechanów/Batory)- bo to szczególny dzień dla handlu (zwłaszcza stoisko monopolowe). Jest duże zamieszanie, wszyscy chcą szybko, a i sprzedawca np: ze spożywki lub wędlin (mniejsza orientacja w temacie piwnym) właśnie zastępuje kogoś kto "kuma czaczę".
          Przeanalizowałem Twoje uwagi co do Grudziądza, i tu się nie mogę zgodzić. Po pierwsze wystawionych jest na półce 14 "face-ów"z Browaru Grudziądz i tylko 2 są niedostępne. Po drugie Grudziądz Niepasteryzowany ma datę 28.01.08 i była to partia z jednej dostawy.
          P.S. Szkoda, że się nie poznaliśmy osobiście (wystarczyło o mnie zapytać), a jestem przekonany, iż Twoja wizyta w Smaku okazała by się "sukcesem"
          Także żałuję, że się nie spotkalismy. Pierwotnie miałem plan, by zapytać o Ciebie, ale chybaby mnie zlinczowali (sporo klientów było).

          Jedno z Kujawskich było po terminie. Zwróciłem uwagę obsłudze i wymienili mi na inną datę. Nie pamietam już czy to rzeczywiście chodzilo o niepasteryzowane.

          Jak wspomniałem w poprzednim poście zdaję sobie sprawę, że termin był zły, ale ostrzeżenia żadnego nad stoiskiem z piwem nie było
          MM961
          4:-)

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            JAckson - jak będziesz częściej wpadać do Smaka, to nawet nie będziesz musiał pytać o Dyrektora, obsługa sama po niego pójdzie na twój widok. Ja ostatnio się już nawet nie pytam - skoro o. Dyrektor nie przychodzi, to znaczy że go nie ma Patent jest pewny tylko w przypadku podejścia do ... Roberta? (nie znam imienia, kiedyś takie usłyszłałem w rozmowie ze sprzedawczynia, w każdym bądź razie jedyny męski rodzynek na pierwszej linii ognia). Za damską część nie odpowiadam.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • cichy777
              Junior
              • 12-2007
              • 6

              Zarejestrowałm się na tym forum specjalnie aby poszukać dobrych sklepów i od razu Smak wydał się najciekawszy. Najpierw przyjechałem zobaczyć jaki jest asortyment i kupiłem dwa piwa. Po chwili wróciłem kupić jeszcze parę Później przyjechałem z kuzynem (był zachwycony) a dzisiaj z kolegą (też zachwycony). Dopóki nie otworzą podobnego sklepu w Gdyni macie stałych klientów Przy okazji chciałbym się zapytać kiedy będzie jakaś dostawa smakowych z Namysłowa (i czy Coffe też by był bo nie ma na wystawie)
              :stout:

              Comment

              • tomek35
                Senior
                • 02-2007
                • 497

                To ja przy okazji zapytam się, czy i kiedy ewentualnie będzie Kopernika Ambera. Wiem że to piwo eksportowe i trudno dostepne na rynku krajowym, ale gdyby sie udało sprowadzić, to ja wezme na początek z 10 piw.

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  Gdybyś powiedział, że weźmiesz 2 skrzynki, to może Nie no raczej 2 palety, ale to wtedy od razu do browaru byłoby wygodniej

                  Cichy777 - piw z Namysłowa w Smaku nie ma, ale jak będziesz mocno naciskał, to kto wie?
                  Last edited by Pendragon; 16-01-2008, 23:56.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • cichy777
                    Junior
                    • 12-2007
                    • 6

                    Smak

                    A co do Smaka to dzisiaj znowu byłem, muszę wkońcu pojechać samochodem i kupić spory zapas bo tak co kilka dni jeździć z Gdyni to się się dla młodego nie opłaca A teraz pytanie dla Dytektora: czy będą smakowe z Namysłowa (na wystawie nadal są) i czy jest jakaś szansa na jakieś 0,33 z Grudziądza (Rotomistrz) albo z Kraja (Bawar, Czarny Koń, Nakielskie Jasne itd.) albo Zwierzyńca Pils
                    Last edited by Maggyk; 19-01-2008, 08:34. Powód: dostosowanie postu do zasad działu
                    :stout:

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      Spytaj o Zwierzyńca Premium - to oczko coś znaczy
                      Last edited by Pendragon; 19-01-2008, 00:06.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • Maggyk
                        Szara Adminiscjencja
                        • 05-2004
                        • 5615

                        Posty na temat innego sklepu wyleciały do odpowiedniego wątku.
                        Cichy777 trzymaj się proszę zasad działu i opisuj sklepy w odpowiednich dla nich tematach.
                        Last edited by Maggyk; 19-01-2008, 08:41.
                        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                        Piwo domowe -
                        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                        Reklama w BROWARZE
                        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                        Comment

                        • Rafcz
                          Member
                          • 07-2007
                          • 53

                          A jest Dyrektorze jakaś szansa na piwa z browaru Konstancin?
                          Co prawda dzis uzupełniłem zapasy Grudziądzkiego Niepasteryzowanego i Naturalnego z Gościszewa a przy okazji kilka nowych piw do spróbowania. Ale zawsze człowiek ma smak na jakies nowości - a na forum Dawne Niepasteryzowane z Konstancina sobie chwalą ...
                          Jest jakas szansa na jego obecnośc w Smaku w najblizszym czasie?

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Jestem ZA i to nawet potrzykroć - to jedne z najlepszych piw w kraju. A skoro są w Degustatorni, to przecież mogą i zajechać do Smaka, nawet gdyby cena znacząco różniła się od tej warszawskiej - nabywcy się znajdą
                            Last edited by Pendragon; 20-01-2008, 21:27.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Bombadil13
                              • 05-2005
                              • 2479

                              Ja też mam pytanie Czy jest dostępna Warka IV Ciechana Pszenicznego?
                              Poszukuję

                              Comment

                              • tomek35
                                Senior
                                • 02-2007
                                • 497

                                Jak koncert życzeń , to ja też mam pytanie, czy jest szansa na piwa z Browaru Kormoran z Olsztyna?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎